Chu Teh-Chun Statistik over publikum og popularitet

1920 – 2014

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Chu Teh-Chun på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Chu Teh-Chun: publikum i korte træk

I løbet af de seneste tolv måneder var det mest viste lærred af Chu Teh-Chun på WahooArt.com Plus loin: 700 visninger, hvilket svarer til 39% af den opmærksomhed, der er blevet rettet mod kunstnerens værker. Efterfulgt af Les brumes du passÉ og Résonance des Lumières A. Kunstneren har i alt tiltrukket 1.700 besøg: 700 til kunstnersiden og 1.000 til siderne for de enkelte lærreder. Toppen blev nået i Jul 2026 med 1.700 besøg. Besøgende søger mod Mørke toner (Farvepalette): 67% af de besøg, selvom sådanne lærreder udgør 35% af kunstnerens katalog.

De 8 mest viste lærreder af Chu Teh-Chun

Baseret på faktiske besøg i de seneste tolv måneder er dette de 8 værker af Chu Teh-Chun, som samlere oftest åbner på WahooArt.com.

  1. Plus loin 1 Plus loin 700 besøg · 38,9%
  2. Les brumes du passÉ 2 Les brumes du passÉ 500 besøg · 27,8%
  3. Résonance des Lumières A 3 Résonance des Lumières A 100 besøg · 5,6%
  4. Les Premiers Rayons 4 Les Premiers Rayons 100 besøg · 5,6%
  5. Rouge flottant 5 Rouge flottant 100 besøg · 5,6%
  6. ComplexitÉ hivernale 6 ComplexitÉ hivernale 100 besøg · 5,6%
  7. Composition (triptych) 7 Composition (triptych) 100 besøg · 5,6%
  8. Printemps Hivernal 8 Printemps Hivernal 100 besøg · 5,6%

Hvor mange besøger siden for Chu Teh-Chun hver måned?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Se tallene
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 20267001.000
Aug 202600
Sept 202600

Hvor meget opmærksomhed får lærrederne fra Chu Teh-Chun?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvilke lærreder af Chu Teh-Chun tiltrækker flest besøg, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Se tallene
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Untitled000000000000
Plus loin00000000040000
Fond lumineux A000000000000
Optimisme000000000000
Rouge flottant00000000010000
Composition No. 170000000000000
L'ineffable No.2000000000000
Composition No. 297000000000000
Une obscure clartÉ 2000000000000
Résonance des Lumières A00000000010000

På hvilke sprog læses Chu Teh-Chun?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Se tallene
SprogBesøgDel
engelsk10050,0%
fransk10050,0%

Hvor mange besøg modtager Chu Teh-Chun dagligt, og hvad er den forventede udvikling?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Se tallene
DagBesøg
tor 24 Sept0
fre 25 Sept0
lør 26 Sept100
søn 27 Sept0
man 28 Sept0
tir 29 Sept0
ons 30 Sept0
tor 1 Okt0
fre 2 Okt0
lør 3 Okt100
søn 4 Okt0
man 5 Okt100
tir 6 Okt100
ons 7 Okt0
tor 8 Okt0
fre 9 Okt300
lør 10 Okt0
søn 11 Okt0
man 12 Okt0
tir 13 Okt0
ons 14 Okt0
tor 15 Okt (forventet)0
fre 16 Okt (forventet)200
lør 17 Okt (forventet)100
søn 18 Okt (forventet)0
man 19 Okt (forventet)100
tir 20 Okt (forventet)100
ons 21 Okt (forventet)0
tor 22 Okt (forventet)0
fre 23 Okt (forventet)200
lør 24 Okt (forventet)100
søn 25 Okt (forventet)0
man 26 Okt (forventet)100
tir 27 Okt (forventet)100
ons 28 Okt (forventet)0
tor 29 Okt (forventet)0
fre 30 Okt (forventet)200
lør 31 Okt (forventet)100
søn 1 Nov (forventet)0
man 2 Nov (forventet)100
tir 3 Nov (forventet)100
ons 4 Nov (forventet)0

Ofte stillede spørgsmål om Chu Teh-Chun

Hvilke lærreder af Chu Teh-Chun er de mest populære?

Plus loin ligger nummer ét med 700 besøg (39% af alle visninger af Chu Teh-Chun). Ranglisten ovenfor viser de 8 mest sete værker.

Hvor mange ser på Chu Teh-Chun på WahooArt.com?

I løbet af de sidste tolv måneder har Chu Teh-Chun fået 1.700 besøg: 700 på kunstnersiden og 1.000 på de enkelte lærreder.

Hvilken type lærred af Chu Teh-Chun foretrækker de besøgende?

De foretrækker Mørke toner (Farvepalette): 67% af besøgene, mod 35% af kataloget.