Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Вільям Кіт” на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Mount Tamalpias from Lagunitas Creek посідає перше місце серед робіт Вільям Кіт”: 400 переглядів за дванадцять місяців, 19% від загальної кількості уваги. Далі йдуть Сьомисьєрські гори та Donner Lake. Вільям Кіт” отримав 3 100 переглядів: 1 500 на сторінці художника та 1 600 на полотнах. Графік зростає: на 800% більше відвідувань у Вер 2026, ніж у Сер 2026. Найпопулярнішим місяцем був Лип 2026 (2 000 відвідувань). Розподіл аудиторії за пристроями: пристрої (84%) та мобільні телефони (16%). Одна перевага є очевидною: М'яка тінь (Яскравість) збирає 52% відвідувань, охоплюючи лише 29% каталогу.
Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки каталогу: 10 найбільш переглянутих робіт Вільям Кіт” на WahooArt.com за останні дванадцять місяців.
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 100 |
| Лип 2026 | 1 000 | 1 000 |
| Сер 2026 | 100 | 0 |
| Вер 2026 | 400 | 500 |
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 21,4% | 0,0% |
| М'яка тінь | 28,6% | 52,4% |
| М'яке сяйво | 32,1% | 38,1% |
| Загальна яскравість: світла | 17,9% | 9,5% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 25,0% | 28,6% |
| Ніжні кольори | 57,1% | 61,9% |
| Помірно м'яка насиченість | 14,3% | 4,8% |
| Чітка насиченість кольорів | 3,6% | 4,8% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 64,0% | 82,3% |
| Нейтральні кольори | 32,0% | 11,8% |
| Темні відтінки | 4,0% | 5,9% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 39,3% | 33,3% |
| Збалансований | 57,1% | 61,9% |
| Насичені | 3,6% | 4,8% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 3,6% | 0,0% |
| Ніжний | 0,0% | 0,0% |
| Збалансований | 7,1% | 0,0% |
| Виразний | 10,7% | 0,0% |
| Опис | 78,6% | 100,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 21,4% | 19,1% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 3,6% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 28,6% | 33,3% |
| Висока колірна єдність | 39,3% | 42,9% |
| Цілісна палітра | 7,1% | 4,8% |
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Сьомисьєрські гори | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Sunset on Mount Diablo (Mar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mount Lyell, California Sie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Approaching Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yosemite Falls, from Glacie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mt Rainier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mount Tamalpias from Laguni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Pastoral Hillside Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Yosemite Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 2 600 | 83,9% |
| мобільні телефони | 500 | 16,1% |
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Іспанська | 300 | 50,0% |
| Англійська | 200 | 33,3% |
| Французька | 100 | 16,7% |
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пн 21 Вер | 0 |
| Вт 22 Вер | 0 |
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 200 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 100 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 300 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 100 |
| Пн 12 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 13 Жов (прогноз) | 200 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 200 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 100 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 100 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 300 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 200 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 100 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 100 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 400 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 200 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 100 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 100 |