Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Hermann Struck na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Hermann Struck: kľúčové údaje
Cactus je najobľúbenejším dielom umelca Hermann Struck: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 11% celkovej pozornosti. nasleduje Fuerstenhaus-Karlshorst a Portrait of Rabbi Samson Raphael Hirsch (1808-1888) Hermann Struck získal 2 000 návštev: 500 na stránke umelca, 1 500 na plátnach. Najnavštevovanejším mesiacom bol Júl 2026 (1 700 návštev). Jedna preferencia je jasná: Jemný (Kontrast) si predstavuje 44% návštev z len 17% katalógu.
Hermann Struck: 10 najčastejšie otvorených pláten
Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Hermann Struck na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa mensia záujem o Hermann Struck v jednotlivých mesiacoch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť podrobné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
500
1 200
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
300
Ako sa celkovo prezentujú jednotlivé plátna od Hermann Struck?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo majú návštevníci Hermann Struck najradšej v katalógu?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť podrobné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Nostalgický
77,8%
88,9%
Prírodný
3,7%
11,1%
Pokojný
11,1%
0,0%
Dramatické
7,4%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
33,3%
38,9%
Nostalgický
22,2%
38,9%
Kontemplatívny
25,9%
22,2%
Dramatický
7,4%
0,0%
Pokojná
3,7%
0,0%
Tajomný
3,7%
0,0%
Duchovná
3,7%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
0,0%
Mäkký tieň
0,0%
0,0%
Mierny jas
0,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
43,3%
66,7%
Luminózny
56,7%
33,3%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
6,7%
0,0%
Subtelné tóny farieb
40,0%
38,9%
Vyvážene jemná
46,7%
55,6%
Výrazná prítomnosť farieb
6,7%
5,6%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
86,7%
83,3%
Pastelové tóny
10,0%
5,6%
Monochromatické
3,3%
11,1%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
0,0%
0,0%
Vyvážené
33,3%
22,2%
Sýte
66,7%
77,8%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
63,3%
38,9%
Jemný
16,7%
44,4%
Vyvážený
10,0%
5,6%
Výrazný
6,7%
11,1%
Vyhlásenie
3,3%
0,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
0,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
0,0%
0,0%
Silná farebná jednota
6,7%
0,0%
Jednotná paleta
93,3%
100,0%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Hermann Struck v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť podrobné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Duomo and Baptistery, Flore…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fuerstenhaus-Karlshorst
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jerusalem, Chapel of the As…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Cactus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Lake Tiberias II
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Central Park, New York
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jewish Chimney Sweep
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Patriath
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jerusalem, Mosque of Omar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Tomb of Giovanni Segantini…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky dominujú medzi čitateľmi Hermann Struck?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Hermann Struck a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť podrobné údaje
Deň
Návštevy
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
200
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
100
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
100
pi 9 Okt
200
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
100
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
Hermann Struck: vaše otázky
Ktoré plátno od Hermann Struck má najviac zobrazení?
Cactus: 200 návštev, čo predstavuje 11% celkového počtu zobrazení umelca Hermann Struck. Zoznam vyššie pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Hermann Struck?
2 000 za dvanásť mesiacov, rozdelených medzi stránku umelca (500) a plátna (1 500).
Preferujú návštevníci určitý druh plátna od Hermann Struck?
Áno, Jemný (Kontrast): 44% návštev z 17% katalógu.