Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Zanobi Strozzi na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Zanobi Strozzi: čo ukazujú návštevy
Najobdivovanejším dielom umelca Zanobi Strozzi na WahooArt.com je Camaldolese Friars in Choir, ktoré sa v posledných dvanástich mesiacoch otvorilo 1 100krát, čo predstavuje 50% všetkých zobrazení. Ďalší v rade: The Abduction of Helen a King David in Prayer in an Initial B. Spolu 2 600 návštev, 700 na stránku umelca a 1 900 na jeho diela. Pozornosť klesla o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Júl 2026 si priťahol najväčšie publikum: 2 000 návštev. Návštevníci uprednostňujú Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 91% ich návštev, pričom katalóg má podiel 50%.
8 najobľúbenejších diel umelca Zanobi Strozzi, ktoré obdivujú návštevníci
Každé nasledujúce umiestnenie odráža počet návštev na WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov; číslo 1 predstavuje najčastejšie navštevované dielo umelca Zanobi Strozzi.
Kedy navštevujú obdivovatelia stránku Zanobi Strozzi?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
500
1 500
Aug 2026
100
400
Sep 2026
0
0
Kedy sú autorské diela umelca Zanobi Strozzi vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si medzi prácami vyberajú oboželiavatelia umelca Zanobi Strozzi?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Éterický
50,0%
50,0%
Pokojný
25,0%
50,0%
Pokojná atmosféra
12,5%
0,0%
Klasika
12,5%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
62,5%
50,0%
Kontemplatívny
25,0%
25,0%
Pokojná
12,5%
25,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
15,4%
0,0%
Mäkký tieň
38,5%
54,5%
Mierny jas
23,1%
27,3%
Svetlá rovnováha
19,2%
13,6%
Luminózny
3,9%
4,5%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
7,7%
0,0%
Subtelné tóny farieb
19,2%
4,5%
Vyvážene jemná
50,0%
90,9%
Výrazná prítomnosť farieb
23,1%
4,5%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
54,2%
86,4%
Neutrálne tóny
25,0%
13,6%
Tmavé tóny
20,8%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
15,4%
0,0%
Vyvážené
61,5%
90,9%
Sýte
23,1%
9,1%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
3,9%
0,0%
Jemný
19,2%
4,5%
Vyvážený
15,4%
50,0%
Výrazný
34,6%
9,1%
Vyhlásenie
26,9%
36,4%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
15,4%
27,3%
jemne prepojená paleta
11,5%
4,5%
Vyvážená harmónia
19,2%
9,1%
Silná farebná jednota
38,5%
59,1%
Jednotná paleta
15,4%
0,0%
Aké sú obľúbené diela Zanobi Strozzi podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Madonna and Child with Ange…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Initial B with David in Pra…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Nativity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child with Four…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Vallombrosan Gradual
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
St Agnes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Abduction of Helen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
Sts Cosmas and Damian Saved…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saints Zenobius, Francis an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky ovláda obožinovateľ Zanobi Strozzi?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Zanobi Strozzi a čo prichádza potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
300
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
100
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
100
so 17 Okt
100
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
100
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
100
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
100
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
Čo sa návštevníci pýtajú o Zanobi Strozzi
Aké diela Zanobi Strozzi si návštevníci otvárajú najčastejšie?
Na prvom mieste je Camaldolese Friars in Choir s 1 100 návštevami, čo predstavuje 50% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 8 diel.
Aké je publikum Zanobi Strozzi na WahooArt.com?
2 600 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na stránke umelca, 1 900 na dielach.
Aké diela umelca Zanobi Strozzi najlepšie zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získavajú 91% návštev pre 50% katalógu.