Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Sean Scully på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.
Sean Scully: publikum i korte træk
I løbet af de seneste tolv måneder var det mest viste lærred af Sean Scully på WahooArt.com Red on Cream: 200 visninger, hvilket svarer til 18% af den opmærksomhed, der er blevet rettet mod kunstnerens værker. Efterfulgt af ONEONEZERONINE RED og Unst. Kunstneren har i alt tiltrukket 1.000 besøg: 200 til kunstnersiden og 800 til siderne for de enkelte lærreder. Interessen faldt med 50% fra Sept 2026 til Okt 2026. Toppen blev nået i Jul 2026 med 600 besøg. Besøgende søger mod Seren (Stemning): 100% af de besøg, selvom sådanne lærreder udgør 33% af kunstnerens katalog.
De 8 mest viste lærreder af Sean Scully
Baseret på faktiske besøg i de seneste tolv måneder er dette de 8 værker af Sean Scully, som samlere oftest åbner på WahooArt.com.
Hvor mange besøger siden for Sean Scully hver måned?
Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.
Se tallene
Måned
Kunstnerside
Sider for værker
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
0
600
Aug 2026
0
100
Sept 2026
100
100
Okt 2026
100
0
Hvor meget opmærksomhed får lærrederne fra Sean Scully?
Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.
De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.
Hvilken type lærreder vælger de besøgende hos Sean Scully?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede form repræsenterer kunstnerens egne værker: halvtreds tilfældigt udvalgte værker, sorteret efter én egenskab. Den udfyldte form viser, hvor de faktiske besøg har været fordelt i løbet af de sidste tolv måneder. Når den udfyldte form rækker længere ud end den stiplede, betyder det, at den type kunst tiltrækker mere opmærksomhed, end dens andel af kunstnerens samlede produktion ellers ville tilsige.
Stemning
Følelsesmæssig stemning
Lysstyrke
Farvemætning
Farvepalette
Farveintensitet
Kontrast
Farveharmoni
Se tallene
Stemning
Stemning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Seren
33,3%
100,0%
Kraftfuld
33,3%
0,0%
Minimalistisk
33,3%
0,0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Mørk
25,0%
0,0%
Blød skygge
40,0%
63,6%
Blød lysstyrke
25,0%
27,3%
Lysende balance
5,0%
0,0%
Lysstærk
5,0%
9,1%
Farvemætning
Farvemætning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Dæmpet
45,0%
18,2%
Dæmpet farvemætning
20,0%
27,3%
Afbalanceret blød
15,0%
36,4%
Tydelig farveintensitet
15,0%
9,1%
Levende farve
5,0%
9,1%
Farvepalette
Farvepalette
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Jordagtig
53,3%
30,0%
Mørke toner
26,7%
40,0%
Neutrale nuancer
13,3%
20,0%
Pastelfarver
6,7%
10,0%
Farveintensitet
Farveintensitet
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Monokrom
50,0%
18,2%
Afbalanceret
30,0%
45,5%
Levende og mættet
20,0%
36,4%
Kontrast
Kontrast
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Seren
5,0%
18,2%
Blid
15,0%
9,1%
Balanceret
15,0%
9,1%
Kraftig kontrast
30,0%
27,3%
Udsagn
35,0%
36,4%
Farveharmoni
Farveharmoni
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Uharmonisk farvepalette
10,0%
0,0%
Blødt blandet palet
10,0%
0,0%
Balanceret harmoni
15,0%
9,1%
Stærk farveenhed
40,0%
45,5%
Sammenhængende palette
25,0%
45,5%
Hvilke lærreder af Sean Scully tiltrækker flest besøg, måned for måned?
Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.
Se tallene
Kunstværk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Maj 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Okt 2026
Red Light
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Red on Cream
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
ONEONEZERONINE RED
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Stay
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Doric Brown
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Colored Stacked Frames
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Molloy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
All There Is
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Stone Light
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
På hvilke sprog læses Sean Scully?
Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.
Se tallene
Sprog
Besøg
Del
engelsk
100
100,0%
Hvor mange besøg modtager Sean Scully dagligt, og hvad er den forventede udvikling?
Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.
Se tallene
Dag
Besøg
tor 15 Okt
0
fre 16 Okt
0
lør 17 Okt
0
søn 18 Okt
0
man 19 Okt
0
tir 20 Okt
0
ons 21 Okt
0
tor 22 Okt
0
fre 23 Okt
0
lør 24 Okt
0
søn 25 Okt
0
man 26 Okt
0
tir 27 Okt
0
ons 28 Okt
0
tor 29 Okt
0
fre 30 Okt
0
lør 31 Okt
0
søn 1 Nov
0
man 2 Nov
0
tir 3 Nov
0
ons 4 Nov
0
tor 5 Nov (forventet)
0
fre 6 Nov (forventet)
0
lør 7 Nov (forventet)
0
søn 8 Nov (forventet)
0
man 9 Nov (forventet)
0
tir 10 Nov (forventet)
0
ons 11 Nov (forventet)
0
tor 12 Nov (forventet)
0
fre 13 Nov (forventet)
0
lør 14 Nov (forventet)
0
søn 15 Nov (forventet)
0
man 16 Nov (forventet)
0
tir 17 Nov (forventet)
0
ons 18 Nov (forventet)
0
tor 19 Nov (forventet)
0
fre 20 Nov (forventet)
0
lør 21 Nov (forventet)
0
søn 22 Nov (forventet)
0
man 23 Nov (forventet)
0
tir 24 Nov (forventet)
0
ons 25 Nov (forventet)
0
Ofte stillede spørgsmål om Sean Scully
Hvilke lærreder af Sean Scully er de mest populære?
Red on Cream ligger nummer ét med 200 besøg (18% af alle visninger af Sean Scully). Ranglisten ovenfor viser de 8 mest sete værker.
Hvor mange ser på Sean Scully på WahooArt.com?
I løbet af de sidste tolv måneder har Sean Scully fået 1.000 besøg: 200 på kunstnersiden og 800 på de enkelte lærreder.
Hvilken type lærred af Sean Scully foretrækker de besøgende?
De foretrækker Seren (Stemning): 100% af besøgene, mod 33% af kataloget.