Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Raphaelle Peale na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Raphaelle Peale: čo ukazujú návštevy
Najobdivovanejším dielom umelca Raphaelle Peale na WahooArt.com je Still Life with Peach, ktoré sa v posledných dvanástich mesiacoch otvorilo 400krát, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení. Ďalší v rade: Portrait of a Gentleman a Margaret George McGlathery (died about 1830). Spolu 3 200 návštev, 900 na stránku umelca a 2 300 na jeho diela. Pozornosť klesla o 67% z Aug 2026 na Sep 2026. Júl 2026 si priťahol najväčšie publikum: 2 800 návštev. Zástupcovia si prehliadajú obsah na pou počítače (91%) a telefóny (9%). Návštevníci uprednostňujú Nostalgický (Atmosféra): 100% ich návštev, pričom katalóg má podiel 17%.
10 najobľúbenejších diel umelca Raphaelle Peale, ktoré obdivujú návštevníci
Každé nasledujúce umiestnenie odráža počet návštev na WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov; číslo 1 predstavuje najčastejšie navštevované dielo umelca Raphaelle Peale.
Kedy navštevujú obdivovatelia stránku Raphaelle Peale?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
700
2 100
Aug 2026
100
200
Sep 2026
100
0
Kedy sú autorské diela umelca Raphaelle Peale vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si medzi prácami vyberajú oboželiavatelia umelca Raphaelle Peale?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Klasika
33,3%
0,0%
Nostalgický
16,7%
100,0%
Pokojná atmosféra
16,7%
0,0%
Elegantný
16,7%
0,0%
Romantický
16,7%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Nostalgický
16,7%
100,0%
Kontemplatívny
33,3%
0,0%
Pokojná
16,7%
0,0%
Melancholický
16,7%
0,0%
Pokojný
16,7%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
64,0%
78,3%
Mäkký tieň
18,0%
17,4%
Mierny jas
8,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
8,0%
4,3%
Luminózny
2,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
38,0%
34,8%
Subtelné tóny farieb
34,0%
34,8%
Vyvážene jemná
28,0%
26,1%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
4,3%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
84,4%
90,5%
Neutrálne tóny
13,3%
4,8%
Tmavé tóny
0,0%
4,8%
Monochromatické
2,2%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
50,0%
43,5%
Vyvážené
50,0%
56,5%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
4,0%
4,3%
Jemný
24,0%
4,3%
Vyvážený
8,0%
8,7%
Výrazný
28,0%
43,5%
Vyhlásenie
36,0%
39,1%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
6,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
6,0%
17,4%
Vyvážená harmónia
18,0%
13,0%
Silná farebná jednota
60,0%
69,6%
Jednotná paleta
10,0%
0,0%
Aké sú obľúbené diela Raphaelle Peale podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Still Life s vínnym sklom
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still Life, Strawberries an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Venus Rising from the Sea -…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Cake
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Abigail Adams
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life - Strawberries,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Cake
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Raisins, Ye…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Oranges
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Blackberries
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aký je podiel zariadení v rámci publika Raphaelle Peale?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
2 900
90,6%
telefóny
300
9,4%
Aké jazyky ovláda obožinovateľ Raphaelle Peale?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
francúzsky
100
100,0%
Koľko návštev za deň má Raphaelle Peale a čo prichádza potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
100
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
100
št 8 Okt
100
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
Čo sa návštevníci pýtajú o Raphaelle Peale
Aké diela Raphaelle Peale si návštevníci otvárajú najčastejšie?
Na prvom mieste je Still Life with Peach s 400 návštevami, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Raphaelle Peale na WahooArt.com?
3 200 návštev za dvanásť mesiacov: 900 na stránke umelca, 2 300 na dielach.
Aké zariadenia používajú obožovovatelia umelca Raphaelle Peale?
Používajú pou počítače (91%) a telefóny (9%); pou počítače predstavuje 91% návštev.
Aké diela umelca Raphaelle Peale najlepšie zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Nostalgický (Atmosféra) získavajú 100% návštev pre 17% katalógu.