Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Willem Van De Velde Starší na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Willem Van De Velde Starší: čo ukazujú návštevy
Najobdivovanejším dielom umelca Willem Van De Velde Starší na WahooArt.com je Large Ships and Boats in a Calm, ktoré sa v posledných dvanástich mesiacoch otvorilo 800krát, čo predstavuje 6% všetkých zobrazení. Ďalší v rade: The Gust a The Burning of the 'Andrew' at the Battle of Scheveningen. Spolu 15 100 návštev, 3 000 na stránku umelca a 12 100 na jeho diela. Júl 2026 si priťahol najväčšie publikum: 12 800 návštev. Zástupcovia si prehliadajú obsah na pou počítače (93%), telefóny (7%) a tablety (1%). Návštevníci uprednostňujú Neutrálne tóny (Paleta farieb): 68% ich návštev, pričom katalóg má podiel 51%.
10 najobľúbenejších diel umelca Willem Van De Velde Starší, ktoré obdivujú návštevníci
Každé nasledujúce umiestnenie odráža počet návštev na WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov; číslo 1 predstavuje najčastejšie navštevované dielo umelca Willem Van De Velde Starší.
Kedy navštevujú obdivovatelia stránku Willem Van De Velde Starší?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
2 300
10 500
Aug 2026
500
600
Sep 2026
200
900
Kedy sú autorské diela umelca Willem Van De Velde Starší vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si medzi prácami vyberajú oboželiavatelia umelca Willem Van De Velde Starší?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
43,8%
46,5%
Pokojná atmosféra
31,2%
26,8%
Pokojný
6,2%
14,1%
Klasika
12,5%
8,5%
Elegantný
0,0%
4,2%
Nostalgický
6,2%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojná
31,2%
35,2%
Dramatický
12,5%
16,9%
Melancholický
12,5%
15,5%
Výrazný
12,5%
12,7%
Pokojný
12,5%
12,7%
Kontemplatívny
6,2%
5,6%
Energický
12,5%
0,0%
Zúfalý a vážny
0,0%
1,4%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
4,0%
5,9%
Mäkký tieň
24,0%
17,0%
Mierny jas
32,0%
40,7%
Svetlá rovnováha
32,0%
28,9%
Luminózny
8,0%
7,4%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
48,0%
50,4%
Subtelné tóny farieb
24,0%
27,4%
Vyvážene jemná
8,0%
15,6%
Výrazná prítomnosť farieb
20,0%
6,7%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
51,1%
67,5%
Zemité tóny
28,9%
25,4%
Tmavé tóny
15,6%
6,1%
Pastelové tóny
4,4%
0,9%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
36,0%
37,8%
Vyvážené
44,0%
48,9%
Sýte
20,0%
13,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
8,0%
8,2%
Jemný
32,0%
31,1%
Vyvážený
14,0%
21,5%
Výrazný
24,0%
22,2%
Vyhlásenie
22,0%
17,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
14,0%
15,6%
jemne prepojená paleta
8,0%
14,1%
Vyvážená harmónia
4,0%
13,3%
Silná farebná jednota
26,0%
20,0%
Jednotná paleta
48,0%
37,0%
Aké sú obľúbené diela Willem Van De Velde Starší podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Battle of Livorno
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Entrance to a Dutch Port
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
The Gust
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
300
Large Ships and Boats in a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
0
The Taking of the English F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
The Battle of Livorno (deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
The Burning of the 'Andrew'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
0
Ships in a Storm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Calm French Merchant Ships…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Cannon Shot
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Aký je podiel zariadení v rámci publika Willem Van De Velde Starší?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
14 000
92,7%
telefóny
1 000
6,6%
tablety
100
0,7%
Aké jazyky ovláda obožinovateľ Willem Van De Velde Starší?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
francúzsky
200
25,0%
japonsky
200
25,0%
nemecky
100
12,5%
španielsky
100
12,5%
estónsky
100
12,5%
taliansky
100
12,5%
Koľko návštev za deň má Willem Van De Velde Starší a čo prichádza potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
100
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
100
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
200
so 3 Okt
200
ne 4 Okt
200
po 5 Okt
200
ut 6 Okt
300
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
200
ne 11 Okt
100
po 12 Okt
100
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
100
pi 16 Okt
200
so 17 Okt
0
ne 18 Okt (predpoveď)
100
po 19 Okt (predpoveď)
100
ut 20 Okt (predpoveď)
100
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
100
so 24 Okt (predpoveď)
100
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
100
ut 27 Okt (predpoveď)
100
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
100
so 31 Okt (predpoveď)
100
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
100
ut 3 Nov (predpoveď)
100
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
100
so 7 Nov (predpoveď)
100
Čo sa návštevníci pýtajú o Willem Van De Velde Starší
Aké diela Willem Van De Velde Starší si návštevníci otvárajú najčastejšie?
Na prvom mieste je Large Ships and Boats in a Calm s 800 návštevami, čo predstavuje 6% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Willem Van De Velde Starší na WahooArt.com?
15 100 návštev za dvanásť mesiacov: 3 000 na stránke umelca, 12 100 na dielach.
Aké zariadenia používajú obožovovatelia umelca Willem Van De Velde Starší?
Používajú pou počítače (93%), telefóny (7%) a tablety (1%); pou počítače predstavuje 93% návštev.
Aké diela umelca Willem Van De Velde Starší najlepšie zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Neutrálne tóny (Paleta farieb) získavajú 68% návštev pre 51% katalógu.