Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Constable na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
John Constable: divákov v skratke
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca John Constable na WahooArt.com diel The Hay Wain: 12 700 návštev, čo predstavuje 12% pozornosti venovanej tvorbe tohto umelca. Nasleduje ich Kevotaf k pamiatke sir Johna Reynoldsa a Poľa kuky. Umelec celkovo získal 120 200 návštev: 18 700 návštev stránky umelca a 101 500 návštev stránok jednotlivých pláten. Záujem rastie: počet návštev sa zvýšil o 55% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 75 600 návštevami. Publikum si stránku číta v anglicky (31%), taliansky (20%) a rusky (9%). Publikum si prezera diela na pou počítače (77%), telefóny (20%) a tablety (3%). Zákazníci sa orientujú na Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): predstavuje to 22% návštev, hoci takéto plátna tvoria 4% umeleckej tvorby umelca.
10 najčítanejších pláten od John Constable
Na základe skutočných návštev za posledných dvanástich mesiacov ide o 10 diel umelca John Constable, ktoré kolecionári na WahooArt.com otvárajú najčastejšie.
Koľko ľudí navštevuje stránku John Constable každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
2 800
Júl 2026
7 500
68 100
Aug 2026
5 500
10 800
Sep 2026
5 500
19 800
Koľko pozornosti získavajú plátna od John Constable?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké plátna si vyberajú návštevníci John Constable?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Romantický
46,8%
51,9%
Pokojný
19,1%
19,9%
Nostalgický
6,4%
17,1%
Pokojná atmosféra
4,3%
5,4%
Zemitý
8,5%
2,5%
Dramatické
8,5%
2,2%
Elegantný
6,4%
0,7%
Éterický
0,0%
0,3%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
23,4%
31,5%
Pokojná
21,3%
19,2%
Melancholický
19,1%
16,4%
Nostalgický
17,0%
15,7%
Kontemplatívny
6,4%
9,1%
Romantický
2,1%
3,6%
Dramatický
4,3%
1,9%
Výrazný
2,1%
1,3%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
14,0%
16,3%
Mäkký tieň
44,0%
46,4%
Mierny jas
30,0%
28,6%
Svetlá rovnováha
10,0%
6,6%
Luminózny
2,0%
2,1%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
48,0%
35,7%
Subtelné tóny farieb
36,0%
47,0%
Vyvážene jemná
14,0%
13,9%
Výrazná prítomnosť farieb
2,0%
3,5%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
63,6%
78,1%
Neutrálne tóny
21,2%
11,8%
Tmavé tóny
3,0%
6,2%
Monochromatické
12,1%
2,7%
Prírodné témy
0,0%
1,2%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
56,0%
61,4%
Vyvážené
40,0%
34,0%
Sýte
4,0%
4,6%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
20,0%
16,2%
Jemný
16,0%
9,8%
Vyvážený
8,0%
7,8%
Výrazný
14,0%
14,6%
Vyhlásenie
42,0%
51,6%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
14,0%
6,0%
jemne prepojená paleta
12,0%
10,6%
Vyvážená harmónia
4,0%
21,8%
Silná farebná jednota
48,0%
40,2%
Jednotná paleta
22,0%
21,4%
Ktoré plátná od John Constable lákajú najviac návštevníkov, môcť po mesiaci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Hay Wain
0
0
0
0
0
0
0
0
100
5 000
2 600
3 900
Salisbury katedrála
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
100
900
Poľa kuky
0
0
0
0
0
0
0
0
200
900
800
1 200
Studium Holčičiek
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
400
Helmingham Dell
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
100
600
Voz s senom (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
700
400
Flatford Lock
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
200
300
Salisbury Cathedral od bisk…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 400
300
0
Salisbury Cathedral z západ…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
300
0
Lúka v Helmingham Parku (Fi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké zariadenia používajú obožovníci na sledovanie John Constable?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
92 200
76,7%
telefóny
24 000
20,0%
tablety
4 000
3,3%
V akých jazykoch sa číta tvorba John Constable?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
2 300
31,1%
taliansky
1 500
20,3%
rusky
700
9,5%
gruzínsky
500
6,8%
maďarsky
400
5,4%
španielsky
300
4,1%
francúzsky
300
4,1%
kórejsky
300
4,1%
holandsky
200
2,7%
portugalsky
200
2,7%
Koľko denných návštev má John Constable a čo sa očakáva v nasledujúcom období?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
so 26 Sep
600
ne 27 Sep
900
po 28 Sep
1 100
ut 29 Sep
1 200
st 30 Sep
800
št 1 Okt
1 700
pi 2 Okt
1 300
so 3 Okt
800
ne 4 Okt
2 400
po 5 Okt
1 800
ut 6 Okt
1 800
st 7 Okt
2 200
št 8 Okt
1 300
pi 9 Okt
1 300
so 10 Okt
1 400
ne 11 Okt
1 200
po 12 Okt
3 800
ut 13 Okt
1 300
st 14 Okt
2 300
št 15 Okt
1 100
pi 16 Okt
4 700
so 17 Okt (predpoveď)
1 500
ne 18 Okt (predpoveď)
2 500
po 19 Okt (predpoveď)
3 700
ut 20 Okt (predpoveď)
2 400
st 21 Okt (predpoveď)
2 900
št 22 Okt (predpoveď)
2 300
pi 23 Okt (predpoveď)
4 000
so 24 Okt (predpoveď)
1 800
ne 25 Okt (predpoveď)
2 900
po 26 Okt (predpoveď)
4 300
ut 27 Okt (predpoveď)
2 700
st 28 Okt (predpoveď)
3 400
št 29 Okt (predpoveď)
2 600
pi 30 Okt (predpoveď)
4 600
so 31 Okt (predpoveď)
2 000
ne 1 Nov (predpoveď)
3 200
po 2 Nov (predpoveď)
4 700
ut 3 Nov (predpoveď)
3 000
st 4 Nov (predpoveď)
3 800
št 5 Nov (predpoveď)
2 900
pi 6 Nov (predpoveď)
5 200
Často položené otázky o John Constable
Ktoré plátna od John Constable sú najpopulárnejšie?
The Hay Wain sa umiestňuje na prvom mieste s 12 700 návštevami (12% všetkých zobrazení umelca John Constable). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 10 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera John Constable na WahooArt.com?
V posledných dvanástich mesiacoch získal/a John Constable celkom 120 200 návštev: 18 700 na stránke umelca/ky a 101 500 na jednotlivých plátnach.
Na akých zariadeniach si zberatelia prezerali John Constable?
Zberatelia si vyhľadávajú John Constable na zariadení pou počítače (77%), telefóny (20%) a tablety (3%); zariadenie pou počítače predstavuje 77% návštev.
V akých jazykoch si návštevníci čítajú o John Constable?
V anglicky (31%), taliansky (20%) a rusky (9%); najviac návštevníkov je v jazyku anglicky (31%).
Ktorý typ plátna od John Constable majú návštevníci najradšej?
Preferujú Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 22% návštev oproti 4% v katalógu.