Noh, Suntag Kdo gleda in katera dela

1971

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Noh, Suntag na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Noh, Suntag: pregled obiskov

Najbolj občudeno del umetnika Noh, Suntag na platformi WahooArt.com je Drought #CFF0116, ki se je v dvanasteh mesecih odprelo 200ের gange, kar predstavlja 40% vseh ogledov. Naslednji na vrstah: Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP in Forgetting Machines #Yang Kyoon. Skupno 800 obiskov, 300 na strani umetnika in 500 obiskov del. Jul 2026 je privabil največ gledalcev: 400 obiskov. Obiskovalci imajo raje Svetla ravnovesja (Luminenca): 60% njihovih obiskov, pri čemer katalog predstavlja 22%.

4 del umetnika Noh, Suntag, ki jih obiskovalci najbolj obožujejo

Vsaka uvrstitev spodaj odraža obiske na WahooArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih; številka 1 predstavlja najbolj obiskovano del umetnika Noh, Suntag.

  1. Drought #CFF0116 1 Drought #CFF0116 200 obiskov · 40,0%
  2. Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP 2 Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP, 2019 100 obiskov · 20,0%
  3. Forgetting Machines #Yang Kyoon 3 Forgetting Machines #Yang Kyoon, 2011 100 obiskov · 20,0%
  4. Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 4 Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 100 obiskov · 20,0%

Kdaj obštevajo oboževalci strani umetnika Noh, Suntag?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Podatki v tabeli
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026100300
Avg 2026100100
Sep 2026100100

Kdaj se gledajo dela umetnika Noh, Suntag?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Kakšna so priljubljena dela umetnika Noh, Suntag, mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Podatki v tabeli
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Drought #CFF0106000000000000
Drought #CFF011600000000020000
Drought #CFF0126000000000000
Drought #CFF0118000000000000
Drought #CFF0122000000000000
Drought #CFF0123000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Forgetting Machines #Kim Do…000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Insatiable Desireof Patheti…000000000000

Kateri jeziki so v uporabi med oboževalci umetnika Noh, Suntag?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Koliko obiskov na dan prejme Noh, Suntag in kaj sledi tem?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Podatki v tabeli
DanObiskov
ned 27 Sep0
pon 28 Sep0
tor 29 Sep0
sre 30 Sep0
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt0
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt0
tor 13 Okt0
sre 14 Okt0
čet 15 Okt0
pet 16 Okt0
sob 17 Okt0
ned 18 Okt (napovedano)0
pon 19 Okt (napovedano)0
tor 20 Okt (napovedano)0
sre 21 Okt (napovedano)0
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)0
sre 4 Nov (napovedano)0
čet 5 Nov (napovedano)0
pet 6 Nov (napovedano)0
sob 7 Nov (napovedano)0

Kaj si obiskovalci sprašujejo o Noh, Suntag

Katera dela umetnika Noh, Suntag si obiskovalci najpogosteje ogledajo?

Na prvem mestu je Drought #CFF0116 z 200 obiskov, kar predstavlja 40% ogledov. Nad njim je 4 del.

Koliko je ljudi na platformi WahooArt.com, ki si želi ogledati dela umetnika Noh, Suntag?

800 obiskov v dvanajstih mesecih: 300 na strani umetnika, 500 na dela.

Katera dela umetnika Noh, Suntag najbolje odgovarjajo okusu obiskovalcev?

Delo, opisana kot Svetla ravnovesja (Luminenca), predstavlja 60% obiskov za 22% kataloga.