Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Halil Paša, 1852–1939 na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Halil Paša, 1852–1939: kľúčové údaje
Madam X je najobľúbenejším dielom umelca Halil Paša, 1852–1939: 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 50% celkovej pozornosti. nasleduje Nude Halil Paša, 1852–1939 získal 300 návštev: 100 na stránke umelca, 200 na plátnach. Najnavštevovanejším mesiacom bol Júl 2026 (200 návštev). Jedna preferencia je jasná: Tajomný (Emocionálny tón) si predstavuje 100% návštev z len 20% katalógu.
Halil Paša, 1852–1939: 2 najčastejšie otvorených pláten
Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 2 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Halil Paša, 1852–1939 na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa mensia záujem o Halil Paša, 1852–1939 v jednotlivých mesiacoch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť podrobné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
200
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
0
Okt 2026
100
0
Ako sa celkovo prezentujú jednotlivé plátna od Halil Paša, 1852–1939?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo majú návštevníci Halil Paša, 1852–1939 najradšej v katalógu?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť podrobné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Klasika
40,0%
100,0%
Elegantný
20,0%
0,0%
Nostalgický
20,0%
0,0%
Pokojný
20,0%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojná
40,0%
0,0%
Tajomný
20,0%
100,0%
Nostalgický
20,0%
0,0%
Romantický
20,0%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
22,2%
50,0%
Mäkký tieň
11,1%
0,0%
Mierny jas
22,2%
0,0%
Svetlá rovnováha
11,1%
0,0%
Luminózny
33,3%
50,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
44,4%
50,0%
Subtelné tóny farieb
44,4%
50,0%
Vyvážene jemná
11,1%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
37,5%
50,0%
Neutrálne tóny
50,0%
0,0%
Monochromatické
12,5%
50,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
33,3%
50,0%
Vyvážené
55,6%
50,0%
Sýte
11,1%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
44,4%
100,0%
Jemný
11,1%
0,0%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
33,3%
0,0%
Vyhlásenie
11,1%
0,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
11,1%
0,0%
jemne prepojená paleta
11,1%
0,0%
Vyvážená harmónia
11,1%
0,0%
Silná farebná jednota
22,2%
50,0%
Jednotná paleta
44,4%
50,0%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Halil Paša, 1852–1939 v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť podrobné údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Woman with Peonies
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Lady in Pink
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Çengelköy Jetty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nude
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Madam X
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Painter Girl and workshop
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky dominujú medzi čitateľmi Halil Paša, 1852–1939?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť podrobné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
španielsky
100
100,0%
Ako vyzerajú denné návštevy u Halil Paša, 1852–1939 a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť podrobné údaje
Deň
Návštevy
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
0
pi 6 Nov
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
0
pi 27 Nov (predpoveď)
0
Halil Paša, 1852–1939: vaše otázky
Ktoré plátno od Halil Paša, 1852–1939 má najviac zobrazení?
Madam X: 100 návštev, čo predstavuje 50% celkového počtu zobrazení umelca Halil Paša, 1852–1939. Zoznam vyššie pokračuje až po 2. miesto.
Koľko návštev získava Halil Paša, 1852–1939?
300 za dvanásť mesiacov, rozdelených medzi stránku umelca (100) a plátna (200).
Preferujú návštevníci určitý druh plátna od Halil Paša, 1852–1939?
Áno, Tajomný (Emocionálny tón): 100% návštev z 20% katalógu.