Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William Strutt na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
William Strutt: kľúčové údaje
A warm response je najobľúbenejším dielom umelca William Strutt: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 42% celkovej pozornosti. nasleduje David's first victory a Cultivating an Acquaintance William Strutt získal 1 700 návštev: 600 na stránke umelca, 1 100 na plátnach. Najnavštevovanejším mesiacom bol Júl 2026 (1 300 návštev). Jedna preferencia je jasná: Dramatický (Emocionálny tón) si predstavuje 100% návštev z len 33% katalógu.
William Strutt: 7 najčastejšie otvorených pláten
Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 7 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca William Strutt na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa mensia záujem o William Strutt v jednotlivých mesiacoch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť podrobné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
500
800
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
200
Okt 2026
100
100
Ako sa celkovo prezentujú jednotlivé plátna od William Strutt?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo majú návštevníci William Strutt najradšej v katalógu?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť podrobné údaje
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Dramatický
33,3%
100,0%
Romantický
33,3%
0,0%
Zúfalý a vážny
33,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
35,3%
8,3%
Mäkký tieň
11,8%
41,7%
Mierny jas
29,4%
33,3%
Svetlá rovnováha
17,6%
8,3%
Luminózny
5,9%
8,3%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
35,3%
25,0%
Subtelné tóny farieb
23,5%
8,3%
Vyvážene jemná
23,5%
66,7%
Výrazná prítomnosť farieb
17,6%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
58,8%
75,0%
Neutrálne tóny
29,4%
25,0%
Tmavé tóny
11,8%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
41,2%
25,0%
Vyvážené
47,1%
66,7%
Sýte
11,8%
8,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
17,6%
8,3%
Jemný
11,8%
8,3%
Vyvážený
11,8%
0,0%
Výrazný
11,8%
50,0%
Vyhlásenie
47,1%
33,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
5,9%
0,0%
jemne prepojená paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
11,8%
16,7%
Silná farebná jednota
64,7%
75,0%
Jednotná paleta
17,6%
8,3%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna William Strutt v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť podrobné údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Maria Elizabeth O'Mullane a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hare Pomare and his wife Ha…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A warm response
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
0
Thomas strutt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Black Thursday, February 6t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Study of a man on a camel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Nubian playing tambourine
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Study of an East Indian's H…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Beneath An Angel's Wing
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The gamekeeper's companion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky dominujú medzi čitateľmi William Strutt?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť podrobné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
španielsky
100
100,0%
Ako vyzerajú denné návštevy u William Strutt a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť podrobné údaje
Deň
Návštevy
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
100
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
100
ut 3 Nov
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
100
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
100
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
200
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
200
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
200
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
200
ut 24 Nov (predpoveď)
0
William Strutt: vaše otázky
Ktoré plátno od William Strutt má najviac zobrazení?
A warm response: 500 návštev, čo predstavuje 42% celkového počtu zobrazení umelca William Strutt. Zoznam vyššie pokračuje až po 7. miesto.
Koľko návštev získava William Strutt?
1 700 za dvanásť mesiacov, rozdelených medzi stránku umelca (600) a plátna (1 100).
Preferujú návštevníci určitý druh plátna od William Strutt?
Áno, Dramatický (Emocionálny tón): 100% návštev z 33% katalógu.