Nicolas Lancret Statistika publike i popularnosti

1689 – 1743

Šta predstavlja ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Nicolas Lancret na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.

Statistika je resetovana 1. jula 2026. — podaci pre tog datuma nisu dostupni.

Nicolas Lancret: publika ukratko

U poslednjih dvanaest meseci, najgledanije platno umetnika Nicolas Lancret na platformi WahooArt.com bilo je Spring: 1.100 poseta, odnosno 10% pažnje posvećene radovima ovog umetnika. Nakon toga slede Lady and Gentleman with two Girls and a Servant i L'Innocence. Artist je ukupno privukao 12.600 poseta: 1.700 poseta stranici umetnika i 10.900 poseta stranicama pojedinačnih platna. Zainteresovanost raste: broj poseta je povećan za 57% u periodu od Ауг. 2026 do Сеп. 2026. Peak je dostignut u Јул. 2026, sa 8.600 poseta. Publika gleda dela na računari (82%), telefoni (14%) i tableti (4%). Posetioci naginju ka Zemljasti tonovi (Paleta boja): 89% poseta, iako takva platna čine 57% umetnikovog kataloga.

10 najgledanijih platnih slika umetnika Nicolas Lancret

Rangirana na osnovu stvarnih poseta u poslednjih dvanaest meseci, ovo je 10 dela umetnika Nicolas Lancret koja kolekcionari najčešće otvaraju na WahooArt.com.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1.100 poseta · 9,7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 poseta · 7,1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 poseta · 4,4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 poseta · 3,5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 poseta · 3,5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 poseta · 3,5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 poseta · 3,5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 poseta · 2,7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 poseta · 2,7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 poseta · 2,7%

Koliko ljudi mesečno poseti stranicu umetnika Nicolas Lancret?

Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.

Pogledajte brojke
MesecStranica umetnikaStranice umetničkih dela
Окт. 202500
Нов. 202500
Дец. 202500
Јан. 202600
Феб. 202600
Мар. 202600
Апр. 202600
Мај. 202600
Јун. 2026200200
Јул. 20267007.900
Ауг. 20262001.200
Сеп. 20266001.600

Koliku pažnju privlače platna umetnika Nicolas Lancret?

Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.

Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.

Koja platna Nicolas Lancret privlače najviše poseta, mesec po mesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.

Pogledajte brojke
Umetničko deloОкт. 2025Нов. 2025Дец. 2025Јан. 2026Феб. 2026Мар. 2026Апр. 2026Мај. 2026Јун. 2026Јул. 2026Ауг. 2026Сеп. 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring0000000001.10000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Na kojim uređajima ljubitelji gledaju Nicolas Lancret?

Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.

Pogledajte brojke
UređajPosetePodeli
računari10.30081,7%
telefoni1.80014,3%
tableti5004,0%

Na kojim jezicima se čita Nicolas Lancret?

Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte brojke
JezikPosetePodeli
Chinese50071,4%
енглески20028,6%

Koliko dnevno poseta ima Nicolas Lancret, i šta se očekuje u nastavku?

Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.

Pogledajte brojke
DanPosete
пет. 2 Окт.300
суб. 3 Окт.100
нед. 4 Окт.0
пон. 5 Окт.100
уто. 6 Окт.100
сре. 7 Окт.0
чет. 8 Окт.100
пет. 9 Окт.100
суб. 10 Окт.0
нед. 11 Окт.200
пон. 12 Окт.100
уто. 13 Окт.300
сре. 14 Окт.500
чет. 15 Окт.400
пет. 16 Окт.100
суб. 17 Окт.100
нед. 18 Окт.0
пон. 19 Окт.300
уто. 20 Окт.400
сре. 21 Окт.500
чет. 22 Окт.700
пет. 23 Окт. (prognoza)300
суб. 24 Окт. (prognoza)100
нед. 25 Окт. (prognoza)100
пон. 26 Окт. (prognoza)300
уто. 27 Окт. (prognoza)500
сре. 28 Окт. (prognoza)600
чет. 29 Окт. (prognoza)700
пет. 30 Окт. (prognoza)400
суб. 31 Окт. (prognoza)100
нед. 1 Нов. (prognoza)100
пон. 2 Нов. (prognoza)400
уто. 3 Нов. (prognoza)600
сре. 4 Нов. (prognoza)700
чет. 5 Нов. (prognoza)900
пет. 6 Нов. (prognoza)400
суб. 7 Нов. (prognoza)200
нед. 8 Нов. (prognoza)200
пон. 9 Нов. (prognoza)400
уто. 10 Нов. (prognoza)700
сре. 11 Нов. (prognoza)800
чет. 12 Нов. (prognoza)1.000

Često postavljana pitanja o Nicolas Lancret

Koji platna Nicolas Lancret su najpopularnija?

Spring zauzima prvo mesto sa 1.100 poseta (10% svih pregleda za Nicolas Lancret). Lista iznad prikazuje 10 najgledanijih dela.

Koliko ljudi gleda Nicolas Lancret na WahooArt.com?

U poslednjih dvanaest meseci, Nicolas Lancret je imao/la ukupno 12.600 poseta: 1.700 na stranici umetnika i 10.900 na pojedinačnim platnima.

Na kojim uređajima kolekcionari gledaju Nicolas Lancret?

Kolecionari gledaju Nicolas Lancret na računari (82%), telefoni (14%) i tableti (4%); računari čine 82% poseta.

Koji tip platna od Nicolas Lancret posetioci preferiraju?

Preferiraju Zemljasti tonovi (Paleta boja): 89% poseta, nasuprot 57% u katalogu.