Sheila Catherine Bownas Hvem der kigger, og på hvilke værker

1925 – 2007

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Sheila Catherine Bownas på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Sheila Catherine Bownas: hvad besøgene viser

Det mest beundrede værk af Sheila Catherine Bownas på WahooArt.com er Pattern design SB 477, som er blevet åbnet 200 gange i løbet af tolv måneder, hvilket svarer til 22% af alle visninger. Næste på listen: Pattern design SB 360 og Pattern design SB 1468. I alt 900 besøg, heraf 300 til kunstnerens side og 600 til værkerne. Opmærksomheden er faldet med 75% fra Aug 2026 til Sept 2026. Jul 2026 tiltrak det største publikum: 400 besøg. Besøgende foretrækker Blød skygge (Lysstyrke): 67% af deres besøg, hvor kataloget udgør 26%.

De 6 værker af Sheila Catherine Bownas, som besøgende beundrer mest

Hver rangering nedenfor afspejler de besøg, der er modtaget på WahooArt.com i løbet af de sidste tolv måneder; nummer 1 er det mest besøgte værk af Sheila Catherine Bownas.

  1. Pattern design SB 477 1 Pattern design SB 477, 1970 200 besøg · 22,2%
  2. Pattern design SB 360 2 Pattern design SB 360, 1970 200 besøg · 22,2%
  3. Pattern design SB 1468 3 Pattern design SB 1468, 1975 200 besøg · 22,2%
  4. Pattern design SB 330 4 Pattern design SB 330, 1970 100 besøg · 11,1%
  5. Pattern design SB 208 5 Pattern design SB 208, 1960 100 besøg · 11,1%
  6. Pattern design (untitled) 6 Pattern design (untitled), 1980 100 besøg · 11,1%

Hvornår besøger beundrere siden for Sheila Catherine Bownas?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Data i en tabel
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026100300
Aug 2026200200
Sept 20260100

Hvornår bliver værkerne fra Sheila Catherine Bownas vist?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvad er Sheila Catherine Bownass favoritværker, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Data i en tabel
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Pattern design SB 301000000000000
Pattern design (untitled)00000000010000
Pattern design SB 1482000000000000
Pattern design SB 471000000000000
Pattern design SB 463000000000000
Pattern design SB 33000000000001000
Pattern design SB 14680000000001001000
Pattern design SB 477000000000000
Pattern design SB 1462000000000000
Pattern design SB 3600000000001000100

Hvilke sprog taler beundrerne af Sheila Catherine Bownas?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Hvor mange besøg modtager Sheila Catherine Bownas om dagen, og hvad vil der ske efterfølgende?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Data i en tabel
DagBesøg
søn 4 Okt0
man 5 Okt0
tir 6 Okt0
ons 7 Okt0
tor 8 Okt0
fre 9 Okt0
lør 10 Okt100
søn 11 Okt0
man 12 Okt0
tir 13 Okt0
ons 14 Okt0
tor 15 Okt0
fre 16 Okt0
lør 17 Okt0
søn 18 Okt0
man 19 Okt0
tir 20 Okt100
ons 21 Okt0
tor 22 Okt0
fre 23 Okt0
lør 24 Okt0
søn 25 Okt (forventet)0
man 26 Okt (forventet)0
tir 27 Okt (forventet)0
ons 28 Okt (forventet)0
tor 29 Okt (forventet)0
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)0
søn 1 Nov (forventet)0
man 2 Nov (forventet)0
tir 3 Nov (forventet)0
ons 4 Nov (forventet)0
tor 5 Nov (forventet)0
fre 6 Nov (forventet)0
lør 7 Nov (forventet)0
søn 8 Nov (forventet)0
man 9 Nov (forventet)0
tir 10 Nov (forventet)0
ons 11 Nov (forventet)0
tor 12 Nov (forventet)0
fre 13 Nov (forventet)0
lør 14 Nov (forventet)0

Hvad besøgende spørger om vedrørende Sheila Catherine Bownas

Hvilke værker af Sheila Catherine Bownas åbner de besøgende oftest?

Pattern design SB 477 først med 200 besøg, hvilket svarer til 22% af visningerne. 6 værker er rangeret højere.

Hvor stort er publikummet for Sheila Catherine Bownas på WahooArt.com?

900 besøg over tolv måneder: 300 til kunstnersiden, 600 til værkerne.

Hvilke værker af Sheila Catherine Bownas matcher de besøgendes smag bedst?

Værker beskrevet som Blød skygge (Lysstyrke) modtager 67% af de besøg, der er for 26% af kataloget.