Puru (Pu Xinyu) Štatistiky publika a popularity

1896 – 1963

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Puru (Pu Xinyu) na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Puru (Pu Xinyu): divákov v skratke

Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Puru (Pu Xinyu) na WahooArt.com diel PEAR FLOWER AND BIRD: 200 návštev, čo predstavuje 4% pozornosti venovanej tvorbe tohto umelca. Nasleduje ich AUTUMN COUNTRYSIDE a Kneeling by the River. Umelec celkovo získal 4 800 návštev: 1 200 návštev stránky umelca a 3 600 návštev stránok jednotlivých pláten. Záujem rastie: počet návštev sa zvýšil o 100% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 3 800 návštevami. Publikum si prezera diela na pou počítače (81%), telefóny (17%) a tablety (2%). Zákazníci sa orientujú na Jednotná paleta (Harmónia farieb): predstavuje to 87% návštev, hoci takéto plátna tvoria 78% umeleckej tvorby umelca.

10 najčítanejších pláten od Puru (Pu Xinyu)

Na základe skutočných návštev za posledných dvanástich mesiacov ide o 10 diel umelca Puru (Pu Xinyu), ktoré kolecionári na WahooArt.com otvárajú najčastejšie.

  1. PEAR FLOWER AND BIRD 1 PEAR FLOWER AND BIRD 200 návštev · 4,3%
  2. AUTUMN COUNTRYSIDE 2 AUTUMN COUNTRYSIDE 200 návštev · 4,3%
  3. Kneeling by the River 3 Kneeling by the River 200 návštev · 4,3%
  4. Trekking in the Winter Mountains 4 Trekking in the Winter Mountains 200 návštev · 4,3%
  5. Letter to Zhang Daqian 5 Letter to Zhang Daqian 200 návštev · 4,3%
  6. WINTRY FOREST 6 WINTRY FOREST 100 návštev · 2,1%
  7. FIVE PINES 7 FIVE PINES 100 návštev · 2,1%
  8. Autumn Landscape Calligraphy 8 Autumn Landscape Calligraphy 100 návštev · 2,1%
  9. BEE AND FLOWERS HORSE 9 BEE AND FLOWERS HORSE 100 návštev · 2,1%
  10. SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 10 SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 100 návštev · 2,1%

Koľko ľudí navštevuje stránku Puru (Pu Xinyu) každý mesiac?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť údaje
MesiacStránka umelcaStránky diel
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 20260100
Júl 20266003 200
Aug 2026200100
Sep 2026100100
Okt 2026300100

Koľko pozornosti získavajú plátna od Puru (Pu Xinyu)?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ktoré plátná od Puru (Pu Xinyu) lákajú najviac návštevníkov, môcť po mesiaci?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť údaje
DieloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Visiting Friend on a Snowy…000000000000
SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP00000000001000
Kneeling by the River00000000100000
FIVE PINES000000000000
HORSEBACK RIDER000000000000
Bodhidharma Crossing the Ri…000000000000
Scholars in the Winter Woods000000000000
LI XIANGJUN000000000000
FIGURE AND HORSE000000000000
Visiting Friends in the Mou…000000000000

Aké zariadenia používajú obožovníci na sledovanie Puru (Pu Xinyu)?

Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

Zobraziť údaje
ZariadenieNávštevyZdieľať
pou počítače3 90081,2%
telefóny80016,7%
tablety1002,1%

V akých jazykoch sa číta tvorba Puru (Pu Xinyu)?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Zobraziť údaje
JazykNávštevyZdieľať
nemecky10033,3%
anglicky10033,3%
francúzsky10033,3%

Koľko denných návštev má Puru (Pu Xinyu) a čo sa očakáva v nasledujúcom období?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť údaje
DeňNávštevy
št 15 Okt0
pi 16 Okt0
so 17 Okt0
ne 18 Okt100
po 19 Okt0
ut 20 Okt0
st 21 Okt0
št 22 Okt0
pi 23 Okt100
so 24 Okt0
ne 25 Okt0
po 26 Okt0
ut 27 Okt0
st 28 Okt0
št 29 Okt0
pi 30 Okt0
so 31 Okt0
ne 1 Nov0
po 2 Nov100
ut 3 Nov400
st 4 Nov0
št 5 Nov (predpoveď)0
pi 6 Nov (predpoveď)100
so 7 Nov (predpoveď)0
ne 8 Nov (predpoveď)100
po 9 Nov (predpoveď)100
ut 10 Nov (predpoveď)400
st 11 Nov (predpoveď)0
št 12 Nov (predpoveď)0
pi 13 Nov (predpoveď)100
so 14 Nov (predpoveď)0
ne 15 Nov (predpoveď)100
po 16 Nov (predpoveď)100
ut 17 Nov (predpoveď)500
st 18 Nov (predpoveď)0
št 19 Nov (predpoveď)0
pi 20 Nov (predpoveď)100
so 21 Nov (predpoveď)0
ne 22 Nov (predpoveď)100
po 23 Nov (predpoveď)100
ut 24 Nov (predpoveď)500
st 25 Nov (predpoveď)0

Často položené otázky o Puru (Pu Xinyu)

Ktoré plátna od Puru (Pu Xinyu) sú najpopulárnejšie?

PEAR FLOWER AND BIRD sa umiestňuje na prvom mieste s 200 návštevami (4% všetkých zobrazení umelca Puru (Pu Xinyu)). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 10 najčítanejších diel.

Koľko ľudí si prezera Puru (Pu Xinyu) na WahooArt.com?

V posledných dvanástich mesiacoch získal/a Puru (Pu Xinyu) celkom 4 800 návštev: 1 200 na stránke umelca/ky a 3 600 na jednotlivých plátnach.

Na akých zariadeniach si zberatelia prezerali Puru (Pu Xinyu)?

Zberatelia si vyhľadávajú Puru (Pu Xinyu) na zariadení pou počítače (81%), telefóny (17%) a tablety (2%); zariadenie pou počítače predstavuje 81% návštev.

Ktorý typ plátna od Puru (Pu Xinyu) majú návštevníci najradšej?

Preferujú Jednotná paleta (Harmónia farieb): 87% návštev oproti 78% v katalógu.