Gretchen Andrew Kdo gleda in katera dela

1988

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Gretchen Andrew na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Gretchen Andrew: pregled obiskov

Najbolj občudeno del umetnika Gretchen Andrew na platformi WahooArt.com je Map of the EU, ki se je v dvanasteh mesecih odprelo 100ের gange, kar predstavlja 33% vseh ogledov. Naslednji na vrstah: Cover of Artforum in Karta EU. Skupno 400 obiskov, 200 na strani umetnika in 200 obiskov del. Jul 2026 je privabil največ gledalcev: 400 obiskov. Obiskovalci imajo raje Luminosno (Luminenca): 100% njihovih obiskov, pri čemer katalog predstavlja 22%.

3 del umetnika Gretchen Andrew, ki jih obiskovalci najbolj obožujejo

Vsaka uvrstitev spodaj odraža obiske na WahooArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih; številka 1 predstavlja najbolj obiskovano del umetnika Gretchen Andrew.

  1. Map of the EU 1 Map of the EU, 2021 100 obiskov · 33,3%
  2. Cover of Artforum 2 Cover of Artforum, 2020 100 obiskov · 33,3%
  3. Karta EU 3 Karta EU, 2021 100 obiskov · 33,3%

Kdaj obštevajo oboževalci strani umetnika Gretchen Andrew?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Podatki v tabeli
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026200200
Avg 202600
Sep 202600

Kdaj se gledajo dela umetnika Gretchen Andrew?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Kakšna so priljubljena dela umetnika Gretchen Andrew, mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Podatki v tabeli
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Karta EU00000000010000
Map of the EU000000000000
What is Ubuntu 09000000000000
What is Ubuntu 11000000000000
Bow New Hampshire 10000000000000
What is Ubuntu 12000000000000
Art Basel NFT000000000000
What is Ubuntu 04000000000000
What is Ubuntu 02000000000000
Perfect Female Body 15000000000000

Kateri jeziki so v uporabi med oboževalci umetnika Gretchen Andrew?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Koliko obiskov na dan prejme Gretchen Andrew in kaj sledi tem?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Podatki v tabeli
DanObiskov
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt0
tor 13 Okt0
sre 14 Okt0
čet 15 Okt0
pet 16 Okt0
sob 17 Okt0
ned 18 Okt0
pon 19 Okt0
tor 20 Okt0
sre 21 Okt0
čet 22 Okt0
pet 23 Okt0
sob 24 Okt0
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)0
sre 4 Nov (napovedano)0
čet 5 Nov (napovedano)0
pet 6 Nov (napovedano)0
sob 7 Nov (napovedano)0
ned 8 Nov (napovedano)0
pon 9 Nov (napovedano)0
tor 10 Nov (napovedano)0
sre 11 Nov (napovedano)0
čet 12 Nov (napovedano)0
pet 13 Nov (napovedano)0
sob 14 Nov (napovedano)0

Kaj si obiskovalci sprašujejo o Gretchen Andrew

Katera dela umetnika Gretchen Andrew si obiskovalci najpogosteje ogledajo?

Na prvem mestu je Map of the EU z 100 obiskov, kar predstavlja 33% ogledov. Nad njim je 3 del.

Koliko je ljudi na platformi WahooArt.com, ki si želi ogledati dela umetnika Gretchen Andrew?

400 obiskov v dvanajstih mesecih: 200 na strani umetnika, 200 na dela.

Katera dela umetnika Gretchen Andrew najbolje odgovarjajo okusu obiskovalcev?

Delo, opisana kot Luminosno (Luminenca), predstavlja 100% obiskov za 22% kataloga.