Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Lyonel Feininger na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Lyonel Feininger: kľúčové údaje
The honeymooners je najobľúbenejším dielom umelca Lyonel Feininger: 1 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 13% celkovej pozornosti. nasleduje Jesuits III a Gelmeroda IX Lyonel Feininger získal 12 100 návštev: 4 800 na stránke umelca, 7 300 na plátnach. Krivka rastie: v období Sep 2026 bolo o 26% viac návštev ako v období Aug 2026. Najnavštevovanejším mesiacom bol Júl 2026 (6 800 návštev). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (59%), telefóny (31%) a tablety (10%). Jedna preferencia je jasná: Pokojná atmosféra (Atmosféra) si predstavuje 60% návštev z len 0% katalógu.
Lyonel Feininger: 10 najčastejšie otvorených pláten
Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Lyonel Feininger na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa mensia záujem o Lyonel Feininger v jednotlivých mesiacoch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť podrobné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
2 100
4 700
Aug 2026
900
1 400
Sep 2026
1 800
1 100
Ako sa celkovo prezentujú jednotlivé plátna od Lyonel Feininger?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo majú návštevníci Lyonel Feininger najradšej v katalógu?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť podrobné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojná atmosféra
0,0%
60,0%
Pokojný
100,0%
20,0%
Dramatické
0,0%
20,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
0,0%
60,0%
Pokojný
100,0%
20,0%
Melancholický
0,0%
20,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
1,2%
Mäkký tieň
10,0%
10,7%
Mierny jas
22,0%
53,6%
Svetlá rovnováha
42,0%
20,2%
Luminózny
26,0%
14,3%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
50,0%
21,4%
Subtelné tóny farieb
28,0%
27,4%
Vyvážene jemná
14,0%
25,0%
Výrazná prítomnosť farieb
8,0%
25,0%
Sýta farba
0,0%
1,2%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
67,4%
49,3%
Tmavé tóny
4,7%
40,0%
Monochromatické
11,6%
4,0%
Zemité tóny
9,3%
2,7%
Pastelové tóny
7,0%
4,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
38,0%
19,1%
Vyvážené
50,0%
47,6%
Sýte
12,0%
33,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
26,0%
17,9%
Jemný
18,0%
7,1%
Vyvážený
4,0%
7,1%
Výrazný
6,0%
30,9%
Vyhlásenie
46,0%
36,9%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
14,0%
38,1%
jemne prepojená paleta
6,0%
13,1%
Vyvážená harmónia
2,0%
9,5%
Silná farebná jednota
26,0%
20,2%
Jednotná paleta
52,0%
19,1%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Lyonel Feininger v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť podrobné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Carnival in Arcueil
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Carnival
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
Blue Coast
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Gelmeroda IX
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
200
The honeymooners
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
The Village Pond of Gelmero…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Werder I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jesuits III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
200
Yachts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rain Clarity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sú diela umelca Lyonel Feininger videné na telefónoch alebo počítačoch?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť podrobné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
7 100
58,7%
telefóny
3 800
31,4%
tablety
1 200
9,9%
Aké jazyky dominujú medzi čitateľmi Lyonel Feininger?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť podrobné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
nemecky
2 100
75,0%
taliansky
200
7,1%
česky
100
3,6%
španielsky
100
3,6%
kórejsky
100
3,6%
poľsky
100
3,6%
portugalsky
100
3,6%
Ako vyzerajú denné návštevy u Lyonel Feininger a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť podrobné údaje
Deň
Návštevy
so 26 Sep
100
ne 27 Sep
100
po 28 Sep
500
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
0
št 1 Okt
300
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
200
po 5 Okt
300
ut 6 Okt
200
st 7 Okt
100
št 8 Okt
400
pi 9 Okt
300
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
1 100
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
100
st 14 Okt
200
št 15 Okt
500
pi 16 Okt
200
so 17 Okt (predpoveď)
100
ne 18 Okt (predpoveď)
800
po 19 Okt (predpoveď)
400
ut 20 Okt (predpoveď)
200
st 21 Okt (predpoveď)
200
št 22 Okt (predpoveď)
600
pi 23 Okt (predpoveď)
300
so 24 Okt (predpoveď)
100
ne 25 Okt (predpoveď)
900
po 26 Okt (predpoveď)
500
ut 27 Okt (predpoveď)
200
st 28 Okt (predpoveď)
200
št 29 Okt (predpoveď)
700
pi 30 Okt (predpoveď)
300
so 31 Okt (predpoveď)
100
ne 1 Nov (predpoveď)
1 000
po 2 Nov (predpoveď)
500
ut 3 Nov (predpoveď)
300
st 4 Nov (predpoveď)
200
št 5 Nov (predpoveď)
800
pi 6 Nov (predpoveď)
300
Lyonel Feininger: vaše otázky
Ktoré plátno od Lyonel Feininger má najviac zobrazení?
The honeymooners: 1 100 návštev, čo predstavuje 13% celkového počtu zobrazení umelca Lyonel Feininger. Zoznam vyššie pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Lyonel Feininger?
12 100 za dvanásť mesiacov, rozdelených medzi stránku umelca (4 800) a plátna (7 300).
Navštevujú návštevníci Lyonel Feininger cez telefóny alebo počítače?
Návštevy sa delia na pou počítače (59%), telefóny (31%) a tablety (10%); najviac ich predstavuje pou počítače s podielom 59%.
Preferujú návštevníci určitý druh plátna od Lyonel Feininger?
Áno, Pokojná atmosféra (Atmosféra): 60% návštev z 0% katalógu.