Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Rosa Bonheur na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Rosa Bonheur: čo ukazujú návštevy
Najobdivovanejším dielom umelca Rosa Bonheur na WahooArt.com je The Horse Fair, ktoré sa v posledných dvanástich mesiacoch otvorilo 900krát, čo predstavuje 12% všetkých zobrazení. Ďalší v rade: Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' a Head of a Donkey. Spolu 9 500 návštev, 3 700 na stránku umelca a 5 800 na jeho diela. Pozornosť rastie o 1367%, od Aug 2026 do Sep 2026. Júl 2026 si priťahol najväčšie publikum: 4 600 návštev. Zástupcovia si prehliadajú obsah na pou počítače (56%), telefóny (38%) a tablety (6%). Návštevníci uprednostňujú Jednotná paleta (Harmónia farieb): 56% ich návštev, pričom katalóg má podiel 36%.
10 najobľúbenejších diel umelca Rosa Bonheur, ktoré obdivujú návštevníci
Každé nasledujúce umiestnenie odráža počet návštev na WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov; číslo 1 predstavuje najčastejšie navštevované dielo umelca Rosa Bonheur.
Kedy navštevujú obdivovatelia stránku Rosa Bonheur?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
800
3 800
Aug 2026
100
200
Sep 2026
2 700
1 700
Kedy sú autorské diela umelca Rosa Bonheur vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si medzi prácami vyberajú oboželiavatelia umelca Rosa Bonheur?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
40,0%
41,7%
Zemitý
40,0%
38,9%
Prírodný
0,0%
13,9%
Pokojná atmosféra
20,0%
5,6%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojná
40,0%
55,6%
Pokojný
60,0%
16,7%
Výrazný
0,0%
13,9%
Nostalgický
0,0%
11,1%
Kontemplatívny
0,0%
2,8%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
24,0%
20,5%
Mäkký tieň
28,0%
21,9%
Mierny jas
22,0%
32,9%
Svetlá rovnováha
18,0%
12,3%
Luminózny
8,0%
12,3%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
34,0%
20,5%
Subtelné tóny farieb
30,0%
31,5%
Vyvážene jemná
28,0%
28,8%
Výrazná prítomnosť farieb
8,0%
19,2%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
40,5%
56,9%
Neutrálne tóny
27,0%
24,6%
Tmavé tóny
13,5%
15,4%
Monochromatické
13,5%
0,0%
Pastelové tóny
5,4%
3,1%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
38,0%
19,2%
Vyvážené
44,0%
47,9%
Sýte
18,0%
32,9%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
30,0%
21,9%
Jemný
18,0%
27,4%
Vyvážený
12,0%
11,0%
Výrazný
18,0%
16,4%
Vyhlásenie
22,0%
23,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
10,0%
6,9%
jemne prepojená paleta
6,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
8,0%
8,2%
Silná farebná jednota
40,0%
28,8%
Jednotná paleta
36,0%
56,2%
Aké sú obľúbené diela Rosa Bonheur podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Horse Fair
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
400
The Horse Fair
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Weaning the Calves
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Plowing in the Nivernais
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
Going to Market
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Limier Briquet Hound
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
Highland Raid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cattle at Rest on a Hillsid…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Horse Fair (study)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sheep by the Sea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aký je podiel zariadení v rámci publika Rosa Bonheur?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
5 300
55,8%
telefóny
3 600
37,9%
tablety
600
6,3%
Aké jazyky ovláda obožinovateľ Rosa Bonheur?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
nemecky
1 200
48,0%
francúzsky
500
20,0%
anglicky
200
8,0%
španielsky
200
8,0%
taliansky
200
8,0%
slovensky
100
4,0%
švédsky
100
4,0%
Koľko návštev za deň má Rosa Bonheur a čo prichádza potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
so 26 Sep
300
ne 27 Sep
100
po 28 Sep
1 000
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
100
št 1 Okt
400
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
300
ne 4 Okt
600
po 5 Okt
100
ut 6 Okt
200
st 7 Okt
100
št 8 Okt
200
pi 9 Okt
300
so 10 Okt
1 000
ne 11 Okt
100
po 12 Okt
100
ut 13 Okt
400
st 14 Okt
400
št 15 Okt
300
pi 16 Okt
200
so 17 Okt (predpoveď)
700
ne 18 Okt (predpoveď)
300
po 19 Okt (predpoveď)
500
ut 20 Okt (predpoveď)
300
st 21 Okt (predpoveď)
300
št 22 Okt (predpoveď)
400
pi 23 Okt (predpoveď)
200
so 24 Okt (predpoveď)
700
ne 25 Okt (predpoveď)
400
po 26 Okt (predpoveď)
600
ut 27 Okt (predpoveď)
300
st 28 Okt (predpoveď)
300
št 29 Okt (predpoveď)
400
pi 30 Okt (predpoveď)
200
so 31 Okt (predpoveď)
800
ne 1 Nov (predpoveď)
400
po 2 Nov (predpoveď)
600
ut 3 Nov (predpoveď)
300
st 4 Nov (predpoveď)
300
št 5 Nov (predpoveď)
400
pi 6 Nov (predpoveď)
200
Čo sa návštevníci pýtajú o Rosa Bonheur
Aké diela Rosa Bonheur si návštevníci otvárajú najčastejšie?
Na prvom mieste je The Horse Fair s 900 návštevami, čo predstavuje 12% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Rosa Bonheur na WahooArt.com?
9 500 návštev za dvanásť mesiacov: 3 700 na stránke umelca, 5 800 na dielach.
Aké zariadenia používajú obožovovatelia umelca Rosa Bonheur?
Používajú pou počítače (56%), telefóny (38%) a tablety (6%); pou počítače predstavuje 56% návštev.
Aké diela umelca Rosa Bonheur najlepšie zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Jednotná paleta (Harmónia farieb) získavajú 56% návštev pre 36% katalógu.