Muriel Hasbun Statistik over publikum og popularitet

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Muriel Hasbun på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Muriel Hasbun: publikum i korte træk

I løbet af de seneste tolv måneder var det mest viste lærred af Muriel Hasbun på WahooArt.com X post facto (5.6), from the series X post facto (équis anónimo): 200 visninger, hvilket svarer til 40% af den opmærksomhed, der er blevet rettet mod kunstnerens værker. Efterfulgt af Todos los santos (Para subir al cielo) All the Saints (To Go Up To Heaven), from the series Santos y sombras Saints and Shadows og Todos los santos II (Recuerdos) All the Saints II (Memories), from the series Santos y sombras Saints and Shadows. Kunstneren har i alt tiltrukket 1.000 besøg: 600 til kunstnersiden og 400 til siderne for de enkelte lærreder. Toppen blev nået i Jul 2026 med 800 besøg. Besøgende søger mod Blød skygge (Lysstyrke): 60% af de besøg, selvom sådanne lærreder udgør 25% af kunstnerens katalog.

De 4 mest viste lærreder af Muriel Hasbun

Baseret på faktiske besøg i de seneste tolv måneder er dette de 4 værker af Muriel Hasbun, som samlere oftest åbner på WahooArt.com.

  1. X post facto (5.6), from the series X post facto (équis anónimo) 1 X post facto (5.6), from the series X post facto (équis anónimo), 2013 200 besøg · 40,0%
  2. Todos los santos (Para subir al cielo) All the Saints (To Go Up To Heaven), from the series Santos y sombras Saints and Shadows 2 Todos los santos (Para subir al cielo) All the Saints (To Go Up To Heaven), from the series Santos y sombras Saints and Shadows, 1996 100 besøg · 20,0%
  3. Todos los santos II (Recuerdos) All the Saints II (Memories), from the series Santos y sombras Saints and Shadows 3 Todos los santos II (Recuerdos) All the Saints II (Memories), from the series Santos y sombras Saints and Shadows, 1993 100 besøg · 20,0%
  4. El altar de mi bisabuelo My Great Grandfather's Altar, from the series Santos y sombras Saints and Shadows 4 El altar de mi bisabuelo My Great Grandfather's Altar, from the series Santos y sombras Saints and Shadows, 1997 100 besøg · 20,0%

Hvor mange besøger siden for Muriel Hasbun hver måned?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Se tallene
MånedKunstnersideSider for værker
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20261000
Jul 2026400400
Aug 20261000
Sept 202600
Okt 202600

Hvor meget opmærksomhed får lærrederne fra Muriel Hasbun?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvilke lærreder af Muriel Hasbun tiltrækker flest besøg, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Se tallene
KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
El altar de mi bisabuelo My…00000000100000
¿Sólo una sombra Only a Sha…000000000000
¿Sólo una sombra (Familia L…000000000000
Todos los santos II (Recuer…00000000100000
Altar I, from the series Sa…000000000000
Peregrino Pilgrim, from the…000000000000
Todos los santos (Para subi…000000000000
X post facto (5.6), from th…00000000200000

På hvilke sprog læses Muriel Hasbun?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Hvor mange besøg modtager Muriel Hasbun dagligt, og hvad er den forventede udvikling?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Se tallene
DagBesøg
fre 16 Okt0
lør 17 Okt0
søn 18 Okt0
man 19 Okt0
tir 20 Okt0
ons 21 Okt0
tor 22 Okt0
fre 23 Okt0
lør 24 Okt0
søn 25 Okt0
man 26 Okt0
tir 27 Okt0
ons 28 Okt0
tor 29 Okt0
fre 30 Okt0
lør 31 Okt0
søn 1 Nov0
man 2 Nov0
tir 3 Nov0
ons 4 Nov0
tor 5 Nov0
fre 6 Nov (forventet)0
lør 7 Nov (forventet)0
søn 8 Nov (forventet)0
man 9 Nov (forventet)0
tir 10 Nov (forventet)0
ons 11 Nov (forventet)0
tor 12 Nov (forventet)0
fre 13 Nov (forventet)0
lør 14 Nov (forventet)0
søn 15 Nov (forventet)0
man 16 Nov (forventet)0
tir 17 Nov (forventet)0
ons 18 Nov (forventet)0
tor 19 Nov (forventet)0
fre 20 Nov (forventet)0
lør 21 Nov (forventet)0
søn 22 Nov (forventet)0
man 23 Nov (forventet)0
tir 24 Nov (forventet)0
ons 25 Nov (forventet)0
tor 26 Nov (forventet)0

Ofte stillede spørgsmål om Muriel Hasbun

Hvilke lærreder af Muriel Hasbun er de mest populære?

X post facto (5.6), from the series X post facto (équis anónimo) ligger nummer ét med 200 besøg (40% af alle visninger af Muriel Hasbun). Ranglisten ovenfor viser de 4 mest sete værker.

Hvor mange ser på Muriel Hasbun på WahooArt.com?

I løbet af de sidste tolv måneder har Muriel Hasbun fået 1.000 besøg: 600 på kunstnersiden og 400 på de enkelte lærreder.

Hvilken type lærred af Muriel Hasbun foretrækker de besøgende?

De foretrækker Blød skygge (Lysstyrke): 60% af besøgene, mod 25% af kataloget.