Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Cyril Mount на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
За останні дванадцять місяців найпопулярнішим полотном Cyril Mount на WahooArt.com став(ла) Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE: 200 переглядів, що становить 40% від загальної уваги до творчості художника. За цим слідують Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 та Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942. Загальна кількість переглядів митця становить 900: 500 переглядів сторінки митця та 400 переглядів сторінок окремих полотен. Інтерес знизився на 100% з Вер 2026 до Жов 2026. Пік припав на Лип 2026 із 700 візитами. Відвідувачі віддають перевагу М'яке сяйво (Яскравість): це 60% візитів, хоча такі полотна становлять лише 22% каталогу художника.
Ці 4 робіт Cyril Mount, які колекціонери найчастіше переглядають на WahooArt.com, ранжовані за кількістю фактичних переглядів за останні дванадцять місяців.
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 300 | 400 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 200 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 0 |
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 44,4% | 20,0% |
| М'яка тінь | 22,2% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 22,2% | 60,0% |
| Загальна яскравість: світла | 11,1% | 20,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 11,1% | 0,0% |
| Ніжні кольори | 11,1% | 0,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 66,7% | 60,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 11,1% | 40,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темні відтінки | 33,3% | 66,7% |
| Нейтральні кольори | 33,3% | 33,3% |
| Монохромна палітра | 33,3% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 33,3% | 0,0% |
| Збалансований | 55,6% | 60,0% |
| Насичені | 11,1% | 40,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 33,3% | 20,0% |
| Ніжний | 44,4% | 60,0% |
| Збалансований | 22,2% | 20,0% |
| Виразний | 0,0% | 0,0% |
| Опис | 0,0% | 0,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 0,0% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 11,1% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 22,2% | 20,0% |
| Висока колірна єдність | 55,6% | 60,0% |
| Цілісна палітра | 11,1% | 20,0% |
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Victory Roll into Tunis 7th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Guns of the 11th Field Regi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mareth Line – Wet Night, F.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brew Up and Halt for the Ni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| El Oudref Observation Post,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Their Spring, Medjes el Bab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Our Final Gun Position, Me… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Petrol Lorries on Fire nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant General C. J. E.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
| День | Перегляди |
|---|---|
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 100 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |