Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca László Moholy-Nagy na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
László Moholy-Nagy: čo ukazujú návštevy
Najobdivovanejším dielom umelca László Moholy-Nagy na WahooArt.com je Pneumatik (1924.jpg!Blog), ktoré sa v posledných dvanástich mesiacoch otvorilo 400krát, čo predstavuje 16% všetkých zobrazení. Ďalší v rade: Flower a Untitled construction (1922.jpg!Blog). Spolu 2 700 návštev, 700 na stránku umelca a 2 000 na jeho diela. Pozornosť rastie o 1400%, od Aug 2026 do Sep 2026. Sep 2026 si priťahol najväčšie publikum: 1 500 návštev. Návštevníci uprednostňujú Pokojná atmosféra (Atmosféra): 50% ich návštev, pričom katalóg má podiel 12%.
10 najobľúbenejších diel umelca László Moholy-Nagy, ktoré obdivujú návštevníci
Každé nasledujúce umiestnenie odráža počet návštev na WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov; číslo 1 predstavuje najčastejšie navštevované dielo umelca László Moholy-Nagy.
Kedy navštevujú obdivovatelia stránku László Moholy-Nagy?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
100
900
Aug 2026
0
100
Sep 2026
600
900
Kedy sú autorské diela umelca László Moholy-Nagy vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si medzi prácami vyberajú oboželiavatelia umelca László Moholy-Nagy?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Minimalistický
50,0%
16,7%
Pokojná atmosféra
12,5%
50,0%
Dramatické
12,5%
16,7%
Pokojný
12,5%
16,7%
Elegantný
12,5%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
50,0%
50,0%
Pokojný
12,5%
33,3%
Tajomný
12,5%
16,7%
Pokojná
12,5%
0,0%
Energický
12,5%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
16,0%
32,0%
Mäkký tieň
10,0%
8,0%
Mierny jas
22,0%
20,0%
Svetlá rovnováha
24,0%
12,0%
Luminózny
28,0%
28,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
66,0%
72,0%
Subtelné tóny farieb
12,0%
12,0%
Vyvážene jemná
10,0%
8,0%
Výrazná prítomnosť farieb
12,0%
8,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
54,0%
66,7%
Zemité tóny
27,0%
20,0%
Pastelové tóny
10,8%
6,7%
Tmavé tóny
2,7%
6,7%
Metalické tóny
2,7%
0,0%
Monochromatické
2,7%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
62,0%
56,0%
Vyvážené
20,0%
36,0%
Sýte
18,0%
8,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
12,0%
8,0%
Jemný
14,0%
20,0%
Vyvážený
4,0%
0,0%
Výrazný
20,0%
12,0%
Vyhlásenie
50,0%
60,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
14,0%
12,0%
jemne prepojená paleta
2,0%
8,0%
Vyvážená harmónia
8,0%
20,0%
Silná farebná jednota
38,0%
20,0%
Jednotná paleta
38,0%
40,0%
Aké sú obľúbené diela László Moholy-Nagy podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Untitled\n\nUntitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled, Dessau
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Flower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Ohne Titel (Selbstbildnis),…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Paul Hartland Carnival. Com…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Construction
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
E IV (Construction VII)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Composition (Cross and Circ…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with bridge at ób…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky ovláda obožinovateľ László Moholy-Nagy?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
španielsky
400
25,0%
taliansky
400
25,0%
nemecky
300
18,8%
japonsky
200
12,5%
bulharsky
100
6,2%
anglicky
100
6,2%
maďarsky
100
6,2%
Koľko návštev za deň má László Moholy-Nagy a čo prichádza potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
200
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
0
št 1 Okt
100
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
300
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
400
ut 6 Okt
100
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
500
ne 11 Okt
200
po 12 Okt
100
ut 13 Okt
200
st 14 Okt
800
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt (predpoveď)
600
ne 18 Okt (predpoveď)
200
po 19 Okt (predpoveď)
500
ut 20 Okt (predpoveď)
300
st 21 Okt (predpoveď)
600
št 22 Okt (predpoveď)
100
pi 23 Okt (predpoveď)
100
so 24 Okt (predpoveď)
700
ne 25 Okt (predpoveď)
200
po 26 Okt (predpoveď)
700
ut 27 Okt (predpoveď)
400
st 28 Okt (predpoveď)
700
št 29 Okt (predpoveď)
100
pi 30 Okt (predpoveď)
100
so 31 Okt (predpoveď)
900
ne 1 Nov (predpoveď)
200
po 2 Nov (predpoveď)
800
ut 3 Nov (predpoveď)
400
st 4 Nov (predpoveď)
900
št 5 Nov (predpoveď)
100
pi 6 Nov (predpoveď)
100
Čo sa návštevníci pýtajú o László Moholy-Nagy
Aké diela László Moholy-Nagy si návštevníci otvárajú najčastejšie?
Na prvom mieste je Pneumatik (1924.jpg!Blog) s 400 návštevami, čo predstavuje 16% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum László Moholy-Nagy na WahooArt.com?
2 700 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na stránke umelca, 2 000 na dielach.
Aké diela umelca László Moholy-Nagy najlepšie zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Pokojná atmosféra (Atmosféra) získavajú 50% návštev pre 12% katalógu.