Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Marianne North na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Marianne North: kľúčové údaje
Výhľad záhradného pavilónu Brisbane, Queensland je najobľúbenejším dielom umelca Marianne North: 1 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 1% celkovej pozornosti. nasleduje 'Street of Hunting Cheetahs and Lynx. Ulwar. India 1878' a List leaves, kvety a plody posvätného lotosu na Jave Marianne North získal 183 400 návštev: 11 200 na stránke umelca, 172 200 na plátnach. Krivka rastie: v období Sep 2026 bolo o 115% viac návštev ako v období Aug 2026. Najnavštevovanejším mesiacom bol Júl 2026 (149 900 návštev). Jazyky publika: anglicky (35%), španielsky (10%) a bulharsky (8%). Pôvodné krajiny publika: Bulharsko (23%), Čína (10%) a Francúzsko (10%). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (92%), telefóny (7%) a tablety (1%). Jedna preferencia je jasná: Pokojná atmosféra (Atmosféra) si predstavuje 34% návštev z len 16% katalógu.
Marianne North: 10 najčastejšie otvorených pláten
Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Marianne North na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa mensia záujem o Marianne North v jednotlivých mesiacoch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť podrobné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
10 600
Júl 2026
2 600
147 300
Aug 2026
1 100
6 100
Sep 2026
7 300
8 200
Ako sa celkovo prezentujú jednotlivé plátna od Marianne North?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo majú návštevníci Marianne North najradšej v katalógu?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť podrobné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
50,0%
49,7%
Pokojná atmosféra
16,0%
33,6%
Prírodný
26,0%
8,3%
Zemitý
0,0%
3,6%
Nostalgický
4,0%
1,5%
Romantický
2,0%
1,4%
Elegantný
0,0%
1,1%
Mystický
0,0%
0,3%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
56,0%
68,1%
Pokojná
22,0%
17,3%
Radostný
12,0%
4,1%
Kontemplatívny
4,0%
2,9%
Duchovná
2,0%
2,5%
Nostalgický
0,0%
1,5%
Romantický
0,0%
1,0%
Energický
2,0%
0,8%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
2,0%
2,5%
Mäkký tieň
18,0%
25,8%
Mierny jas
52,0%
47,4%
Svetlá rovnováha
26,0%
22,7%
Luminózny
2,0%
1,6%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
14,0%
12,7%
Subtelné tóny farieb
28,0%
27,8%
Vyvážene jemná
38,0%
42,7%
Výrazná prítomnosť farieb
20,0%
16,8%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
48,5%
51,3%
Tmavé tóny
24,2%
26,1%
Zemité tóny
21,2%
19,1%
Prírodné témy
6,1%
2,7%
Pastelové tóny
0,0%
0,5%
Monochromatické
0,0%
0,3%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
12,0%
7,4%
Vyvážené
62,0%
70,6%
Sýte
26,0%
22,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
4,0%
9,4%
Jemný
24,0%
27,6%
Vyvážený
20,0%
15,6%
Výrazný
38,0%
28,9%
Vyhlásenie
14,0%
18,5%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
44,0%
34,0%
jemne prepojená paleta
18,0%
20,1%
Vyvážená harmónia
8,0%
19,1%
Silná farebná jednota
30,0%
26,0%
Jednotná paleta
0,0%
0,8%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Marianne North v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť podrobné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Cesta motýľov cez les Gongo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
400
Flowers of the Pomegranate,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
200
List leaves, kvety a plody…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
200
100
The Chumpa or Champak
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Himalajský dub a vtáky, Nai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Group of Nikau Palms with t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Adam's Needle or Yucca, abo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers of a Twiner, Brazil
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Group of Flowers, Painted i…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
View Looking out of the Bun…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
Sú diela umelca Marianne North videné na telefónoch alebo počítačoch?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť podrobné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
169 100
92,2%
telefóny
12 000
6,5%
tablety
2 300
1,3%
Aké jazyky dominujú medzi čitateľmi Marianne North?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť podrobné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
3 400
35,1%
španielsky
1 000
10,3%
bulharsky
800
8,2%
nemecky
600
6,2%
francúzsky
500
5,2%
taliansky
500
5,2%
rusky
500
5,2%
kórejsky
400
4,1%
portugalsky
400
4,1%
Chinese
400
4,1%
Ako vyzerajú denné návštevy u Marianne North a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť podrobné údaje
Deň
Návštevy
so 26 Sep
600
ne 27 Sep
1 000
po 28 Sep
1 000
ut 29 Sep
800
st 30 Sep
700
št 1 Okt
800
pi 2 Okt
300
so 3 Okt
900
ne 4 Okt
1 100
po 5 Okt
1 000
ut 6 Okt
700
st 7 Okt
900
št 8 Okt
1 500
pi 9 Okt
500
so 10 Okt
1 300
ne 11 Okt
1 300
po 12 Okt
1 300
ut 13 Okt
1 400
st 14 Okt
3 900
št 15 Okt
600
pi 16 Okt
4 500
so 17 Okt (predpoveď)
1 900
ne 18 Okt (predpoveď)
2 400
po 19 Okt (predpoveď)
2 300
ut 20 Okt (predpoveď)
2 000
st 21 Okt (predpoveď)
3 800
št 22 Okt (predpoveď)
2 000
pi 23 Okt (predpoveď)
3 700
so 24 Okt (predpoveď)
2 300
ne 25 Okt (predpoveď)
2 800
po 26 Okt (predpoveď)
2 700
ut 27 Okt (predpoveď)
2 400
st 28 Okt (predpoveď)
4 500
št 29 Okt (predpoveď)
2 400
pi 30 Okt (predpoveď)
4 400
so 31 Okt (predpoveď)
2 600
ne 1 Nov (predpoveď)
3 200
po 2 Nov (predpoveď)
3 100
ut 3 Nov (predpoveď)
2 700
st 4 Nov (predpoveď)
5 100
št 5 Nov (predpoveď)
2 700
pi 6 Nov (predpoveď)
4 900
Marianne North: vaše otázky
Ktoré plátno od Marianne North má najviac zobrazení?
Výhľad záhradného pavilónu Brisbane, Queensland: 1 200 návštev, čo predstavuje 1% celkového počtu zobrazení umelca Marianne North. Zoznam vyššie pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Marianne North?
183 400 za dvanásť mesiacov, rozdelených medzi stránku umelca (11 200) a plátna (172 200).
Navštevujú návštevníci Marianne North cez telefóny alebo počítače?
Návštevy sa delia na pou počítače (92%), telefóny (7%) a tablety (1%); najviac ich predstavuje pou počítače s podielom 92%.
Je Marianne North dostupný v niekoľkých jazykoch?
Áno: anglicky (35%), španielsky (10%) a bulharsky (8%). Na čele je anglicky s podielom 35%.
Preferujú návštevníci určitý druh plátna od Marianne North?
Áno, Pokojná atmosféra (Atmosféra): 34% návštev z 16% katalógu.