Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Robert Havell na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Robert Havell na WahooArt.com diel Virginian Partridge: 500 návštev, čo predstavuje 10% pozornosti venovanej tvorbe tohto umelca. Nasleduje ich Sunset near Sing-Sing, New York a Ivory-billed Woodpecker. Umelec celkovo získal 8 600 návštev: 4 000 návštev stránky umelca a 4 600 návštev stránok jednotlivých pláten. Záujem rastie: počet návštev sa zvýšil o 100% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 5 500 návštevami. Publikum si prezera diela na pou počítače (88%) a telefóny (12%). Zákazníci sa orientujú na Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): predstavuje to 39% návštev, hoci takéto plátna tvoria 16% umeleckej tvorby umelca.
Na základe skutočných návštev za posledných dvanástich mesiacov ide o 10 diel umelca Robert Havell, ktoré kolecionári na WahooArt.com otvárajú najčastejšie.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 300 | 300 |
| Júl 2026 | 1 700 | 3 800 |
| Aug 2026 | 800 | 200 |
| Sep 2026 | 400 | 100 |
| Okt 2026 | 800 | 200 |
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 3,9% |
| Mäkký tieň | 4,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 8,0% | 25,5% |
| Svetlá rovnováha | 24,0% | 17,6% |
| Luminózny | 60,0% | 52,9% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 82,0% | 58,8% |
| Subtelné tóny farieb | 16,0% | 39,2% |
| Vyvážene jemná | 2,0% | 2,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 54,0% | 63,3% |
| Pastelové tóny | 30,0% | 20,4% |
| Zemité tóny | 12,0% | 12,2% |
| Monochromatické | 4,0% | 4,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 60,0% | 47,1% |
| Vyvážené | 40,0% | 51,0% |
| Sýte | 0,0% | 2,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 20,0% | 21,6% |
| Jemný | 14,0% | 11,8% |
| Vyvážený | 8,0% | 15,7% |
| Výrazný | 20,0% | 5,9% |
| Vyhlásenie | 38,0% | 45,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 9,8% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 13,7% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 7,8% |
| Silná farebná jednota | 46,0% | 43,1% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 25,5% |
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Virginian Partridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 100 |
| American White Pelican | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue Jay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ivory-billed Woodpecker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Attack on Fort Oswego, Lake… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Hudson from Hor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Hudson River from n… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Hudson River fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fish Hawk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Snowy Owl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 7 600 | 88,4% |
| telefóny | 1 000 | 11,6% |
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 700 | 63,6% |
| španielsky | 100 | 9,1% |
| fínsky | 100 | 9,1% |
| francúzsky | 100 | 9,1% |
| kórejsky | 100 | 9,1% |
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 300 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 100 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 100 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 100 |
| ut 3 Nov | 100 |
| st 4 Nov | 200 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 300 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 300 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 400 |