Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Georges Braque na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Georges Braque: čo ukazujú návštevy
Najobdivovanejším dielom umelca Georges Braque na WahooArt.com je Mandola, ktoré sa v posledných dvanástich mesiacoch otvorilo 28 800krát, čo predstavuje 12% všetkých zobrazení. Ďalší v rade: Muž s gitarou a Domy na L'estaque. Spolu 119 300 návštev, 38 800 na stránku umelca a 80 500 na jeho diela. Pozornosť rastie o 62%, od Sep 2026 do Okt 2026. Júl 2026 si priťahol najväčšie publikum: 63 100 návštev. anglicky (23%), španielsky (15%) a Chinese (6%) sú hlavnými jazykmi návštevníkov. Spojené štáty americké (8%), Španielsko (5%) a Spojené kráľovstvo (5%) sú hlavnými krajinami návštevníkov. Zástupcovia si prehliadajú obsah na pou počítače (68%), telefóny (29%) a tablety (3%). Návštevníci uprednostňujú Vyvážené (Intenzita farieb): 61% ich návštev, pričom katalóg má podiel 40%.
10 najobľúbenejších diel umelca Georges Braque, ktoré obdivujú návštevníci
Každé nasledujúce umiestnenie odráža počet návštev na WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov; číslo 1 predstavuje najčastejšie navštevované dielo umelca Georges Braque.
Kedy navštevujú obdivovatelia stránku Georges Braque?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
900
Júl 2026
6 900
56 200
Aug 2026
5 400
16 000
Sep 2026
10 300
2 500
Okt 2026
15 900
4 900
Kedy sú autorské diela umelca Georges Braque vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si medzi prácami vyberajú oboželiavatelia umelca Georges Braque?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojná atmosféra
40,8%
47,5%
Elegantný
14,3%
13,0%
Minimalistický
10,2%
10,2%
Pokojný
8,2%
10,1%
Zemitý
2,0%
9,8%
Dramatické
6,1%
3,0%
Minimalistický
0,0%
2,6%
Výrazné
8,2%
1,4%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
67,3%
74,0%
Pokojná
8,2%
10,3%
Melancholický
4,1%
6,0%
Pokojný
8,2%
5,3%
Energický
4,1%
1,2%
Zúfalý a vážny
0,0%
1,2%
Tajomný
2,0%
0,8%
Dramatický
2,0%
0,3%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
8,0%
11,1%
Mäkký tieň
26,0%
31,0%
Mierny jas
32,0%
36,4%
Svetlá rovnováha
18,0%
15,4%
Luminózny
16,0%
6,1%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
24,0%
29,4%
Subtelné tóny farieb
26,0%
33,1%
Vyvážene jemná
26,0%
22,9%
Výrazná prítomnosť farieb
24,0%
14,2%
Sýta farba
0,0%
0,4%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
46,2%
47,7%
Neutrálne tóny
33,3%
37,9%
Tmavé tóny
15,4%
11,5%
Pastelové tóny
0,0%
1,5%
Monochromatické
2,6%
0,5%
Prírodné témy
0,0%
0,5%
Teplé tóny
0,0%
0,5%
Metalické tóny
2,6%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
28,0%
20,2%
Vyvážené
40,0%
60,6%
Sýte
32,0%
19,2%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
8,0%
5,0%
Jemný
14,0%
23,9%
Vyvážený
12,0%
4,1%
Výrazný
24,0%
12,9%
Vyhlásenie
42,0%
54,2%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
18,0%
11,4%
jemne prepojená paleta
8,0%
23,3%
Vyvážená harmónia
20,0%
7,5%
Silná farebná jednota
28,0%
35,5%
Jednotná paleta
26,0%
22,2%
Aké sú obľúbené diela Georges Braque podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Mandola
0
0
0
0
0
0
0
0
3 000
3 200
100
100
Muž s gitarou
0
0
0
0
0
0
0
100
3 000
3 400
0
200
Domy na L'estaque
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
1 100
500
100
Harbor v Normandií
0
0
0
0
0
0
0
0
800
300
100
100
Žena čítajúca
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
700
0
0
Violín a paleta
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
0
100
100
Hudobník
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
300
0
100
Duet (Le Duo)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Žena s gitarou
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Heracles
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Aký je podiel zariadení v rámci publika Georges Braque?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
81 700
68,5%
telefóny
34 200
28,7%
tablety
3 400
2,8%
Aké jazyky ovláda obožinovateľ Georges Braque?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
4 000
22,6%
španielsky
2 700
15,3%
Chinese
1 100
6,2%
arabský
1 000
5,6%
francúzsky
900
5,1%
taliansky
700
4,0%
japonsky
700
4,0%
česky
600
3,4%
nemecky
600
3,4%
grécky
500
2,8%
Koľko návštev za deň má Georges Braque a čo prichádza potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
pi 16 Okt
1 600
so 17 Okt
1 400
ne 18 Okt
4 100
po 19 Okt
7 100
ut 20 Okt
4 300
st 21 Okt
4 800
št 22 Okt
4 000
pi 23 Okt
4 800
so 24 Okt
3 600
ne 25 Okt
4 600
po 26 Okt
4 700
ut 27 Okt
5 600
st 28 Okt
4 300
št 29 Okt
3 500
pi 30 Okt
4 500
so 31 Okt
4 300
ne 1 Nov
7 900
po 2 Nov
7 100
ut 3 Nov
6 300
st 4 Nov
5 600
št 5 Nov
4 300
pi 6 Nov (predpoveď)
5 000
so 7 Nov (predpoveď)
4 300
ne 8 Nov (predpoveď)
7 700
po 9 Nov (predpoveď)
8 700
ut 10 Nov (predpoveď)
7 500
st 11 Nov (predpoveď)
6 800
št 12 Nov (predpoveď)
5 400
pi 13 Nov (predpoveď)
5 500
so 14 Nov (predpoveď)
4 700
ne 15 Nov (predpoveď)
8 400
po 16 Nov (predpoveď)
9 600
ut 17 Nov (predpoveď)
8 200
st 18 Nov (predpoveď)
7 500
št 19 Nov (predpoveď)
6 000
pi 20 Nov (predpoveď)
6 000
so 21 Nov (predpoveď)
5 100
ne 22 Nov (predpoveď)
9 100
po 23 Nov (predpoveď)
10 300
ut 24 Nov (predpoveď)
8 900
st 25 Nov (predpoveď)
8 000
št 26 Nov (predpoveď)
6 500
Čo sa návštevníci pýtajú o Georges Braque
Aké diela Georges Braque si návštevníci otvárajú najčastejšie?
Na prvom mieste je Mandola s 28 800 návštevami, čo predstavuje 12% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Georges Braque na WahooArt.com?
119 300 návštev za dvanásť mesiacov: 38 800 na stránke umelca, 80 500 na dielach.
Aké zariadenia používajú obožovovatelia umelca Georges Braque?
Používajú pou počítače (68%), telefóny (29%) a tablety (3%); pou počítače predstavuje 68% návštev.
Aké jazyky používajú obožovníci umelca Georges Braque?
anglicky (23%), španielsky (15%) a Chinese (6%); anglicky predstavuje 23% návštevníkov.
Aké diela umelca Georges Braque najlepšie zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Vyvážené (Intenzita farieb) získavajú 61% návštev pre 40% katalógu.