Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Wang Guangyi na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Wang Guangyi: kľúčové údaje
Virus Carrier No.1 je najobľúbenejším dielom umelca Wang Guangyi: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 27% celkovej pozornosti. nasleduje Great Criticism Series Beuys a Frozen North Pole No.28 Wang Guangyi získal 800 návštev: 200 na stránke umelca, 600 na plátnach. Krivka rastie: v období Okt 2026 bolo o 100% viac návštev ako v období Sep 2026. Najnavštevovanejším mesiacom bol Júl 2026 (500 návštev). Jedna preferencia je jasná: Mäkký tieň (Luminancia) si predstavuje 82% návštev z len 44% katalógu.
Wang Guangyi: 8 najčastejšie otvorených pláten
Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 8 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Wang Guangyi na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa mensia záujem o Wang Guangyi v jednotlivých mesiacoch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť podrobné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
500
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
100
Okt 2026
200
0
Ako sa celkovo prezentujú jednotlivé plátna od Wang Guangyi?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo majú návštevníci Wang Guangyi najradšej v katalógu?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť podrobné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Výrazné
36,4%
42,9%
Dramatické
36,4%
28,6%
Mystický
18,2%
28,6%
Hravý
9,1%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
27,3%
28,6%
Dramatický
9,1%
42,9%
Tajomný
18,2%
28,6%
Výrazný
18,2%
0,0%
Melancholický
9,1%
0,0%
Hravý
9,1%
0,0%
Zúfalý a vážny
9,1%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
14,8%
0,0%
Mäkký tieň
44,4%
81,8%
Mierny jas
33,3%
9,1%
Svetlá rovnováha
7,4%
9,1%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
37,0%
36,4%
Subtelné tóny farieb
11,1%
9,1%
Vyvážene jemná
11,1%
9,1%
Výrazná prítomnosť farieb
33,3%
45,5%
Sýta farba
7,4%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Tmavé tóny
63,2%
62,5%
Zemité tóny
21,1%
25,0%
Neutrálne tóny
10,5%
12,5%
Monochromatické
5,3%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
25,9%
18,2%
Vyvážené
33,3%
36,4%
Sýte
40,7%
45,5%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
14,8%
9,1%
Jemný
25,9%
27,3%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
14,8%
18,2%
Vyhlásenie
44,4%
45,5%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
14,8%
9,1%
jemne prepojená paleta
18,5%
9,1%
Vyvážená harmónia
25,9%
45,5%
Silná farebná jednota
25,9%
27,3%
Jednotná paleta
14,8%
9,1%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Wang Guangyi v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť podrobné údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Great Criticism-Marlboro
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Great Criticism-Red Parker
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Great Criticism Series Nike
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Famous Painting Covered wit…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Great Criticism Series Omega
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Great Criticism Series Rolex
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Black Rationality-Pathology…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Post-Classical-The Return o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Black Rationality-Pathology…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Frozen North Pole No.28
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Aké jazyky dominujú medzi čitateľmi Wang Guangyi?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť podrobné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
100
100,0%
Ako vyzerajú denné návštevy u Wang Guangyi a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť podrobné údaje
Deň
Návštevy
so 17 Okt
100
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
300
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
100
pi 6 Nov
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
100
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
100
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
100
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
0
pi 27 Nov (predpoveď)
0
Wang Guangyi: vaše otázky
Ktoré plátno od Wang Guangyi má najviac zobrazení?
Virus Carrier No.1: 300 návštev, čo predstavuje 27% celkového počtu zobrazení umelca Wang Guangyi. Zoznam vyššie pokračuje až po 8. miesto.
Koľko návštev získava Wang Guangyi?
800 za dvanásť mesiacov, rozdelených medzi stránku umelca (200) a plátna (600).
Preferujú návštevníci určitý druh plátna od Wang Guangyi?
Áno, Mäkký tieň (Luminancia): 82% návštev z 44% katalógu.