Adrijen Brouver Ko gleda i koje dela

1605 – 1638

Šta predstavlja ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Adrijen Brouver na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.

Statistika je resetovana 1. jula 2026. — podaci pre tog datuma nisu dostupni.

Adrijen Brouver: šta pokazuju posete

Najcenjenije delo umetnika Adrijen Brouver na platformi WahooArt.com je Feeling, koje je otvoreno 500 puta u poslednjih dvanaest meseci, što čini 11% svih pregleda. Sledeći su: The Smokers i In the Tavern. Ukupno 5.200 poseta, 1.000 poseta stranici umetnika i 4.200 poseta delima. Pažnja raste, za 83% od Ауг. 2026 do Сеп. 2026. Јул. 2026 je privukao najveću publiku: 3.500 poseta. Posetioci pretražuju na računari (90%) i telefoni (10%). Posetioci preferiraju Melanholičan (Emocionalni ton): 32% njihovih poseta, dok katalog ima 0%.

10 dela umetnika Adrijen Brouver koja posetioci najviše admire

Svaki rang ispod odražava broj poseta na WahooArt.com u poslednjih dvanaest meseci; broj 1 predstavlja najposećenije delo umetnika Adrijen Brouver.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 poseta · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 poseta · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 poseta · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 poseta · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 poseta · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 poseta · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 poseta · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 poseta · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 poseta · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 poseta · 2,1%

Kada posetioci posećuju stranicu umetnika Adrijen Brouver?

Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.

Podaci u tabeli
MesecStranica umetnikaStranice umetničkih dela
Окт. 202500
Нов. 202500
Дец. 202500
Јан. 202600
Феб. 202600
Мар. 202600
Апр. 202600
Мај. 202600
Јун. 202600
Јул. 20268002.700
Ауг. 20260600
Сеп. 2026200900

Kada se posvećuju pažnja delima umetnika Adrijen Brouver?

Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.

Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.

Koja su omiljena dela umetnika Adrijen Brouver, mesec po mesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.

Podaci u tabeli
Umetničko deloОкт. 2025Нов. 2025Дец. 2025Јан. 2026Феб. 2026Мар. 2026Апр. 2026Мај. 2026Јун. 2026Јул. 2026Ауг. 2026Сеп. 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Kakva je podela publike Adrijen Brouver prema uređajima?

Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.

Podaci u tabeli
UređajPosetePodeli
računari4.70090,4%
telefoni5009,6%

Na kojim jezicima govore obožavatelji umetnika Adrijen Brouver?

Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Podaci u tabeli
JezikPosetePodeli
чешки10050,0%
немачки10050,0%

Koliko dnevno poseta ima Adrijen Brouver, i šta sledi?

Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.

Podaci u tabeli
DanPosete
суб. 26 Сеп.0
нед. 27 Сеп.100
пон. 28 Сеп.0
уто. 29 Сеп.0
сре. 30 Сеп.100
чет. 1 Окт.0
пет. 2 Окт.0
суб. 3 Окт.100
нед. 4 Окт.0
пон. 5 Окт.0
уто. 6 Окт.0
сре. 7 Окт.0
чет. 8 Окт.0
пет. 9 Окт.0
суб. 10 Окт.100
нед. 11 Окт.0
пон. 12 Окт.100
уто. 13 Окт.100
сре. 14 Окт.200
чет. 15 Окт.0
пет. 16 Окт.100
суб. 17 Окт. (prognoza)200
нед. 18 Окт. (prognoza)100
пон. 19 Окт. (prognoza)100
уто. 20 Окт. (prognoza)100
сре. 21 Окт. (prognoza)300
чет. 22 Окт. (prognoza)0
пет. 23 Окт. (prognoza)100
суб. 24 Окт. (prognoza)200
нед. 25 Окт. (prognoza)100
пон. 26 Окт. (prognoza)100
уто. 27 Окт. (prognoza)100
сре. 28 Окт. (prognoza)300
чет. 29 Окт. (prognoza)0
пет. 30 Окт. (prognoza)100
суб. 31 Окт. (prognoza)200
нед. 1 Нов. (prognoza)100
пон. 2 Нов. (prognoza)100
уто. 3 Нов. (prognoza)100
сре. 4 Нов. (prognoza)300
чет. 5 Нов. (prognoza)0
пет. 6 Нов. (prognoza)100

Šta posetioci pitaju o Adrijen Brouver

Koja dela Adrijen Brouver posetioci najčešće otvaraju?

Prvo je Feeling sa 500 poseta, što je 11% svih pregleda. Iznad je rangirano 10 dela.

Kolika je publika umetnika Adrijen Brouver na WahooArt.com?

5.200 poseta u poslednjih dvanaest meseci: 1.000 na stranici umetnika, 4.200 na umetnickim delima.

Koji uređaji su omiljeni kod ljubitelja umetnika Adrijen Brouver?

Koriste računari (90%) i telefoni (10%); računari čini 90% poseta.

Koji radovi Adrijen Brouver najbolje odgovaraju ukusu posetilaca?

Radovi opisani kao Melanholičan (Emocionalni ton) dobijaju 32% poseta za 0% kataloga.