Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Georges Seurat na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Georges Seurat: kľúčové údaje
Nedelné poobedie na ostrove La Grande Jatte je najobľúbenejším dielom umelca Georges Seurat: 76 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 38% celkovej pozornosti. nasleduje Bañistas en Asnieres a Nedeľný popoludník na ostrove La Grande Jatte Georges Seurat získal 206 900 návštev: 21 400 na stránke umelca, 185 500 na plátnach. Krivka klesla: o 29% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najnavštevovanejším mesiacom bol Júl 2026 (121 200 návštev). Jazyky publika: anglicky (36%), taliansky (9%) a rusky (8%). Pôvodné krajiny publika: Švédsko (18%), Bulharsko (12%) a Tunisko (12%). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (62%), telefóny (33%) a tablety (5%). Jedna preferencia je jasná: Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) si predstavuje 54% návštev z len 14% katalógu.
Georges Seurat: 10 najčastejšie otvorených pláten
Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Georges Seurat na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa mensia záujem o Georges Seurat v jednotlivých mesiacoch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť podrobné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
4 900
Júl 2026
8 500
112 700
Aug 2026
5 400
41 600
Sep 2026
7 300
26 300
Ako sa celkovo prezentujú jednotlivé plátna od Georges Seurat?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo majú návštevníci Georges Seurat najradšej v katalógu?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť podrobné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
52,0%
77,0%
Pokojná atmosféra
28,0%
7,9%
Elegantný
12,0%
7,6%
Nostalgický
2,0%
3,5%
Zemitý
2,0%
1,3%
Dramatické
2,0%
0,8%
Výrazné
0,0%
0,5%
Minimalistický
0,0%
0,4%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
28,0%
58,4%
Kontemplatívny
28,0%
17,8%
Pokojná
30,0%
13,0%
Melancholický
10,0%
4,2%
Romantický
2,0%
1,8%
Energický
2,0%
1,3%
Zúfalý a vážny
0,0%
1,1%
Radostný
0,0%
0,9%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
4,0%
3,5%
Mäkký tieň
26,0%
14,2%
Mierny jas
44,0%
63,2%
Svetlá rovnováha
16,0%
16,2%
Luminózny
10,0%
2,9%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
28,0%
11,2%
Subtelné tóny farieb
16,0%
15,3%
Vyvážene jemná
40,0%
63,5%
Výrazná prítomnosť farieb
16,0%
9,7%
Sýta farba
0,0%
0,2%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
39,5%
42,2%
Zemité tóny
42,1%
34,4%
Tmavé tóny
15,8%
20,0%
Prírodné témy
2,6%
2,2%
Pastelové tóny
0,0%
1,2%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
20,0%
6,5%
Vyvážené
58,0%
76,7%
Sýte
22,0%
16,8%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
8,0%
7,4%
Jemný
28,0%
16,9%
Vyvážený
12,0%
5,9%
Výrazný
24,0%
17,1%
Vyhlásenie
28,0%
52,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
14,0%
54,3%
jemne prepojená paleta
16,0%
9,1%
Vyvážená harmónia
16,0%
10,1%
Silná farebná jednota
40,0%
17,1%
Jednotná paleta
14,0%
9,4%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Georges Seurat v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť podrobné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Nedelné poobedie na ostrove…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
24 600
33 700
13 000
Bañistas en Asnieres
0
0
0
0
0
0
0
0
100
3 300
1 100
1 800
Nedeľný popoludník na ostro…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
2 200
800
400
Plážovníci v Asnières
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cirček sôkiernikov
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
700
800
Cirček
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
500
200
Portrét Edmonda-Françoisa A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
200
Studňa po "Un dimanche aprè…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
0
100
Výsledná slovenská titulkov…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
100
Chahut
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
100
Sú diela umelca Georges Seurat videné na telefónoch alebo počítačoch?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť podrobné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
129 200
62,4%
telefóny
68 200
33,0%
tablety
9 500
4,6%
Aké jazyky dominujú medzi čitateľmi Georges Seurat?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť podrobné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
3 900
36,4%
taliansky
1 000
9,3%
rusky
900
8,4%
švédsky
900
8,4%
francúzsky
800
7,5%
arabský
600
5,6%
bulharsky
400
3,7%
španielsky
400
3,7%
kórejsky
400
3,7%
poľsky
300
2,8%
Ako vyzerajú denné návštevy u Georges Seurat a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť podrobné údaje
Deň
Návštevy
st 23 Sep
1 900
št 24 Sep
1 500
pi 25 Sep
1 200
so 26 Sep
1 800
ne 27 Sep
1 000
po 28 Sep
1 900
ut 29 Sep
4 000
st 30 Sep
1 400
št 1 Okt
2 600
pi 2 Okt
4 800
so 3 Okt
1 900
ne 4 Okt
2 500
po 5 Okt
1 700
ut 6 Okt
1 800
st 7 Okt
1 700
št 8 Okt
4 500
pi 9 Okt
1 800
so 10 Okt
2 500
ne 11 Okt
4 500
po 12 Okt
3 800
ut 13 Okt
3 000
st 14 Okt (predpoveď)
2 500
št 15 Okt (predpoveď)
4 200
pi 16 Okt (predpoveď)
3 800
so 17 Okt (predpoveď)
3 000
ne 18 Okt (predpoveď)
3 900
po 19 Okt (predpoveď)
3 600
ut 20 Okt (predpoveď)
4 300
st 21 Okt (predpoveď)
2 700
št 22 Okt (predpoveď)
4 700
pi 23 Okt (predpoveď)
4 300
so 24 Okt (predpoveď)
3 400
ne 25 Okt (predpoveď)
4 400
po 26 Okt (predpoveď)
4 100
ut 27 Okt (predpoveď)
4 800
st 28 Okt (predpoveď)
3 000
št 29 Okt (predpoveď)
5 200
pi 30 Okt (predpoveď)
4 700
so 31 Okt (predpoveď)
3 700
ne 1 Nov (predpoveď)
4 800
po 2 Nov (predpoveď)
4 400
ut 3 Nov (predpoveď)
5 300
Georges Seurat: vaše otázky
Ktoré plátno od Georges Seurat má najviac zobrazení?
Nedelné poobedie na ostrove La Grande Jatte: 76 700 návštev, čo predstavuje 38% celkového počtu zobrazení umelca Georges Seurat. Zoznam vyššie pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Georges Seurat?
206 900 za dvanásť mesiacov, rozdelených medzi stránku umelca (21 400) a plátna (185 500).
Navštevujú návštevníci Georges Seurat cez telefóny alebo počítače?
Návštevy sa delia na pou počítače (62%), telefóny (33%) a tablety (5%); najviac ich predstavuje pou počítače s podielom 62%.
Je Georges Seurat dostupný v niekoľkých jazykoch?
Áno: anglicky (36%), taliansky (9%) a rusky (8%). Na čele je anglicky s podielom 36%.
Preferujú návštevníci určitý druh plátna od Georges Seurat?