Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas Riesner na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Thomas Riesner: čo ukazujú návštevy
Najobdivovanejším dielom umelca Thomas Riesner na WahooArt.com je Arrive 2, ktoré sa v posledných dvanástich mesiacoch otvorilo 300krát, čo predstavuje 15% všetkých zobrazení. Ďalší v rade: Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022 a Shadow 1. Spolu 3 800 návštev, 2 500 na stránku umelca a 1 300 na jeho diela. Pozornosť rastie o 225%, od Sep 2026 do Okt 2026. Júl 2026 si priťahol najväčšie publikum: 1 500 návštev. Zástupcovia si prehliadajú obsah na pou počítače (97%) a telefóny (3%). Návštevníci uprednostňujú Vyvážené (Intenzita farieb): 60% ich návštev, pričom katalóg má podiel 22%.
10 najobľúbenejších diel umelca Thomas Riesner, ktoré obdivujú návštevníci
Každé nasledujúce umiestnenie odráža počet návštev na WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov; číslo 1 predstavuje najčastejšie navštevované dielo umelca Thomas Riesner.
Kedy navštevujú obdivovatelia stránku Thomas Riesner?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
500
1 000
Aug 2026
300
200
Sep 2026
400
0
Okt 2026
1 300
0
Kedy sú autorské diela umelca Thomas Riesner vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si medzi prácami vyberajú oboželiavatelia umelca Thomas Riesner?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
80,0%
87,5%
Hravý
6,7%
12,5%
Výrazné
6,7%
0,0%
Mystický
6,7%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Napätý
73,3%
87,5%
Dramatický
13,3%
0,0%
Hravý
6,7%
12,5%
Tajomný
6,7%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
4,0%
0,0%
Mäkký tieň
2,0%
0,0%
Mierny jas
4,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
22,0%
45,0%
Luminózny
68,0%
55,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
70,0%
40,0%
Subtelné tóny farieb
10,0%
25,0%
Vyvážene jemná
12,0%
20,0%
Výrazná prítomnosť farieb
4,0%
15,0%
Sýta farba
4,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
51,1%
68,4%
Pastelové tóny
42,5%
21,1%
Zemité tóny
4,3%
10,5%
Tmavé tóny
2,1%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
68,0%
35,0%
Vyvážené
22,0%
60,0%
Sýte
10,0%
5,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
2,0%
5,0%
Jemný
6,0%
0,0%
Vyvážený
2,0%
0,0%
Výrazný
4,0%
5,0%
Vyhlásenie
86,0%
90,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
26,0%
40,0%
jemne prepojená paleta
14,0%
10,0%
Vyvážená harmónia
10,0%
5,0%
Silná farebná jednota
32,0%
30,0%
Jednotná paleta
18,0%
15,0%
Aké sú obľúbené diela Thomas Riesner podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Soul Maze :2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
POWERLESSNESS:2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Subsoil 15×21cm Ink ×paper…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dread 1 15×21cm Ink ×paper…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Beyond
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
IMAGE:24
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
IMAGE:22
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
IMAGE:25
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
IMAGE:26
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aký je podiel zariadení v rámci publika Thomas Riesner?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
3 700
97,4%
telefóny
100
2,6%
Aké jazyky ovláda obožinovateľ Thomas Riesner?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
nemecky
1 100
84,6%
anglicky
200
15,4%
Koľko návštev za deň má Thomas Riesner a čo prichádza potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
100
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
300
št 22 Okt
400
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
100
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
300
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
400
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
100
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov (predpoveď)
100
pi 6 Nov (predpoveď)
200
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
200
št 12 Nov (predpoveď)
100
pi 13 Nov (predpoveď)
200
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
200
št 19 Nov (predpoveď)
100
pi 20 Nov (predpoveď)
200
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
200
Čo sa návštevníci pýtajú o Thomas Riesner
Aké diela Thomas Riesner si návštevníci otvárajú najčastejšie?
Na prvom mieste je Arrive 2 s 300 návštevami, čo predstavuje 15% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Thomas Riesner na WahooArt.com?
3 800 návštev za dvanásť mesiacov: 2 500 na stránke umelca, 1 300 na dielach.
Aké zariadenia používajú obožovovatelia umelca Thomas Riesner?
Používajú pou počítače (97%) a telefóny (3%); pou počítače predstavuje 97% návštev.
Aké diela umelca Thomas Riesner najlepšie zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Vyvážené (Intenzita farieb) získavajú 60% návštev pre 22% katalógu.