P'u Hsin-yü Statistik over publikum og popularitet

1896 – 1963

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for P'u Hsin-yü på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

P'u Hsin-yü: publikum i korte træk

I løbet af de seneste tolv måneder var det mest viste lærred af P'u Hsin-yü på WahooArt.com PEAR FLOWER AND BIRD: 200 visninger, hvilket svarer til 4% af den opmærksomhed, der er blevet rettet mod kunstnerens værker. Efterfulgt af AUTUMN COUNTRYSIDE og Kneeling by the River. Kunstneren har i alt tiltrukket 4.800 besøg: 1.200 til kunstnersiden og 3.600 til siderne for de enkelte lærreder. Interessen stiger: antallet af besøg er steget med 100% fra Sept 2026 til Okt 2026. Toppen blev nået i Jul 2026 med 3.800 besøg. Publikum ser værkerne på enheder (81%), telefoner (17%) og tablets (2%). Besøgende søger mod Kraftig kontrast (Kontrast): 9% af de besøg, selvom sådanne lærreder udgør 2% af kunstnerens katalog.

De 10 mest viste lærreder af P'u Hsin-yü

Baseret på faktiske besøg i de seneste tolv måneder er dette de 10 værker af P'u Hsin-yü, som samlere oftest åbner på WahooArt.com.

  1. PEAR FLOWER AND BIRD 1 PEAR FLOWER AND BIRD 200 besøg · 4,3%
  2. AUTUMN COUNTRYSIDE 2 AUTUMN COUNTRYSIDE 200 besøg · 4,3%
  3. Kneeling by the River 3 Kneeling by the River 200 besøg · 4,3%
  4. Trekking in the Winter Mountains 4 Trekking in the Winter Mountains 200 besøg · 4,3%
  5. Letter to Zhang Daqian 5 Letter to Zhang Daqian 200 besøg · 4,3%
  6. WINTRY FOREST 6 WINTRY FOREST 100 besøg · 2,1%
  7. FIVE PINES 7 FIVE PINES 100 besøg · 2,1%
  8. Autumn Landscape Calligraphy 8 Autumn Landscape Calligraphy 100 besøg · 2,1%
  9. BEE AND FLOWERS HORSE 9 BEE AND FLOWERS HORSE 100 besøg · 2,1%
  10. SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 10 SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 100 besøg · 2,1%

Hvor mange besøger siden for P'u Hsin-yü hver måned?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Se tallene
MånedKunstnersideSider for værker
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260100
Jul 20266003.200
Aug 2026200100
Sept 2026100100
Okt 2026300100

Hvor meget opmærksomhed får lærrederne fra P'u Hsin-yü?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvilke lærreder af P'u Hsin-yü tiltrækker flest besøg, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Se tallene
KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
Visiting Friend on a Snowy…000000000000
SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP00000000001000
Kneeling by the River00000000100000
FIVE PINES000000000000
HORSEBACK RIDER000000000000
Bodhidharma Crossing the Ri…000000000000
Scholars in the Winter Woods000000000000
LI XIANGJUN000000000000
FIGURE AND HORSE000000000000
Visiting Friends in the Mou…000000000000

Hvilke enheder bruger beundrere til at se P'u Hsin-yü?

Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.

Se tallene
EnhedBesøgDel
enheder3.90081,2%
telefoner80016,7%
tablets1002,1%

På hvilke sprog læses P'u Hsin-yü?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Se tallene
SprogBesøgDel
tysk10033,3%
engelsk10033,3%
fransk10033,3%

Hvor mange besøg modtager P'u Hsin-yü dagligt, og hvad er den forventede udvikling?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Se tallene
DagBesøg
tor 15 Okt0
fre 16 Okt0
lør 17 Okt0
søn 18 Okt100
man 19 Okt0
tir 20 Okt0
ons 21 Okt0
tor 22 Okt0
fre 23 Okt100
lør 24 Okt0
søn 25 Okt0
man 26 Okt0
tir 27 Okt0
ons 28 Okt0
tor 29 Okt0
fre 30 Okt0
lør 31 Okt0
søn 1 Nov0
man 2 Nov100
tir 3 Nov400
ons 4 Nov0
tor 5 Nov (forventet)0
fre 6 Nov (forventet)100
lør 7 Nov (forventet)0
søn 8 Nov (forventet)100
man 9 Nov (forventet)100
tir 10 Nov (forventet)400
ons 11 Nov (forventet)0
tor 12 Nov (forventet)0
fre 13 Nov (forventet)100
lør 14 Nov (forventet)0
søn 15 Nov (forventet)100
man 16 Nov (forventet)100
tir 17 Nov (forventet)500
ons 18 Nov (forventet)0
tor 19 Nov (forventet)0
fre 20 Nov (forventet)100
lør 21 Nov (forventet)0
søn 22 Nov (forventet)100
man 23 Nov (forventet)100
tir 24 Nov (forventet)500
ons 25 Nov (forventet)0

Ofte stillede spørgsmål om P'u Hsin-yü

Hvilke lærreder af P'u Hsin-yü er de mest populære?

PEAR FLOWER AND BIRD ligger nummer ét med 200 besøg (4% af alle visninger af P'u Hsin-yü). Ranglisten ovenfor viser de 10 mest sete værker.

Hvor mange ser på P'u Hsin-yü på WahooArt.com?

I løbet af de sidste tolv måneder har P'u Hsin-yü fået 4.800 besøg: 1.200 på kunstnersiden og 3.600 på de enkelte lærreder.

På hvilke enheder ser samlere på P'u Hsin-yü?

Samlere ser P'u Hsin-yü på enheder (81%), telefoner (17%) og tablets (2%); enheder udgør 81% af besøgene.

Hvilken type lærred af P'u Hsin-yü foretrækker de besøgende?

De foretrækker Kraftig kontrast (Kontrast): 9% af besøgene, mod 2% af kataloget.