Adriaen Van Utrecht Popularitet og besøgsstatistikker

1599 – 1652

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Adriaen Van Utrecht på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Adriaen Van Utrecht: nøgletal

The Pantry er det mest populære værk af Adriaen Van Utrecht med 400 besøg over tolv måneder, hvilket svarer til 21% af den samlede opmærksomhed. Still Life with Lovers og Still-Life with Grapes følger efter. Adriaen Van Utrecht fik 3.300 besøg: 1.800 på kunstnersiden, 1.500 på lærrederne. Kurven stiger: 267% flere besøg i Sept 2026 end i Aug 2026. Den mest besøgte måned var Jul 2026 (1.800 besøg). Enhedsfordeling af publikum: enheder (88%), telefoner (9%) og tablets (3%). Én præference er tydelig: Elegant (Stemning) opsamler 78% af de besøg, der kun er foretaget på 44% af kataloget.

Adriaen Van Utrecht: de 8 lærreder, der oftest er blevet åbnet

Denne rangliste tæller besøg, ikke katalogscore: de 8 værker af Adriaen Van Utrecht, der er blevet mest opsøgt på WahooArt.com i de seneste tolv måneder.

  1. The Pantry 1 The Pantry, 1642 400 besøg · 21,1%
  2. Still Life with Lovers 2 Still Life with Lovers, 1631 400 besøg · 21,1%
  3. Still-Life with Grapes 3 Still-Life with Grapes, 1640 300 besøg · 15,8%
  4. Old vegetable seller 4 Old vegetable seller 200 besøg · 10,5%
  5. OISEAUX DE BASSE COUR 5 OISEAUX DE BASSE COUR 200 besøg · 10,5%
  6. Fishmonger's Stall 6 Fishmonger's Stall 200 besøg · 10,5%
  7. itas Still-Life with a Bouquet and a Skull 7 itas Still-Life with a Bouquet and a Skull 100 besøg · 5,3%
  8. Basse cour 8 Basse cour 100 besøg · 5,3%

Hvordan udvikler interessen for Adriaen Van Utrecht sig måned for måned?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Vis de underliggende tal
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20261000
Jul 20266001.200
Aug 2026100200
Sept 20261.000100

Hvordan bliver de enkelte lærreder fra Adriaen Van Utrecht samlet set vist frem?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvordan har Adriaen Van Utrechts favoritlærreder udviklet sig gennem året?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Vis de underliggende tal
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Stillevie med hare og fugle…000000000000
Still-Life with Grapes0000000002000100
The Pantry00000000020000
OISEAUX DE BASSE COUR00000000020000
NATURE MORTE FRUITS ET LEGU…000000000000
Still Life med Hummer, Grøn…000000000000
Garland of fruit000000000000
Garland of Fruit and Vegeta…000000000000
Still life of game000000000000
Fruit Still Life000000000000

Bliver værkerne fra Adriaen Van Utrecht vist på telefoner eller computere?

Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.

Vis de underliggende tal
EnhedBesøgDel
enheder2.90087,9%
telefoner3009,1%
tablets1003,0%

Hvilke sprog dominerer blandt læserne af Adriaen Van Utrecht?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Vis de underliggende tal
SprogBesøgDel
engelsk30037,5%
dansk20025,0%
tysk20025,0%
italiensk10012,5%

Hvordan ser de daglige besøg hos Adriaen Van Utrecht ud, og hvad er prognosen?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Vis de underliggende tal
DagBesøg
lør 26 Sept0
søn 27 Sept0
man 28 Sept0
tir 29 Sept0
ons 30 Sept0
tor 1 Okt100
fre 2 Okt0
lør 3 Okt0
søn 4 Okt0
man 5 Okt100
tir 6 Okt200
ons 7 Okt0
tor 8 Okt300
fre 9 Okt0
lør 10 Okt0
søn 11 Okt0
man 12 Okt0
tir 13 Okt0
ons 14 Okt0
tor 15 Okt100
fre 16 Okt0
lør 17 Okt (forventet)0
søn 18 Okt (forventet)0
man 19 Okt (forventet)0
tir 20 Okt (forventet)0
ons 21 Okt (forventet)0
tor 22 Okt (forventet)100
fre 23 Okt (forventet)0
lør 24 Okt (forventet)0
søn 25 Okt (forventet)0
man 26 Okt (forventet)0
tir 27 Okt (forventet)0
ons 28 Okt (forventet)0
tor 29 Okt (forventet)100
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)0
søn 1 Nov (forventet)0
man 2 Nov (forventet)0
tir 3 Nov (forventet)0
ons 4 Nov (forventet)0
tor 5 Nov (forventet)100
fre 6 Nov (forventet)0

Adriaen Van Utrecht: dine spørgsmål

Hvad er det mest viste lærred af Adriaen Van Utrecht?

The Pantry: 400 besøg, eller 21% af Adriaen Van Utrechts visninger. Listen ovenfor går ned til rang 8.

Hvor mange besøg får Adriaen Van Utrecht?

3.300 over tolv måneder, fordelt på kunstnersiden (1.800) og lærrederne (1.500).

Besøger Adriaen Van Utrecht folk via telefon eller computer?

Besøgene er fordelt på enheder (88%), telefoner (9%) og tablets (3%); enheder fører med 88%.

Foretrækker besøgende en bestemt type lærred af Adriaen Van Utrecht?

Ja, Elegant (Stemning): 78% af besøgene for 44% af kataloget.