Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Tamara De Lempicka na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Tamara De Lempicka: kľúčové údaje
Sebeportrét v zelenom Bugatti je najobľúbenejším dielom umelca Tamara De Lempicka: 2 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% celkovej pozornosti. nasleduje in the Green Bugatti a La belle Rafaela Tamara De Lempicka získal 18 200 návštev: 4 800 na stránke umelca, 13 400 na plátnach. Krivka rastie: v období Sep 2026 bolo o 58% viac návštev ako v období Aug 2026. Najnavštevovanejším mesiacom bol Júl 2026 (13 100 návštev). Jazyky publika: nemecky (32%), rusky (18%) a anglicky (14%). Pôvodné krajiny publika: Nemecko (43%), Švédsko (14%) a Poľsko (9%). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (65%), telefóny (30%) a tablety (4%). Jedna preferencia je jasná: Tajomný (Emocionálny tón) si predstavuje 55% návštev z len 0% katalógu.
Tamara De Lempicka: 10 najčastejšie otvorených pláten
Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Tamara De Lempicka na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa mensia záujem o Tamara De Lempicka v jednotlivých mesiacoch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť podrobné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
2 000
11 100
Aug 2026
300
1 600
Sep 2026
2 400
600
Ako sa celkovo prezentujú jednotlivé plátna od Tamara De Lempicka?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo majú návštevníci Tamara De Lempicka najradšej v katalógu?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť podrobné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
25,0%
56,9%
Elegantný
75,0%
27,5%
Zázračný luxus
0,0%
15,7%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Tajomný
0,0%
54,8%
Výrazný
0,0%
16,7%
Vášnivý
33,3%
11,9%
Kontemplatívny
66,7%
4,8%
Romantický
0,0%
7,1%
Dramatický
0,0%
4,8%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
8,0%
11,8%
Mäkký tieň
32,0%
17,7%
Mierny jas
34,0%
49,5%
Svetlá rovnováha
24,0%
18,8%
Luminózny
2,0%
2,1%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
16,0%
11,3%
Subtelné tóny farieb
10,0%
19,4%
Vyvážene jemná
54,0%
45,7%
Výrazná prítomnosť farieb
20,0%
23,1%
Sýta farba
0,0%
0,5%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
51,2%
60,9%
Tmavé tóny
20,9%
20,5%
Neutrálne tóny
27,9%
15,9%
Monochromatické
0,0%
2,0%
Pastelové tóny
0,0%
0,7%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
18,0%
11,8%
Vyvážené
54,0%
54,8%
Sýte
28,0%
33,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
2,0%
2,7%
Jemný
0,0%
0,5%
Vyvážený
6,0%
1,6%
Výrazný
14,0%
11,8%
Vyhlásenie
78,0%
83,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
6,0%
5,4%
jemne prepojená paleta
14,0%
9,1%
Vyvážená harmónia
8,0%
23,7%
Silná farebná jednota
42,0%
46,8%
Jednotná paleta
30,0%
15,0%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Tamara De Lempicka v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť podrobné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Sebeportrét v zelenom Bugat…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
0
Portrét Marjorie Ferry
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Adam a Eva
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
in the Green Bugatti
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
200
La belle Rafaela
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Mother and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Evelyne P.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Saint Antoine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasant Girl with Pitcher
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sú diela umelca Tamara De Lempicka videné na telefónoch alebo počítačoch?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť podrobné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
11 900
65,4%
telefóny
5 500
30,2%
tablety
800
4,4%
Aké jazyky dominujú medzi čitateľmi Tamara De Lempicka?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť podrobné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
nemecky
2 100
31,8%
rusky
1 200
18,2%
anglicky
900
13,6%
španielsky
800
12,1%
švédsky
700
10,6%
holandsky
200
3,0%
Norwegian
200
3,0%
chorvátsky
100
1,5%
japonsky
100
1,5%
litovsky
100
1,5%
Ako vyzerajú denné návštevy u Tamara De Lempicka a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť podrobné údaje
Deň
Návštevy
so 26 Sep
400
ne 27 Sep
300
po 28 Sep
500
ut 29 Sep
500
st 30 Sep
200
št 1 Okt
1 000
pi 2 Okt
700
so 3 Okt
500
ne 4 Okt
400
po 5 Okt
1 100
ut 6 Okt
800
st 7 Okt
1 000
št 8 Okt
1 600
pi 9 Okt
1 400
so 10 Okt
2 200
ne 11 Okt
1 000
po 12 Okt
1 100
ut 13 Okt
500
st 14 Okt
1 300
št 15 Okt
600
pi 16 Okt
2 100
so 17 Okt (predpoveď)
1 800
ne 18 Okt (predpoveď)
1 000
po 19 Okt (predpoveď)
1 500
ut 20 Okt (predpoveď)
1 000
st 21 Okt (predpoveď)
1 400
št 22 Okt (predpoveď)
1 800
pi 23 Okt (predpoveď)
2 400
so 24 Okt (predpoveď)
2 100
ne 25 Okt (predpoveď)
1 100
po 26 Okt (predpoveď)
1 800
ut 27 Okt (predpoveď)
1 200
st 28 Okt (predpoveď)
1 700
št 29 Okt (predpoveď)
2 100
pi 30 Okt (predpoveď)
2 800
so 31 Okt (predpoveď)
2 300
ne 1 Nov (predpoveď)
1 300
po 2 Nov (predpoveď)
2 000
ut 3 Nov (predpoveď)
1 400
st 4 Nov (predpoveď)
1 900
št 5 Nov (predpoveď)
2 400
pi 6 Nov (predpoveď)
3 200
Tamara De Lempicka: vaše otázky
Ktoré plátno od Tamara De Lempicka má najviac zobrazení?
Sebeportrét v zelenom Bugatti: 2 200 návštev, čo predstavuje 12% celkového počtu zobrazení umelca Tamara De Lempicka. Zoznam vyššie pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Tamara De Lempicka?
18 200 za dvanásť mesiacov, rozdelených medzi stránku umelca (4 800) a plátna (13 400).
Navštevujú návštevníci Tamara De Lempicka cez telefóny alebo počítače?
Návštevy sa delia na pou počítače (65%), telefóny (30%) a tablety (4%); najviac ich predstavuje pou počítače s podielom 65%.
Je Tamara De Lempicka dostupný v niekoľkých jazykoch?
Áno: nemecky (32%), rusky (18%) a anglicky (14%). Na čele je nemecky s podielom 32%.
Preferujú návštevníci určitý druh plátna od Tamara De Lempicka?
Áno, Tajomný (Emocionálny tón): 55% návštev z 0% katalógu.