Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Robert Campin (Majster Z Flémalle) na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Robert Campin (Majster Z Flémalle): čo ukazujú návštevy
Najobdivovanejším dielom umelca Robert Campin (Majster Z Flémalle) na WahooArt.com je Mérodske altáre, ktoré sa v posledných dvanástich mesiacoch otvorilo 2 500krát, čo predstavuje 18% všetkých zobrazení. Ďalší v rade: Mérode Altarpiece (Narodenstvo) a Portrait of a Woman. Spolu 12 900 návštev, 3 700 na stránku umelca a 9 200 na jeho diela. Pozornosť rastie o 140%, od Sep 2026 do Okt 2026. Júl 2026 si priťahol najväčšie publikum: 6 200 návštev. Zástupcovia si prehliadajú obsah na pou počítače (78%), telefóny (19%) a tablety (2%). Návštevníci uprednostňujú Mäkký tieň (Luminancia): 51% ich návštev, pričom katalóg má podiel 32%.
10 najobľúbenejších diel umelca Robert Campin (Majster Z Flémalle), ktoré obdivujú návštevníci
Každé nasledujúce umiestnenie odráža počet návštev na WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov; číslo 1 predstavuje najčastejšie navštevované dielo umelca Robert Campin (Majster Z Flémalle).
Kedy navštevujú obdivovatelia stránku Robert Campin (Majster Z Flémalle)?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
200
Júl 2026
1 000
5 200
Aug 2026
200
900
Sep 2026
300
1 200
Okt 2026
1 900
1 700
Kedy sú autorské diela umelca Robert Campin (Majster Z Flémalle) vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si medzi prácami vyberajú oboželiavatelia umelca Robert Campin (Majster Z Flémalle)?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
25,0%
42,0%
Pokojná atmosféra
25,0%
33,6%
Mystický
32,1%
6,7%
Elegantný
7,1%
10,1%
Dramatické
3,6%
5,9%
Klasika
3,6%
1,7%
Zázračný luxus
3,6%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
42,9%
35,3%
Kontemplatívny
35,7%
26,1%
Pokojný
7,1%
21,9%
Pokojná
7,1%
10,9%
Melancholický
3,6%
4,2%
Zúfalý a vážny
3,6%
1,7%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
12,0%
10,1%
Mäkký tieň
32,0%
51,1%
Mierny jas
40,0%
33,8%
Svetlá rovnováha
16,0%
4,3%
Luminózny
0,0%
0,7%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
16,0%
8,6%
Subtelné tóny farieb
26,0%
19,4%
Vyvážene jemná
46,0%
56,1%
Výrazná prítomnosť farieb
12,0%
15,8%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
76,1%
84,1%
Tmavé tóny
10,9%
14,4%
Neutrálne tóny
13,0%
0,8%
Pastelové tóny
0,0%
0,8%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
14,0%
10,8%
Vyvážené
66,0%
75,5%
Sýte
20,0%
13,7%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
2,0%
2,2%
Vyvážený
8,0%
7,9%
Výrazný
32,0%
20,9%
Vyhlásenie
58,0%
69,1%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
10,0%
7,9%
jemne prepojená paleta
6,0%
5,0%
Vyvážená harmónia
14,0%
15,1%
Silná farebná jednota
52,0%
64,0%
Jednotná paleta
18,0%
7,9%
Aké sú obľúbené diela Robert Campin (Majster Z Flémalle) podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Mérodske altáre
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
300
300
Mérode Altarpiece (Narodens…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
100
Mérodejský oltár
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
The Werl Altarpiece (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Mérode Altarpiece
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
Mérode Altarpiece (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Mérode Altarpiece (detail)…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna with the Child (det…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Mérode Altarpiece (detail)…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mérode Altarpiece (left win…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aký je podiel zariadení v rámci publika Robert Campin (Majster Z Flémalle)?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
10 100
78,3%
telefóny
2 500
19,4%
tablety
300
2,3%
Aké jazyky ovláda obožinovateľ Robert Campin (Majster Z Flémalle)?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
španielsky
700
29,2%
anglicky
500
20,8%
taliansky
300
12,5%
francúzsky
200
8,3%
česky
100
4,2%
japonsky
100
4,2%
kórejsky
100
4,2%
rumunsky
100
4,2%
švédsky
100
4,2%
Chinese
100
4,2%
Koľko návštev za deň má Robert Campin (Majster Z Flémalle) a čo prichádza potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
pi 16 Okt
100
so 17 Okt
200
ne 18 Okt
200
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
200
st 21 Okt
300
št 22 Okt
200
pi 23 Okt
200
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
700
po 26 Okt
100
ut 27 Okt
100
st 28 Okt
100
št 29 Okt
600
pi 30 Okt
100
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
300
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
800
st 4 Nov
200
št 5 Nov
300
pi 6 Nov (predpoveď)
200
so 7 Nov (predpoveď)
100
ne 8 Nov (predpoveď)
500
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
400
st 11 Nov (predpoveď)
200
št 12 Nov (predpoveď)
400
pi 13 Nov (predpoveď)
200
so 14 Nov (predpoveď)
100
ne 15 Nov (predpoveď)
500
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
500
st 18 Nov (predpoveď)
300
št 19 Nov (predpoveď)
500
pi 20 Nov (predpoveď)
200
so 21 Nov (predpoveď)
100
ne 22 Nov (predpoveď)
600
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
500
st 25 Nov (predpoveď)
300
št 26 Nov (predpoveď)
500
Čo sa návštevníci pýtajú o Robert Campin (Majster Z Flémalle)
Aké diela Robert Campin (Majster Z Flémalle) si návštevníci otvárajú najčastejšie?
Na prvom mieste je Mérodske altáre s 2 500 návštevami, čo predstavuje 18% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Robert Campin (Majster Z Flémalle) na WahooArt.com?
12 900 návštev za dvanásť mesiacov: 3 700 na stránke umelca, 9 200 na dielach.
Aké zariadenia používajú obožovovatelia umelca Robert Campin (Majster Z Flémalle)?
Používajú pou počítače (78%), telefóny (19%) a tablety (2%); pou počítače predstavuje 78% návštev.
Aké diela umelca Robert Campin (Majster Z Flémalle) najlepšie zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Mäkký tieň (Luminancia) získavajú 51% návštev pre 32% katalógu.