Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Rafael na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Rafael: kľúčové údaje
Aténska akadémia je najobľúbenejším dielom umelca Rafael: 35 000 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% celkovej pozornosti. nasleduje Transfigurácia a Madonna della Seggiola Rafael získal 404 800 návštev: 76 300 na stránke umelca, 328 500 na plátnach. Krivka klesla: o 35% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najnavštevovanejším mesiacom bol Júl 2026 (216 600 návštev). Jazyky publika: anglicky (43%), rusky (10%) a španielsky (9%). Pôvodné krajiny publika: Spojené štáty americké (15%), Nemecko (9%) a Bulharsko (7%). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (58%), telefóny (38%) a tablety (4%). Jedna preferencia je jasná: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) si predstavuje 61% návštev z len 40% katalógu.
Rafael: 10 najčastejšie otvorených pláten
Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Rafael na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa mensia záujem o Rafael v jednotlivých mesiacoch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť podrobné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
400
7 000
Júl 2026
21 300
195 300
Aug 2026
24 700
85 000
Sep 2026
29 900
41 200
Ako sa celkovo prezentujú jednotlivé plátna od Rafael?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo majú návštevníci Rafael najradšej v katalógu?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť podrobné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
36,7%
33,1%
Elegantný
28,6%
30,0%
Éterický
8,2%
17,2%
Dramatické
14,3%
7,1%
Klasika
4,1%
5,8%
Pokojná atmosféra
4,1%
3,6%
Romantický
4,1%
1,4%
Inšpiratívny
0,0%
1,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
20,4%
28,8%
Kontemplatívny
16,3%
25,3%
Pokojná
28,6%
16,0%
Pokojný
10,2%
7,6%
Utešujúci
2,0%
7,7%
Dramatický
10,2%
3,5%
Romantický
0,0%
3,0%
Melancholický
4,1%
2,7%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
10,0%
9,4%
Mäkký tieň
44,0%
34,5%
Mierny jas
26,0%
38,9%
Svetlá rovnováha
18,0%
16,4%
Luminózny
2,0%
0,9%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
16,0%
8,3%
Subtelné tóny farieb
40,0%
60,7%
Vyvážene jemná
30,0%
22,8%
Výrazná prítomnosť farieb
14,0%
8,2%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
73,5%
63,2%
Neutrálne tóny
18,4%
30,2%
Tmavé tóny
8,2%
5,7%
Monochromatické
0,0%
0,4%
Pastelové tóny
0,0%
0,3%
Teplé tóny
0,0%
0,2%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
20,0%
13,9%
Vyvážené
66,0%
77,5%
Sýte
14,0%
8,6%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
4,0%
2,4%
Jemný
0,0%
4,9%
Vyvážený
12,0%
5,0%
Výrazný
22,0%
21,4%
Vyhlásenie
62,0%
66,4%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
10,0%
17,6%
jemne prepojená paleta
8,0%
15,4%
Vyvážená harmónia
14,0%
12,6%
Silná farebná jednota
66,0%
48,8%
Jednotná paleta
2,0%
5,6%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Rafael v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť podrobné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Aténska akadémia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9 700
11 900
8 800
Transfigurácia
0
0
0
0
0
0
0
0
200
9 600
17 100
3 700
Portrét Binda Altovití
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 300
1 200
500
Alba Madonna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
1 000
300
Madonna a dieťa (Tempiova M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 000
1 400
100
Sväto Ján a drak
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
700
Zväzovanie Panny Márie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 400
1 900
300
The Transfiguration
0
0
0
0
0
0
0
0
300
7 400
3 200
700
La krásna záhradka
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 000
3 600
300
Madonna z trávy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 700
2 700
1 400
Sú diela umelca Rafael videné na telefónoch alebo počítačoch?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť podrobné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
234 800
58,0%
telefóny
154 500
38,2%
tablety
15 500
3,8%
Aké jazyky dominujú medzi čitateľmi Rafael?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť podrobné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
13 400
42,8%
rusky
3 100
9,9%
španielsky
2 800
8,9%
kórejsky
1 700
5,4%
portugalsky
1 100
3,5%
švédsky
1 000
3,2%
nemecky
900
2,9%
taliansky
900
2,9%
srbsky
900
2,9%
arabský
800
2,6%
Ako vyzerajú denné návštevy u Rafael a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť podrobné údaje
Deň
Návštevy
po 21 Sep
3 800
ut 22 Sep
3 300
st 23 Sep
3 700
št 24 Sep
2 900
pi 25 Sep
1 800
so 26 Sep
2 400
ne 27 Sep
4 000
po 28 Sep
5 100
ut 29 Sep
5 400
st 30 Sep
4 800
št 1 Okt
5 100
pi 2 Okt
3 200
so 3 Okt
3 000
ne 4 Okt
2 900
po 5 Okt
4 500
ut 6 Okt
4 500
st 7 Okt
6 700
št 8 Okt
5 600
pi 9 Okt
4 100
so 10 Okt
4 100
ne 11 Okt
6 100
po 12 Okt (predpoveď)
6 400
ut 13 Okt (predpoveď)
6 300
st 14 Okt (predpoveď)
7 200
št 15 Okt (predpoveď)
6 500
pi 16 Okt (predpoveď)
4 300
so 17 Okt (predpoveď)
4 500
ne 18 Okt (predpoveď)
6 200
po 19 Okt (predpoveď)
7 100
ut 20 Okt (predpoveď)
7 000
st 21 Okt (predpoveď)
8 100
št 22 Okt (predpoveď)
7 200
pi 23 Okt (predpoveď)
4 900
so 24 Okt (predpoveď)
5 100
ne 25 Okt (predpoveď)
6 900
po 26 Okt (predpoveď)
7 800
ut 27 Okt (predpoveď)
7 700
st 28 Okt (predpoveď)
8 800
št 29 Okt (predpoveď)
7 900
pi 30 Okt (predpoveď)
5 300
so 31 Okt (predpoveď)
5 500
ne 1 Nov (predpoveď)
7 600
Rafael: vaše otázky
Ktoré plátno od Rafael má najviac zobrazení?
Aténska akadémia: 35 000 návštev, čo predstavuje 10% celkového počtu zobrazení umelca Rafael. Zoznam vyššie pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Rafael?
404 800 za dvanásť mesiacov, rozdelených medzi stránku umelca (76 300) a plátna (328 500).
Navštevujú návštevníci Rafael cez telefóny alebo počítače?
Návštevy sa delia na pou počítače (58%), telefóny (38%) a tablety (4%); najviac ich predstavuje pou počítače s podielom 58%.
Je Rafael dostupný v niekoľkých jazykoch?
Áno: anglicky (43%), rusky (10%) a španielsky (9%). Na čele je anglicky s podielom 43%.
Preferujú návštevníci určitý druh plátna od Rafael?