Remedios Varo Statistika publike i popularnosti

1908 – 1963

Šta predstavlja ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Remedios Varo na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.

Statistika je resetovana 1. jula 2026. — podaci pre tog datuma nisu dostupni.

Remedios Varo: publika ukratko

U poslednjih dvanaest meseci, najgledanije platno umetnika Remedios Varo na platformi WahooArt.com bilo je The call: 3.500 poseta, odnosno 8% pažnje posvećene radovima ovog umetnika. Nakon toga slede Embroidering the Earth's mantle i Cats' Paradise. Artist je ukupno privukao 56.400 poseta: 17.700 poseta stranici umetnika i 38.700 poseta stranicama pojedinačnih platna. Zainteresovanost raste: broj poseta je povećan za 93% u periodu od Ауг. 2026 do Сеп. 2026. Peak je dostignut u Јул. 2026, sa 25.600 poseta. Publika čita sajt na италијански (20%), шведски (15%) i шпански (13%). Kolekcionari dolaze uglavnom iz Мексико (19%), Шведска (19%) i Италија (16%). Publika gleda dela na računari (56%), telefoni (40%) i tableti (4%). Posetioci naginju ka Tamni tonovi (Paleta boja): 50% poseta, iako takva platna čine 30% umetnikovog kataloga.

10 najgledanijih platnih slika umetnika Remedios Varo

Rangirana na osnovu stvarnih poseta u poslednjih dvanaest meseci, ovo je 10 dela umetnika Remedios Varo koja kolekcionari najčešće otvaraju na WahooArt.com.

  1. The call 1 The call 3.500 poseta · 7,9%
  2. Embroidering the Earth's mantle 2 Embroidering the Earth's mantle 3.000 poseta · 6,8%
  3. Cats' Paradise 3 Cats' Paradise 1.800 poseta · 4,1%
  4. Creation of birds 4 Creation of birds 1.700 poseta · 3,8%
  5. Dead leaves 5 Dead leaves 1.600 poseta · 3,6%
  6. Vegetarian vampire 6 Vegetarian vampire 1.300 poseta · 2,9%
  7. The farewell 7 The farewell 1.200 poseta · 2,7%
  8. Harmony 8 Harmony 1.200 poseta · 2,7%
  9. The other clock 3 9 The other clock 3 1.100 poseta · 2,5%
  10. Premonition 10 Premonition 1.100 poseta · 2,5%

Koliko ljudi mesečno poseti stranicu umetnika Remedios Varo?

Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.

Pogledajte brojke
MesecStranica umetnikaStranice umetničkih dela
Окт. 202500
Нов. 202500
Дец. 202500
Јан. 202600
Феб. 202600
Мар. 202600
Апр. 202600
Мај. 202600
Јун. 2026200400
Јул. 20266.30019.300
Ауг. 20262.6007.700
Сеп. 20268.60011.300

Koliku pažnju privlače platna umetnika Remedios Varo?

Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.

Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.

Koja platna Remedios Varo privlače najviše poseta, mesec po mesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.

Pogledajte brojke
Umetničko deloОкт. 2025Нов. 2025Дец. 2025Јан. 2026Феб. 2026Мар. 2026Апр. 2026Мај. 2026Јун. 2026Јул. 2026Ауг. 2026Сеп. 2026
Embroidering the Earth's ma…000000001005004001.200
Icon 1000000000200100300
The farewell000000000400200500
Vegetarian vampire0000000005000800
Find0000000006000400
Harmony0000000007000200
Breaking the vicious circle0000000000400300
Star catcher0000000002000300
Mimicry0000000002000100
The call0000000006009001.400

Na kojim uređajima ljubitelji gledaju Remedios Varo?

Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.

Pogledajte brojke
UređajPosetePodeli
računari31.60056,0%
telefoni22.30039,5%
tableti2.5004,4%

Na kojim jezicima se čita Remedios Varo?

Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte brojke
JezikPosetePodeli
италијански2.30020,0%
шведски1.70014,8%
шпански1.50013,0%
енглески1.30011,3%
португалски1.30011,3%
руски6005,2%
немачки4003,5%
чешки3002,6%
мађарски3002,6%
литвански3002,6%

Koliko dnevno poseta ima Remedios Varo, i šta se očekuje u nastavku?

Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.

Pogledajte brojke
DanPosete
суб. 26 Сеп.1.600
нед. 27 Сеп.1.400
пон. 28 Сеп.700
уто. 29 Сеп.800
сре. 30 Сеп.600
чет. 1 Окт.800
пет. 2 Окт.1.400
суб. 3 Окт.900
нед. 4 Окт.2.700
пон. 5 Окт.2.200
уто. 6 Окт.700
сре. 7 Окт.2.500
чет. 8 Окт.1.300
пет. 9 Окт.1.300
суб. 10 Окт.500
нед. 11 Окт.900
пон. 12 Окт.1.300
уто. 13 Окт.900
сре. 14 Окт.500
чет. 15 Окт.900
пет. 16 Окт.1.400
суб. 17 Окт. (prognoza)700
нед. 18 Окт. (prognoza)1.200
пон. 19 Окт. (prognoza)1.000
уто. 20 Окт. (prognoza)600
сре. 21 Окт. (prognoza)900
чет. 22 Окт. (prognoza)700
пет. 23 Окт. (prognoza)1.000
суб. 24 Окт. (prognoza)700
нед. 25 Окт. (prognoza)1.100
пон. 26 Окт. (prognoza)900
уто. 27 Окт. (prognoza)500
сре. 28 Окт. (prognoza)800
чет. 29 Окт. (prognoza)700
пет. 30 Окт. (prognoza)900
суб. 31 Окт. (prognoza)600
нед. 1 Нов. (prognoza)1.100
пон. 2 Нов. (prognoza)900
уто. 3 Нов. (prognoza)500
сре. 4 Нов. (prognoza)800
чет. 5 Нов. (prognoza)600
пет. 6 Нов. (prognoza)900

Često postavljana pitanja o Remedios Varo

Koji platna Remedios Varo su najpopularnija?

The call zauzima prvo mesto sa 3.500 poseta (8% svih pregleda za Remedios Varo). Lista iznad prikazuje 10 najgledanijih dela.

Koliko ljudi gleda Remedios Varo na WahooArt.com?

U poslednjih dvanaest meseci, Remedios Varo je imao/la ukupno 56.400 poseta: 17.700 na stranici umetnika i 38.700 na pojedinačnim platnima.

Na kojim uređajima kolekcionari gledaju Remedios Varo?

Kolecionari gledaju Remedios Varo na računari (56%), telefoni (40%) i tableti (4%); računari čine 56% poseta.

Na kojim jezicima posetioci čitaju o Remedios Varo?

Na италијански (20%), шведски (15%) i шпански (13%); италијански vodi sa 20% posetilaca.

Koji tip platna od Remedios Varo posetioci preferiraju?

Preferiraju Tamni tonovi (Paleta boja): 50% poseta, nasuprot 30% u katalogu.