Paul Maze Statistika popularnosti i poseta

1887 – 1979

Šta predstavlja ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Paul Maze na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.

Statistika je resetovana 1. jula 2026. — podaci pre tog datuma nisu dostupni.

Paul Maze: ključne ličnosti

Henley Royal Regatta je najpopularnije delo umetnika Paul Maze: 300 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što čini 33% ukupnog interesovanja. Prate William Chippindale (b.1801) i Regatta Scene. Paul Maze je imao/la 700 poseta: 300 na stranici umetnika, 400 na platnima. Najposećeniji mesec bio je Јул. 2026 (700 poseta). Jedna preferencija je jasna: Tamno (Luminansa) prikuplja 22% poseta za samo 8% kataloga.

Paul Maze: 5 najčešće otvaranih platna

Ovo rangiranje broji posete, a ne ocene kataloga: 5 dela umetnika Paul Maze koja su najtraženija na WahooArt.com u poslednjih dvanaest meseci.

  1. Henley Royal Regatta 1 Henley Royal Regatta 300 poseta · 33,3%
  2. William Chippindale (b.1801) 2 William Chippindale (b.1801) 200 poseta · 22,2%
  3. Regatta Scene 3 Regatta Scene 200 poseta · 22,2%
  4. A Scene in Venice 4 A Scene in Venice 100 poseta · 11,1%
  5. The Harbour, Ostende 5 The Harbour, Ostende 100 poseta · 11,1%

Kako se interesovanje za Paul Maze menja iz meseca u mesec?

Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.

Prikaži osnovne podatke
MesecStranica umetnikaStranice umetničkih dela
Нов. 202500
Дец. 202500
Јан. 202600
Феб. 202600
Мар. 202600
Апр. 202600
Мај. 202600
Јун. 202600
Јул. 2026300400
Ауг. 202600
Сеп. 202600
Окт. 202600

Koliko se ukupno pregledaju pojedinačna platna Paul Maze?

Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.

Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.

Kako se omiljena platna Paul Maze porede tokom godine?

Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.

Prikaži osnovne podatke
Umetničko deloНов. 2025Дец. 2025Јан. 2026Феб. 2026Мар. 2026Апр. 2026Мај. 2026Јун. 2026Јул. 2026Ауг. 2026Сеп. 2026Окт. 2026
Whitehall in Winter000000000000
Boulogne000000000000
Regatta Scene00000000200000
Villefranche000000000000
Yachts000000000000
Regatta at Meulan000000000000
The Bank Picquet on Its Way…000000000000
Trooping the Colour000000000000
Henley Royal Regatta00000000100000
The Harbour, Ostende000000000000

Koji jezici dominiraju među čitaocima umetnika Paul Maze?

Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Kako izgledaju dnevne posete umetniku Paul Maze i kakva je prognoza?

Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.

Prikaži osnovne podatke
DanPosete
пет. 16 Окт.0
суб. 17 Окт.0
нед. 18 Окт.0
пон. 19 Окт.0
уто. 20 Окт.0
сре. 21 Окт.200
чет. 22 Окт.0
пет. 23 Окт.0
суб. 24 Окт.0
нед. 25 Окт.0
пон. 26 Окт.0
уто. 27 Окт.0
сре. 28 Окт.0
чет. 29 Окт.0
пет. 30 Окт.0
суб. 31 Окт.0
нед. 1 Нов.0
пон. 2 Нов.0
уто. 3 Нов.0
сре. 4 Нов.0
чет. 5 Нов.0
пет. 6 Нов. (prognoza)0
суб. 7 Нов. (prognoza)0
нед. 8 Нов. (prognoza)0
пон. 9 Нов. (prognoza)0
уто. 10 Нов. (prognoza)0
сре. 11 Нов. (prognoza)0
чет. 12 Нов. (prognoza)0
пет. 13 Нов. (prognoza)0
суб. 14 Нов. (prognoza)0
нед. 15 Нов. (prognoza)0
пон. 16 Нов. (prognoza)0
уто. 17 Нов. (prognoza)0
сре. 18 Нов. (prognoza)0
чет. 19 Нов. (prognoza)0
пет. 20 Нов. (prognoza)0
суб. 21 Нов. (prognoza)0
нед. 22 Нов. (prognoza)0
пон. 23 Нов. (prognoza)0
уто. 24 Нов. (prognoza)0
сре. 25 Нов. (prognoza)0
чет. 26 Нов. (prognoza)0

Paul Maze: vaša pitanja

Koje je najgledanije platno umetnika Paul Maze?

Henley Royal Regatta: 300 poseta, ili 33% pregleda umetnika Paul Maze. Lista iznad obuhvata rangove do 5.

Koliko poseta ima Paul Maze?

700 tokom dvanaest meseci, podeljenih između stranice umetnika (300) i platana (400).

Da li posetioci preferiraju određeni tip platna od Paul Maze?

Da, Tamno (Luminansa): 22% poseta za 8% kataloga.