Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas Couture na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Thomas Couture: čo ukazujú návštevy
Najobdivovanejším dielom umelca Thomas Couture na WahooArt.com je Zapojený dobrovolník a jeho syn. (Studium otca a syna), ktoré sa v posledných dvanástich mesiacoch otvorilo 1 700krát, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení. Ďalší v rade: The Romans of the Decadence a Elève américaine peignant. Spolu 11 700 návštev, 2 000 na stránku umelca a 9 700 na jeho diela. Pozornosť rastie o 112%, od Aug 2026 do Sep 2026. Júl 2026 si priťahol najväčšie publikum: 9 000 návštev. Zástupcovia si prehliadajú obsah na pou počítače (77%), telefóny (19%) a tablety (4%). Návštevníci uprednostňujú Melancholický (Emocionálny tón): 68% ich návštev, pričom katalóg má podiel 20%.
10 najobľúbenejších diel umelca Thomas Couture, ktoré obdivujú návštevníci
Každé nasledujúce umiestnenie odráža počet návštev na WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov; číslo 1 predstavuje najčastejšie navštevované dielo umelca Thomas Couture.
Kedy navštevujú obdivovatelia stránku Thomas Couture?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
1 600
7 400
Aug 2026
0
800
Sep 2026
400
1 300
Kedy sú autorské diela umelca Thomas Couture vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si medzi prácami vyberajú oboželiavatelia umelca Thomas Couture?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Romantický
40,0%
63,6%
Dramatické
20,0%
20,4%
Elegantný
40,0%
9,1%
Pokojná atmosféra
0,0%
6,8%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
20,0%
68,2%
Kontemplatívny
40,0%
20,4%
Dramatický
20,0%
11,4%
Zúfalý a vážny
20,0%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
46,0%
41,2%
Mäkký tieň
28,0%
40,2%
Mierny jas
18,0%
15,7%
Svetlá rovnováha
6,0%
2,9%
Luminózny
2,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
34,0%
18,6%
Subtelné tóny farieb
36,0%
51,0%
Vyvážene jemná
22,0%
20,6%
Výrazná prítomnosť farieb
8,0%
9,8%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
76,7%
81,0%
Tmavé tóny
11,6%
12,6%
Neutrálne tóny
9,3%
5,3%
Monochromatické
0,0%
1,1%
Pastelové tóny
2,3%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
50,0%
31,4%
Vyvážené
48,0%
64,7%
Sýte
2,0%
3,9%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
16,0%
6,9%
Jemný
24,0%
36,3%
Vyvážený
18,0%
14,7%
Výrazný
20,0%
22,6%
Vyhlásenie
22,0%
19,6%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
4,0%
1,0%
jemne prepojená paleta
8,0%
11,8%
Vyvážená harmónia
4,0%
4,9%
Silná farebná jednota
36,0%
46,1%
Jednotná paleta
48,0%
36,3%
Aké sú obľúbené diela Thomas Couture podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Horace and Lydia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
ADOLPHE MOREAU
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
JÚNA ŽENA V BUSTE NA RAMENO…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Little Bather
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MARIE SIMONET
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Zapojený dobrovolník a jeho…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 200
0
300
Aký je podiel zariadení v rámci publika Thomas Couture?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
9 000
76,9%
telefóny
2 200
18,8%
tablety
500
4,3%
Aké jazyky ovláda obožinovateľ Thomas Couture?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
700
58,3%
japonsky
200
16,7%
rusky
200
16,7%
švédsky
100
8,3%
Koľko návštev za deň má Thomas Couture a čo prichádza potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
so 26 Sep
100
ne 27 Sep
300
po 28 Sep
100
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
100
št 1 Okt
600
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
200
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
300
so 10 Okt
100
ne 11 Okt
500
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
200
st 14 Okt
0
št 15 Okt
300
pi 16 Okt
200
so 17 Okt (predpoveď)
100
ne 18 Okt (predpoveď)
400
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
100
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
400
pi 23 Okt (predpoveď)
200
so 24 Okt (predpoveď)
100
ne 25 Okt (predpoveď)
400
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
100
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
400
pi 30 Okt (predpoveď)
200
so 31 Okt (predpoveď)
100
ne 1 Nov (predpoveď)
400
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
100
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
400
pi 6 Nov (predpoveď)
200
Čo sa návštevníci pýtajú o Thomas Couture
Aké diela Thomas Couture si návštevníci otvárajú najčastejšie?
Na prvom mieste je Zapojený dobrovolník a jeho syn. (Studium otca a syna) s 1 700 návštevami, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Thomas Couture na WahooArt.com?
11 700 návštev za dvanásť mesiacov: 2 000 na stránke umelca, 9 700 na dielach.
Aké zariadenia používajú obožovovatelia umelca Thomas Couture?
Používajú pou počítače (77%), telefóny (19%) a tablety (4%); pou počítače predstavuje 77% návštev.
Aké diela umelca Thomas Couture najlepšie zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Melancholický (Emocionálny tón) získavajú 68% návštev pre 20% katalógu.