Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Stuart Davis na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Visa 1 je najbolj priljubljeno delo umetnika Stuart Davis: 300 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 6% skupne pozornosti. sledi Garage No. 1 in Study for ''Blips and Ifs'' Stuart Davis je prejel 5.400 obiskov: 1.100 na strani umetnika in 4.300 na platnah. Kurva je spadla: 43% manj obiskov v Sep 2026 kot v Avg 2026. Najbolj obiskovan mesec je bil Jul 2026 (4.100 obiskov). Podelitev občinstva po napravah: naprave (83%) in telefoni (17%). Ena prednost je jasna: Zemljani toni (Barvna paleta) priteži 32% obiskov za le 18% kataloga.
Ta lestica temelji na obiskih, ne na ocenah kataloga: 10 del Stuart Davis, ki so bili največ pogosteje ogledani na platformi WahooArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih.
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 500 | 3.600 |
| Avg 2026 | 200 | 500 |
| Sep 2026 | 400 | 0 |
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 4,0% | 8,5% |
| Mehak senčni del | 8,0% | 8,5% |
| Subtilna svetlobnost | 32,0% | 29,8% |
| Svetla ravnovesja | 32,0% | 40,4% |
| Luminosno | 24,0% | 12,8% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 22,0% | 21,3% |
| Subtilne barve | 24,0% | 12,8% |
| Uravnomerno mehka | 22,0% | 27,7% |
| Izrazita prisotnost barv | 26,0% | 34,0% |
| Živahna barva | 6,0% | 4,3% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 40,0% | 31,7% |
| Zemljani toni | 17,8% | 31,7% |
| Temni toni | 24,4% | 19,5% |
| Pastelne barve | 8,9% | 9,8% |
| Monokromatsko | 4,4% | 2,4% |
| Naravna barvna paleta | 2,2% | 2,4% |
| Topli toni | 2,2% | 2,4% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 26,0% | 17,0% |
| Uravnotežen | 36,0% | 34,0% |
| Živopisno | 38,0% | 48,9% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 20,0% | 23,4% |
| Nežen | 8,0% | 12,8% |
| Ravnovesje | 2,0% | 6,4% |
| Izrazit | 8,0% | 6,4% |
| Izjava | 62,0% | 51,1% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 26,0% | 23,4% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 14,0% | 17,0% |
| Ravnovesna harmonija | 16,0% | 12,8% |
| Močna barvna enotnost | 26,0% | 27,7% |
| Usklajenana paleta barv | 18,0% | 19,1% |
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Rocks, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boats, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mellow Pad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropes de Teens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visa 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Blue Café | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Report rockport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Owh! in San Pao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Still-Scape for Six Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 4.500 | 83,3% |
| telefoni | 900 | 16,7% |
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 300 | 100,0% |
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 100 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 100 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 100 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 100 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 200 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 100 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 200 |
| pet 16 Okt | 200 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 100 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 300 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 100 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 300 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 100 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 100 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 100 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 300 |