Karl Blossfeldt Kdo gleda in katera dela

1865 – 1932

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Karl Blossfeldt na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Karl Blossfeldt: pregled obiskov

Najbolj občudeno del umetnika Karl Blossfeldt na platformi WahooArt.com je Art Forms in Nature 65, ki se je v dvanasteh mesecih odprelo 200ের gange, kar predstavlja 12% vseh ogledov. Naslednji na vrstah: Art Forms in Nature 102 in Art Forms in Nature 45. Skupno 1.700 obiskov, 200 na strani umetnika in 1.500 obiskov del. Zanimanje raste za 50% od Avg 2026 do Sep 2026. Jul 2026 je privabil največ gledalcev: 1.100 obiskov. Obiskovalci imajo raje Izrazit (Kontrast): 24% njihovih obiskov, pri čemer katalog predstavlja 8%.

10 del umetnika Karl Blossfeldt, ki jih obiskovalci najbolj obožujejo

Vsaka uvrstitev spodaj odraža obiske na WahooArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih; številka 1 predstavlja najbolj obiskovano del umetnika Karl Blossfeldt.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 obiskov · 11,8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 obiskov · 11,8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 obiskov · 11,8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 obiskov · 11,8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 obiskov · 5,9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 obiskov · 5,9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 obiskov · 5,9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 obiskov · 5,9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 obiskov · 5,9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 obiskov · 5,9%

Kdaj obštevajo oboževalci strani umetnika Karl Blossfeldt?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Podatki v tabeli
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260100
Jul 2026200900
Avg 20260200
Sep 20260300

Kdaj se gledajo dela umetnika Karl Blossfeldt?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Kakšna so priljubljena dela umetnika Karl Blossfeldt, mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Podatki v tabeli
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

Kateri jeziki so v uporabi med oboževalci umetnika Karl Blossfeldt?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Podatki v tabeli
JezikObiskovDeli
Nemščina100100,0%

Koliko obiskov na dan prejme Karl Blossfeldt in kaj sledi tem?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Podatki v tabeli
DanObiskov
sob 26 Sep0
ned 27 Sep100
pon 28 Sep0
tor 29 Sep0
sre 30 Sep0
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt0
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt200
tor 13 Okt0
sre 14 Okt0
čet 15 Okt0
pet 16 Okt0
sob 17 Okt (napovedano)0
ned 18 Okt (napovedano)100
pon 19 Okt (napovedano)200
tor 20 Okt (napovedano)0
sre 21 Okt (napovedano)0
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)100
pon 26 Okt (napovedano)200
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)100
pon 2 Nov (napovedano)200
tor 3 Nov (napovedano)0
sre 4 Nov (napovedano)0
čet 5 Nov (napovedano)0
pet 6 Nov (napovedano)0

Kaj si obiskovalci sprašujejo o Karl Blossfeldt

Katera dela umetnika Karl Blossfeldt si obiskovalci najpogosteje ogledajo?

Na prvem mestu je Art Forms in Nature 65 z 200 obiskov, kar predstavlja 12% ogledov. Nad njim je 10 del.

Koliko je ljudi na platformi WahooArt.com, ki si želi ogledati dela umetnika Karl Blossfeldt?

1.700 obiskov v dvanajstih mesecih: 200 na strani umetnika, 1.500 na dela.

Katera dela umetnika Karl Blossfeldt najbolje odgovarjajo okusu obiskovalcev?

Delo, opisana kot Izrazit (Kontrast), predstavlja 24% obiskov za 8% kataloga.