Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Пітер Младший Неефс на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Найпопулярнішою роботою Пітер Младший Неефс на WahooArt.com є Interior of St Bavo, Haarlem, яку за останні дванадцять місяців переглянули 400 разів, що становить 29% від усіх переглядів. Наступні за списком: The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636 та 208l13033 - (6VRWK). Загалом 2 300 візитів: 900 на сторінку художника та 1 400 до його робіт. Увага знизилася на 100% порівняно з Сер 2026 у період з Сер 2026 по Вер 2026. Лип 2026 залучив найбільшу аудиторію: 1 900 відвідувань. Відвідувачі віддають перевагу Безтурботний (Контрастність): 57% відвідувань, тоді як частка каталогу становить 38%.
Кожен наступний ранг відображає кількість переглядів на WahooArt.com за останні дванадцять місяців; номер 1 — це найбільш відвідувана робота Пітер Младший Неефс.
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 200 | 100 |
| Лип 2026 | 600 | 1 300 |
| Сер 2026 | 100 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 56,2% | 64,3% |
| М'яка тінь | 37,5% | 28,6% |
| М'яке сяйво | 6,2% | 7,1% |
| Загальна яскравість: світла | 0,0% | 0,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 25,0% | 14,3% |
| Ніжні кольори | 25,0% | 28,6% |
| Помірно м'яка насиченість | 43,8% | 50,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 6,2% | 7,1% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 83,3% | 90,0% |
| Темні відтінки | 8,3% | 10,0% |
| Монохромна палітра | 8,3% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 43,8% | 42,9% |
| Збалансований | 56,2% | 57,1% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 37,5% | 57,1% |
| Ніжний | 31,2% | 21,4% |
| Збалансований | 6,2% | 0,0% |
| Виразний | 6,2% | 0,0% |
| Опис | 18,8% | 21,4% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 0,0% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 12,5% | 7,1% |
| Збалансована гармонія | 6,2% | 7,1% |
| Висока колірна єдність | 12,5% | 14,3% |
| Цілісна палітра | 68,8% | 71,4% |
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Antwerp Cat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Інтер'єр готичної церкви | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Bavo, Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Інтер'єр церкви | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Antwerp Cathedral, Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cathedral Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пн 21 Вер | 0 |
| Вт 22 Вер | 0 |
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 100 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 13 Жов (прогноз) | 100 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 200 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 200 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |