Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Seth Eastman на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Transporting Water and Grass Seed, Valley of San Joaquin, California посідає перше місце серед робіт Seth Eastman: 100 переглядів за дванадцять місяців, 25% від загальної кількості уваги. Далі йдуть The Landing of De Soto at Tampa Bay та Indian Sugar Camp. Seth Eastman отримав 600 переглядів: 200 на сторінці художника та 400 на полотнах. Найпопулярнішим місяцем був Лип 2026 (500 відвідувань). Одна перевага є очевидною: Спокій (Емоційне забарвлення) збирає 100% відвідувань, охоплюючи лише 33% каталогу.
Цей рейтинг враховує кількість переглядів, а не оцінки каталогу: 4 найбільш переглянутих робіт Seth Eastman на WahooArt.com за останні дванадцять місяців.
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 100 |
| Лип 2026 | 200 | 300 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
| Емоційне забарвлення | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Спокій | 33,3% | 100,0% |
| Енергійний | 33,3% | 0,0% |
| Безтурботний | 33,3% | 0,0% |
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 26,5% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 35,3% | 50,0% |
| Загальна яскравість: світла | 32,4% | 50,0% |
| Світлий | 5,9% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 8,8% | 0,0% |
| Ніжні кольори | 32,4% | 0,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 29,4% | 50,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 29,4% | 50,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 50,0% | 50,0% |
| Нейтральні кольори | 42,3% | 50,0% |
| Темні відтінки | 7,7% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 11,8% | 0,0% |
| Збалансований | 41,2% | 0,0% |
| Насичені | 47,1% | 100,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 23,5% | 75,0% |
| Збалансований | 14,7% | 0,0% |
| Виразний | 29,4% | 0,0% |
| Опис | 32,4% | 25,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 14,7% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 2,9% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 11,8% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 23,5% | 0,0% |
| Цілісна палітра | 47,1% | 100,0% |
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ballplay of the Dakota on t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ball Playing among the Siou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gathering Grass Seed, San J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Falls of St. Anthony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Transporting Water and Gras… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Striking the Post | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hudson River with a Distant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dakotah village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian encampment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Guarding the Corn Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
| День | Перегляди |
|---|---|
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |