Paul Delvaux Statistika publike i popularnosti

1897 – 1994

Šta predstavlja ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Paul Delvaux na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.

Statistika je resetovana 1. jula 2026. — podaci pre tog datuma nisu dostupni.

Paul Delvaux: publika ukratko

U poslednjih dvanaest meseci, najgledanije platno umetnika Paul Delvaux na platformi WahooArt.com bilo je A SirenIn Full Moonlight: 4.800 poseta, odnosno 13% pažnje posvećene radovima ovog umetnika. Nakon toga slede Sveća Venera i Новачка воза. Artist je ukupno privukao 29.100 poseta: 6.300 poseta stranici umetnika i 22.800 poseta stranicama pojedinačnih platna. Interes je opao za 12% u periodu od Ауг. 2026 do Сеп. 2026. Peak je dostignut u Јул. 2026, sa 17.000 poseta. Publika čita sajt na француски (50%), енглески (10%) i холандски (10%). Kolekcionari dolaze uglavnom iz Белгија (79%), Јужна Кореја (6%) i Аустрија (3%). Publika gleda dela na računari (76%), telefoni (21%) i tableti (4%). Posetioci naginju ka Tamno (Luminansa): 53% poseta, iako takva platna čine 14% umetnikovog kataloga.

10 najgledanijih platnih slika umetnika Paul Delvaux

Rangirana na osnovu stvarnih poseta u poslednjih dvanaest meseci, ovo je 10 dela umetnika Paul Delvaux koja kolekcionari najčešće otvaraju na WahooArt.com.

  1. A SirenIn Full Moonlight 1 A SirenIn Full Moonlight 4.800 poseta · 12,9%
  2. Sveća Venera 2 Sveća Venera, 1944 3.200 poseta · 8,6%
  3. Новачка воза 3 Новачка воза, 1947 2.500 poseta · 6,7%
  4. Sveća Venera 4 Sveća Venera, 1943 1.600 poseta · 4,3%
  5. Chrysis 5 Chrysis, 1967 900 poseta · 2,4%
  6. Skeletons in an office 6 Skeletons in an office, 1944 900 poseta · 2,4%
  7. Nodes Rose 7 Nodes Rose, 1937 700 poseta · 1,9%
  8. The Blue Curtain 8 The Blue Curtain 700 poseta · 1,9%
  9. Tribute to Jules Verne 9 Tribute to Jules Verne, 1971 600 poseta · 1,6%
  10. Lamp 10 Lamp, 1945 600 poseta · 1,6%

Koliko ljudi mesečno poseti stranicu umetnika Paul Delvaux?

Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.

Pogledajte brojke
MesecStranica umetnikaStranice umetničkih dela
Окт. 202500
Нов. 202500
Дец. 202500
Јан. 202600
Феб. 202600
Мар. 202600
Апр. 202600
Мај. 202600
Јун. 2026100700
Јул. 20261.80015.200
Ауг. 20266005.400
Сеп. 20263.8001.500

Koliku pažnju privlače platna umetnika Paul Delvaux?

Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.

Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.

Koja platna Paul Delvaux privlače najviše poseta, mesec po mesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.

Pogledajte brojke
Umetničko deloОкт. 2025Нов. 2025Дец. 2025Јан. 2026Феб. 2026Мар. 2026Апр. 2026Мај. 2026Јун. 2026Јул. 2026Ауг. 2026Сеп. 2026
Sveća Venera0000000001.40000
Новачка воза0000000009004000
Sveća Venera0000000003000100
Nodes Rose0000000004001000
Pygmallion000000000000
The Awakening of the forest0000000002001000
Dawn of the Town000000000000
The Canape Vert0000000001001000
The Garden00000000010000
For the Brussels Luxembourg…000000000000

Na kojim uređajima ljubitelji gledaju Paul Delvaux?

Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.

Pogledajte brojke
UređajPosetePodeli
računari22.00075,6%
telefoni6.00020,6%
tableti1.1003,8%

Na kojim jezicima se čita Paul Delvaux?

Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte brojke
JezikPosetePodeli
француски2.90050,0%
енглески60010,3%
холандски60010,3%
корејски4006,9%
шведски4006,9%
шпански3005,2%
италијански2003,4%
чешки1001,7%
немачки1001,7%
португалски1001,7%

Koliko dnevno poseta ima Paul Delvaux, i šta se očekuje u nastavku?

Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.

Pogledajte brojke
DanPosete
суб. 26 Сеп.700
нед. 27 Сеп.1.600
пон. 28 Сеп.1.500
уто. 29 Сеп.700
сре. 30 Сеп.900
чет. 1 Окт.100
пет. 2 Окт.500
суб. 3 Окт.300
нед. 4 Окт.900
пон. 5 Окт.400
уто. 6 Окт.100
сре. 7 Окт.300
чет. 8 Окт.400
пет. 9 Окт.400
суб. 10 Окт.700
нед. 11 Окт.1.100
пон. 12 Окт.700
уто. 13 Окт.3.900
сре. 14 Окт.1.200
чет. 15 Окт.600
пет. 16 Окт.500
суб. 17 Окт. (prognoza)1.000
нед. 18 Окт. (prognoza)2.000
пон. 19 Окт. (prognoza)1.500
уто. 20 Окт. (prognoza)2.600
сре. 21 Окт. (prognoza)1.400
чет. 22 Окт. (prognoza)600
пет. 23 Окт. (prognoza)800
суб. 24 Окт. (prognoza)1.100
нед. 25 Окт. (prognoza)2.200
пон. 26 Окт. (prognoza)1.600
уто. 27 Окт. (prognoza)2.900
сре. 28 Окт. (prognoza)1.500
чет. 29 Окт. (prognoza)700
пет. 30 Окт. (prognoza)900
суб. 31 Окт. (prognoza)1.100
нед. 1 Нов. (prognoza)2.400
пон. 2 Нов. (prognoza)1.700
уто. 3 Нов. (prognoza)3.100
сре. 4 Нов. (prognoza)1.600
чет. 5 Нов. (prognoza)700
пет. 6 Нов. (prognoza)900

Često postavljana pitanja o Paul Delvaux

Koji platna Paul Delvaux su najpopularnija?

A SirenIn Full Moonlight zauzima prvo mesto sa 4.800 poseta (13% svih pregleda za Paul Delvaux). Lista iznad prikazuje 10 najgledanijih dela.

Koliko ljudi gleda Paul Delvaux na WahooArt.com?

U poslednjih dvanaest meseci, Paul Delvaux je imao/la ukupno 29.100 poseta: 6.300 na stranici umetnika i 22.800 na pojedinačnim platnima.

Na kojim uređajima kolekcionari gledaju Paul Delvaux?

Kolecionari gledaju Paul Delvaux na računari (76%), telefoni (21%) i tableti (4%); računari čine 76% poseta.

Na kojim jezicima posetioci čitaju o Paul Delvaux?

Na француски (50%), енглески (10%) i холандски (10%); француски vodi sa 50% posetilaca.

Koji tip platna od Paul Delvaux posetioci preferiraju?

Preferiraju Tamno (Luminansa): 53% poseta, nasuprot 14% u katalogu.