Larry Clark Statistika gledalcev in priljubljenosti

1943

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Larry Clark na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Larry Clark: kratek pregled publike

V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo najbolj gledano platno umetnika Larry Clark na platformi WahooArt.com delo Tulsa 40: 300 obiskov, kar predstavlja 25% pozornosti, namenjene umetnikovemu delu. Nadzaluje ga Tulsa 14 in Tulsa 19. Umetnik je skupno privabil 1.600 obiskov: 400 na stran upang umetnika in 1.200 na strani posameznih platn. Zanimanje se je znižalo za 100% od Avg 2026 do Sep 2026. Najvišja točka je bila v mesecu Jul 2026 z 1.500 obiskovami. Obiskovalci se gravitirajo proti Subtilna svetlobnost (Luminenca): 50% obiskov, čeprav takslavice predstavljajo 33% umetnikovega kataloga.

9 najbolj gledanih platn po umetniku Larry Clark

Na podlagi dejanskih obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih so to 9 dela umetnika Larry Clark, ki jih zbiratelji najpogosteje odpirajo na platformi WahooArt.com.

  1. Tulsa 40 1 Tulsa 40, 1971 300 obiskov · 25,0%
  2. Tulsa 14 2 Tulsa 14, 1971 200 obiskov · 16,7%
  3. Tulsa 19 3 Tulsa 19, 1963 100 obiskov · 8,3%
  4. Tulsa 4 4 Tulsa 4, 1971 100 obiskov · 8,3%
  5. Tulsa 1 (David Roper) 5 Tulsa 1 (David Roper), 1963 100 obiskov · 8,3%
  6. Tulsa 37 6 Tulsa 37, 1971 100 obiskov · 8,3%
  7. Tulsa 47 7 Tulsa 47, 1971 100 obiskov · 8,3%
  8. Tulsa 36 8 Tulsa 36, 1971 100 obiskov · 8,3%
  9. Tulsa 46 9 Tulsa 46, 1971 100 obiskov · 8,3%

Koliko ljudi obišče stran umetnika Larry Clark vsak mesec?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Poglejte podatke
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 20263001.200
Avg 20261000
Sep 202600

Koliko pozornosti prejemajo platna umetnika Larry Clark?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Katera platna umetnika Larry Clark privabljajo največ obiskov, mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Poglejte podatke
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Tulsa 16000000000000
Tulsa 4600000000010000
Tulsa 42000000000000
Tulsa 1400000000020000
Tulsa 4700000000010000
Tulsa 3700000000010000
Tulsa 17000000000000
Tulsa 6000000000000
Tulsa 35 (accidental gunsho…000000000000
Tulsa 3600000000010000

V katerih jezikih je Larry Clark čten?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Koliko obiskov dnevno prejme Larry Clark in kaj pričakujemo v prihodnosti?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Poglejte podatke
DanObiskov
tor 22 Sep0
sre 23 Sep0
čet 24 Sep0
pet 25 Sep0
sob 26 Sep0
ned 27 Sep0
pon 28 Sep0
tor 29 Sep0
sre 30 Sep0
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt0
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt0
tor 13 Okt (napovedano)0
sre 14 Okt (napovedano)0
čet 15 Okt (napovedano)0
pet 16 Okt (napovedano)0
sob 17 Okt (napovedano)0
ned 18 Okt (napovedano)0
pon 19 Okt (napovedano)0
tor 20 Okt (napovedano)0
sre 21 Okt (napovedano)0
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0

Pogosta vprašanja o Larry Clark

Kateri platna umetnika Larry Clark so najbolj priljubljena?

Tulsa 40 zaseda prvo mesto z 300 obiskovami (25% vseh ogledov umetnika Larry Clark). Zgornja lestica prikazuje 9 najbolj gledanih del.

Koliko ljudi gleda Larry Clark na WahooArt.com?

V zadnjih dvanajstih mesecih je imel Larry Clark 1.600 obiskov: 400 na strani umetnika in 1.200 na posameznih platnah.

Kateri tip platna avtorja Larry Clark imajo obiskovalci najraje?

Priporočajo Subtilna svetlobnost (Luminenca): 50% obiskov v primerjavi s 33% v katalogu.