Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Titian Ramsay Peale Ii na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Titian Ramsay Peale Ii: kľúčové údaje
Diana a Aktéon je najobľúbenejším dielom umelca Titian Ramsay Peale Ii: 2 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 4% celkovej pozornosti. nasleduje Portrét Jacopa Strady a Noli me Tangere Titian Ramsay Peale Ii získal 66 100 návštev: 23 300 na stránke umelca, 42 800 na plátnach. Krivka rastie: v období Sep 2026 bolo o 8% viac návštev ako v období Aug 2026. Najnavštevovanejším mesiacom bol Júl 2026 (34 900 návštev). Jazyky publika: anglicky (47%), španielsky (9%) a bulharsky (8%). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (73%), telefóny (23%) a tablety (4%). Jedna preferencia je jasná: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) si predstavuje 57% návštev z len 46% katalógu.
Titian Ramsay Peale Ii: 10 najčastejšie otvorených pláten
Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Titian Ramsay Peale Ii na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa mensia záujem o Titian Ramsay Peale Ii v jednotlivých mesiacoch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť podrobné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
1 700
Júl 2026
7 600
27 300
Aug 2026
7 800
6 300
Sep 2026
7 700
7 500
Ako sa celkovo prezentujú jednotlivé plátna od Titian Ramsay Peale Ii?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo majú návštevníci Titian Ramsay Peale Ii najradšej v katalógu?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť podrobné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
36,7%
46,8%
Dramatické
20,4%
22,8%
Klasika
14,3%
9,8%
Romantický
2,0%
8,3%
Pokojná atmosféra
20,4%
4,0%
Pokojný
4,1%
5,1%
Éterický
2,0%
1,3%
Mystický
0,0%
1,1%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
34,7%
29,8%
Pokojná
14,3%
15,1%
Melancholický
10,2%
15,3%
Romantický
6,1%
11,5%
Dramatický
8,2%
6,2%
Tajomný
2,0%
5,5%
Duchovná
8,2%
4,0%
Zúfalý a vážny
4,1%
3,8%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
68,0%
67,5%
Mäkký tieň
22,0%
25,9%
Mierny jas
4,0%
4,2%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,9%
Luminózny
6,0%
1,5%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
40,0%
24,8%
Subtelné tóny farieb
46,0%
56,9%
Vyvážene jemná
12,0%
15,3%
Výrazná prítomnosť farieb
2,0%
3,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
90,2%
91,9%
Tmavé tóny
2,4%
4,3%
Neutrálne tóny
4,9%
2,9%
Monochromatické
0,0%
0,7%
Pastelové tóny
2,4%
0,2%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
64,0%
58,6%
Vyvážené
32,0%
36,9%
Sýte
4,0%
4,5%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
18,0%
21,0%
Jemný
32,0%
28,2%
Vyvážený
4,0%
13,2%
Výrazný
20,0%
18,1%
Vyhlásenie
26,0%
19,5%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
10,0%
8,3%
jemne prepojená paleta
14,0%
15,3%
Vyvážená harmónia
10,0%
12,5%
Silná farebná jednota
50,0%
48,4%
Jednotná paleta
16,0%
15,5%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Titian Ramsay Peale Ii v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť podrobné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Rodina svätá s pastierom
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
400
Portrét Jacopa Strady
0
0
0
0
0
0
0
0
400
700
500
200
Madona Aldobrandini
0
0
0
0
0
0
0
0
200
600
0
100
Muž s rukaviciou
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Rodina Vendramin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
200
Nymph a pastier
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Diana a Aktéon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
400
900
The Tribute Money
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
800
Venuša pred zrkadlom
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
300
Dievča v kožuchu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
100
Sú diela umelca Titian Ramsay Peale Ii videné na telefónoch alebo počítačoch?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť podrobné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
48 500
73,4%
telefóny
15 200
23,0%
tablety
2 400
3,6%
Aké jazyky dominujú medzi čitateľmi Titian Ramsay Peale Ii?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť podrobné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
3 500
47,3%
španielsky
700
9,5%
bulharsky
600
8,1%
rusky
600
8,1%
poľsky
400
5,4%
kórejsky
300
4,1%
arabský
100
1,4%
nemecky
100
1,4%
perzsky
100
1,4%
fínsky
100
1,4%
Ako vyzerajú denné návštevy u Titian Ramsay Peale Ii a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť podrobné údaje
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
600
st 23 Sep
600
št 24 Sep
400
pi 25 Sep
600
so 26 Sep
200
ne 27 Sep
600
po 28 Sep
700
ut 29 Sep
600
st 30 Sep
500
št 1 Okt
500
pi 2 Okt
200
so 3 Okt
700
ne 4 Okt
300
po 5 Okt
300
ut 6 Okt
200
st 7 Okt
800
št 8 Okt
1 100
pi 9 Okt
900
so 10 Okt
700
ne 11 Okt
1 200
po 12 Okt
500
ut 13 Okt (predpoveď)
700
st 14 Okt (predpoveď)
1 000
št 15 Okt (predpoveď)
1 000
pi 16 Okt (predpoveď)
900
so 17 Okt (predpoveď)
800
ne 18 Okt (predpoveď)
1 100
po 19 Okt (predpoveď)
800
ut 20 Okt (predpoveď)
800
st 21 Okt (predpoveď)
1 000
št 22 Okt (predpoveď)
1 100
pi 23 Okt (predpoveď)
900
so 24 Okt (predpoveď)
900
ne 25 Okt (predpoveď)
1 200
po 26 Okt (predpoveď)
800
ut 27 Okt (predpoveď)
800
st 28 Okt (predpoveď)
1 100
št 29 Okt (predpoveď)
1 200
pi 30 Okt (predpoveď)
1 000
so 31 Okt (predpoveď)
1 000
ne 1 Nov (predpoveď)
1 200
po 2 Nov (predpoveď)
900
Titian Ramsay Peale Ii: vaše otázky
Ktoré plátno od Titian Ramsay Peale Ii má najviac zobrazení?
Diana a Aktéon: 2 100 návštev, čo predstavuje 4% celkového počtu zobrazení umelca Titian Ramsay Peale Ii. Zoznam vyššie pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Titian Ramsay Peale Ii?
66 100 za dvanásť mesiacov, rozdelených medzi stránku umelca (23 300) a plátna (42 800).
Navštevujú návštevníci Titian Ramsay Peale Ii cez telefóny alebo počítače?
Návštevy sa delia na pou počítače (73%), telefóny (23%) a tablety (4%); najviac ich predstavuje pou počítače s podielom 73%.
Je Titian Ramsay Peale Ii dostupný v niekoľkých jazykoch?
Áno: anglicky (47%), španielsky (9%) a bulharsky (8%). Na čele je anglicky s podielom 47%.
Preferujú návštevníci určitý druh plátna od Titian Ramsay Peale Ii?