Beatrice Kreloff Kdo gleda in katera dela

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Beatrice Kreloff na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Beatrice Kreloff: pregled obiskov

Najbolj občudeno del umetnika Beatrice Kreloff na platformi WahooArt.com je Figure 13, ki se je v dvanasteh mesecih odprelo 200ের gange, kar predstavlja 33% vseh ogledov. Naslednji na vrstah: Figure 8 in Figure 17. Skupno 1.000 obiskov, 400 na strani umetnika in 600 obiskov del. Jul 2026 je privabil največ gledalcev: 900 obiskov. Obiskovalci imajo raje Luminosno (Luminenca): 33% njihovih obiskov, pri čemer katalog predstavlja 8%.

5 del umetnika Beatrice Kreloff, ki jih obiskovalci najbolj obožujejo

Vsaka uvrstitev spodaj odraža obiske na WahooArt.com v zadnjih dvanajstih mesecih; številka 1 predstavlja najbolj obiskovano del umetnika Beatrice Kreloff.

  1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 obiskov · 33,3%
  2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 obiskov · 16,7%
  3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 obiskov · 16,7%
  4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 obiskov · 16,7%
  5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 obiskov · 16,7%

Kdaj obštevajo oboževalci strani umetnika Beatrice Kreloff?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Podatki v tabeli
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260100
Jul 2026400500
Avg 202600
Sep 202600

Kdaj se gledajo dela umetnika Beatrice Kreloff?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Kakšna so priljubljena dela umetnika Beatrice Kreloff, mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Podatki v tabeli
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Figure 9000000000000
Figure 800000000100000
Figure 1600000000010000
Figure 5000000000000
Figure 4000000000000
Figure 1700000000010000
Figure000000000000
Figure 1300000000020000
Figure 7000000000000
Figure 14000000000000

Kateri jeziki so v uporabi med oboževalci umetnika Beatrice Kreloff?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Koliko obiskov na dan prejme Beatrice Kreloff in kaj sledi tem?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Podatki v tabeli
DanObiskov
čet 24 Sep0
pet 25 Sep0
sob 26 Sep0
ned 27 Sep0
pon 28 Sep0
tor 29 Sep0
sre 30 Sep0
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt0
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt0
tor 13 Okt0
sre 14 Okt0
čet 15 Okt (napovedano)0
pet 16 Okt (napovedano)0
sob 17 Okt (napovedano)0
ned 18 Okt (napovedano)0
pon 19 Okt (napovedano)0
tor 20 Okt (napovedano)0
sre 21 Okt (napovedano)0
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)0
sre 4 Nov (napovedano)0

Kaj si obiskovalci sprašujejo o Beatrice Kreloff

Katera dela umetnika Beatrice Kreloff si obiskovalci najpogosteje ogledajo?

Na prvem mestu je Figure 13 z 200 obiskov, kar predstavlja 33% ogledov. Nad njim je 5 del.

Koliko je ljudi na platformi WahooArt.com, ki si želi ogledati dela umetnika Beatrice Kreloff?

1.000 obiskov v dvanajstih mesecih: 400 na strani umetnika, 600 na dela.

Katera dela umetnika Beatrice Kreloff najbolje odgovarjajo okusu obiskovalcev?

Delo, opisana kot Luminosno (Luminenca), predstavlja 33% obiskov za 8% kataloga.