Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Keith Haring na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Keith Haring: čo ukazujú návštevy
Najobdivovanejším dielom umelca Keith Haring na WahooArt.com je Altarpiece: The Life of Christ, ktoré sa v posledných dvanástich mesiacoch otvorilo 2 000krát, čo predstavuje 18% všetkých zobrazení. Ďalší v rade: Andysko Myš a Montreux. Spolu 20 900 návštev, 14 500 na stránku umelca a 6 400 na jeho diela. Pozornosť rastie o 962%, od Aug 2026 do Sep 2026. Sep 2026 si priťahol najväčšie publikum: 13 800 návštev. francúzsky (19%), taliansky (18%) a nemecky (14%) sú hlavnými jazykmi návštevníkov. Francúzsko (27%), Južná Kórea (13%) a Nemecko (10%) sú hlavnými krajinami návštevníkov. Zástupcovia si prehliadajú obsah na pou počítače (49%), telefóny (42%) a tablety (10%). Návštevníci uprednostňujú Mystický (Atmosféra): 24% ich návštev, pričom katalóg má podiel 6%.
10 najobľúbenejších diel umelca Keith Haring, ktoré obdivujú návštevníci
Každé nasledujúce umiestnenie odráža počet návštev na WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov; číslo 1 predstavuje najčastejšie navštevované dielo umelca Keith Haring.
Kedy navštevujú obdivovatelia stránku Keith Haring?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 500
4 300
Aug 2026
1 000
300
Sep 2026
12 000
1 800
Kedy sú autorské diela umelca Keith Haring vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si medzi prácami vyberajú oboželiavatelia umelca Keith Haring?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Hravý
50,0%
47,0%
Mystický
6,2%
24,1%
Výrazné
31,2%
16,9%
Pokojná atmosféra
12,5%
10,8%
Inšpiratívny
0,0%
1,2%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Energický
37,5%
38,6%
Duchovná
6,2%
24,1%
Hravý
6,2%
13,2%
Plný nádeje
12,5%
9,6%
Radostný
25,0%
7,2%
Kontemplatívny
6,2%
6,0%
Melancholický
0,0%
1,2%
Napätý
6,2%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
2,0%
0,0%
Mäkký tieň
4,0%
0,0%
Mierny jas
26,0%
35,1%
Svetlá rovnováha
34,0%
50,9%
Luminózny
34,0%
14,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
36,0%
43,9%
Subtelné tóny farieb
2,0%
0,9%
Vyvážene jemná
16,0%
9,7%
Výrazná prítomnosť farieb
24,0%
27,2%
Sýta farba
22,0%
18,4%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
39,6%
47,8%
Tmavé tóny
12,5%
19,8%
Zemité tóny
20,8%
13,5%
Žiarivé a výrazné
6,2%
11,7%
Pastelové tóny
16,7%
5,4%
Prírodné témy
2,1%
1,8%
Teplé tóny
2,1%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
26,0%
33,3%
Vyvážené
22,0%
18,4%
Sýte
52,0%
48,2%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
2,0%
0,0%
Jemný
2,0%
1,8%
Vyvážený
4,0%
2,6%
Výrazný
6,0%
9,7%
Vyhlásenie
86,0%
86,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
12,0%
11,4%
jemne prepojená paleta
24,0%
21,9%
Vyvážená harmónia
22,0%
25,4%
Silná farebná jednota
24,0%
27,2%
Jednotná paleta
18,0%
14,0%
Aké sú obľúbené diela Keith Haring podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Montreux
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
100
Niečo ďalšie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Andysko Myš
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
300
Secret Pastures
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Icons
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Icons
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
National Coming Out Day USA
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Icons
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Slience=Death
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Aký je podiel zariadení v rámci publika Keith Haring?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
10 200
48,8%
telefóny
8 700
41,6%
tablety
2 000
9,6%
Aké jazyky ovláda obožinovateľ Keith Haring?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
francúzsky
2 600
18,6%
taliansky
2 500
17,9%
nemecky
2 000
14,3%
kórejsky
1 500
10,7%
poľsky
1 300
9,3%
portugalsky
1 100
7,9%
anglicky
800
5,7%
arabský
700
5,0%
ukrajinsky
400
2,9%
španielsky
300
2,1%
Koľko návštev za deň má Keith Haring a čo prichádza potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
so 26 Sep
400
ne 27 Sep
700
po 28 Sep
500
ut 29 Sep
400
st 30 Sep
300
št 1 Okt
700
pi 2 Okt
600
so 3 Okt
400
ne 4 Okt
500
po 5 Okt
500
ut 6 Okt
1 200
st 7 Okt
1 200
št 8 Okt
700
pi 9 Okt
600
so 10 Okt
800
ne 11 Okt
600
po 12 Okt
600
ut 13 Okt
600
st 14 Okt
500
št 15 Okt
1 400
pi 16 Okt
500
so 17 Okt (predpoveď)
700
ne 18 Okt (predpoveď)
700
po 19 Okt (predpoveď)
700
ut 20 Okt (predpoveď)
900
st 21 Okt (predpoveď)
800
št 22 Okt (predpoveď)
1 100
pi 23 Okt (predpoveď)
700
so 24 Okt (predpoveď)
700
ne 25 Okt (predpoveď)
800
po 26 Okt (predpoveď)
700
ut 27 Okt (predpoveď)
1 000
st 28 Okt (predpoveď)
900
št 29 Okt (predpoveď)
1 200
pi 30 Okt (predpoveď)
800
so 31 Okt (predpoveď)
800
ne 1 Nov (predpoveď)
900
po 2 Nov (predpoveď)
800
ut 3 Nov (predpoveď)
1 000
st 4 Nov (predpoveď)
1 000
št 5 Nov (predpoveď)
1 300
pi 6 Nov (predpoveď)
800
Čo sa návštevníci pýtajú o Keith Haring
Aké diela Keith Haring si návštevníci otvárajú najčastejšie?
Na prvom mieste je Altarpiece: The Life of Christ s 2 000 návštevami, čo predstavuje 18% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Keith Haring na WahooArt.com?
20 900 návštev za dvanásť mesiacov: 14 500 na stránke umelca, 6 400 na dielach.
Aké zariadenia používajú obožovovatelia umelca Keith Haring?
Používajú pou počítače (49%), telefóny (42%) a tablety (10%); pou počítače predstavuje 49% návštev.
Aké jazyky používajú obožovníci umelca Keith Haring?
francúzsky (19%), taliansky (18%) a nemecky (14%); francúzsky predstavuje 19% návštevníkov.
Aké diela umelca Keith Haring najlepšie zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Mystický (Atmosféra) získavajú 24% návštev pre 6% katalógu.