Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Peter Paul Rubens na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Peter Paul Rubens: kľúčové údaje
Útoku na nevinných je najobľúbenejším dielom umelca Peter Paul Rubens: 5 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 2% celkovej pozornosti. nasleduje Zostúpenie z kríža a Posúdenie posledného súdneho dňa Peter Paul Rubens získal 249 100 návštev: 11 000 na stránke umelca, 238 100 na plátnach. Krivka rastie: v období Sep 2026 bolo o 81% viac návštev ako v období Aug 2026. Najnavštevovanejším mesiacom bol Júl 2026 (182 600 návštev). Jazyky publika: španielsky (23%), rusky (14%) a anglicky (11%). Pôvodné krajiny publika: Mexiko (17%), Francúzsko (10%) a Brazília (6%). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (87%), telefóny (12%) a tablety (1%). Jedna preferencia je jasná: Vyhlásenie (Kontrast) si predstavuje 50% návštev z len 26% katalógu.
Peter Paul Rubens: 10 najčastejšie otvorených pláten
Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Peter Paul Rubens na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa mensia záujem o Peter Paul Rubens v jednotlivých mesiacoch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť podrobné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
10 500
Júl 2026
3 000
179 600
Aug 2026
900
19 000
Sep 2026
7 000
29 000
Ako sa celkovo prezentujú jednotlivé plátna od Peter Paul Rubens?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo majú návštevníci Peter Paul Rubens najradšej v katalógu?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť podrobné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
73,9%
74,8%
Elegantný
13,0%
10,9%
Romantický
4,3%
8,1%
Zázračný luxus
4,3%
1,7%
Pokojný
0,0%
1,7%
Éterický
0,0%
0,7%
Pokojná atmosféra
0,0%
0,5%
Nostalgický
0,0%
0,5%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Dramatický
34,8%
38,5%
Výrazný
8,7%
10,7%
Melancholický
8,7%
10,0%
Duchovná
4,3%
8,9%
Romantický
8,7%
8,2%
Tajomný
4,3%
6,4%
Kontemplatívny
13,0%
6,2%
Zúfalý a vážny
8,7%
2,1%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
42,0%
30,3%
Mäkký tieň
42,0%
50,2%
Mierny jas
10,0%
15,7%
Svetlá rovnováha
4,0%
2,3%
Luminózny
2,0%
1,5%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
26,0%
19,4%
Subtelné tóny farieb
22,0%
40,6%
Vyvážene jemná
36,0%
29,9%
Výrazná prítomnosť farieb
16,0%
10,0%
Sýta farba
0,0%
0,2%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
65,9%
83,5%
Tmavé tóny
22,7%
12,1%
Neutrálne tóny
11,4%
3,7%
Pastelové tóny
0,0%
0,4%
Monochromatické
0,0%
0,3%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
34,0%
29,0%
Vyvážené
58,0%
61,5%
Sýte
8,0%
9,6%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
14,0%
4,9%
Jemný
28,0%
10,4%
Vyvážený
10,0%
8,0%
Výrazný
22,0%
26,8%
Vyhlásenie
26,0%
49,9%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
4,0%
5,3%
jemne prepojená paleta
8,0%
8,4%
Vyvážená harmónia
6,0%
18,3%
Silná farebná jednota
50,0%
59,1%
Jednotná paleta
32,0%
8,9%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Peter Paul Rubens v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť podrobné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Útoku na nevinných
0
0
0
0
0
0
0
0
300
1 900
400
1 400
Lov s Levmi
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 100
100
600
Hoden Herkules
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
0
900
St. Augustine
0
0
0
0
0
0
0
0
200
800
200
400
Posúdenie Venüs
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 300
100
200
Čudeslo sväteho Ignácia Loy…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 500
500
200
Príchod Marie de Medici do…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 200
400
400
Merkur a Argus
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
300
0
Dvoji Satýri
0
0
0
0
0
0
0
0
300
1 100
0
300
Posúdenie posledného súdneh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
600
1 000
Sú diela umelca Peter Paul Rubens videné na telefónoch alebo počítačoch?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť podrobné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
217 000
87,1%
telefóny
29 200
11,7%
tablety
2 900
1,2%
Aké jazyky dominujú medzi čitateľmi Peter Paul Rubens?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť podrobné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
španielsky
2 600
22,8%
rusky
1 600
14,0%
anglicky
1 200
10,5%
francúzsky
1 100
9,6%
nemecky
700
6,1%
taliansky
700
6,1%
portugalsky
700
6,1%
estónsky
400
3,5%
poľsky
300
2,6%
Chinese
300
2,6%
Ako vyzerajú denné návštevy u Peter Paul Rubens a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť podrobné údaje
Deň
Návštevy
so 26 Sep
3 200
ne 27 Sep
1 500
po 28 Sep
3 800
ut 29 Sep
3 000
st 30 Sep
1 500
št 1 Okt
1 300
pi 2 Okt
3 600
so 3 Okt
2 600
ne 4 Okt
2 700
po 5 Okt
2 600
ut 6 Okt
4 500
st 7 Okt
2 900
št 8 Okt
3 100
pi 9 Okt
2 300
so 10 Okt
2 500
ne 11 Okt
2 100
po 12 Okt
3 400
ut 13 Okt
8 800
st 14 Okt
2 000
št 15 Okt
4 200
pi 16 Okt
2 100
so 17 Okt (predpoveď)
3 700
ne 18 Okt (predpoveď)
2 800
po 19 Okt (predpoveď)
4 300
ut 20 Okt (predpoveď)
7 200
st 21 Okt (predpoveď)
2 800
št 22 Okt (predpoveď)
3 800
pi 23 Okt (predpoveď)
3 500
so 24 Okt (predpoveď)
4 000
ne 25 Okt (predpoveď)
3 000
po 26 Okt (predpoveď)
4 700
ut 27 Okt (predpoveď)
7 900
st 28 Okt (predpoveď)
3 100
št 29 Okt (predpoveď)
4 200
pi 30 Okt (predpoveď)
3 900
so 31 Okt (predpoveď)
4 300
ne 1 Nov (predpoveď)
3 300
po 2 Nov (predpoveď)
5 100
ut 3 Nov (predpoveď)
8 400
st 4 Nov (predpoveď)
3 300
št 5 Nov (predpoveď)
4 500
pi 6 Nov (predpoveď)
4 100
Peter Paul Rubens: vaše otázky
Ktoré plátno od Peter Paul Rubens má najviac zobrazení?
Útoku na nevinných: 5 400 návštev, čo predstavuje 2% celkového počtu zobrazení umelca Peter Paul Rubens. Zoznam vyššie pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Peter Paul Rubens?
249 100 za dvanásť mesiacov, rozdelených medzi stránku umelca (11 000) a plátna (238 100).
Navštevujú návštevníci Peter Paul Rubens cez telefóny alebo počítače?
Návštevy sa delia na pou počítače (87%), telefóny (12%) a tablety (1%); najviac ich predstavuje pou počítače s podielom 87%.
Je Peter Paul Rubens dostupný v niekoľkých jazykoch?
Áno: španielsky (23%), rusky (14%) a anglicky (11%). Na čele je španielsky s podielom 23%.
Preferujú návštevníci určitý druh plátna od Peter Paul Rubens?
Áno, Vyhlásenie (Kontrast): 50% návštev z 26% katalógu.