Frank Stella Štatistiky popularity a návštevnosti

1936 – 2024

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Frank Stella na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Frank Stella: kľúčové údaje

The Fountain je najobľúbenejším dielom umelca Frank Stella: 900 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 20% celkovej pozornosti. nasleduje Darabjerd III a Tahkt-I-Sulayman Variation II Frank Stella získal 6 000 návštev: 3 300 na stránke umelca, 2 700 na plátnach. Krivka rastie: v období Sep 2026 bolo o 191% viac návštev ako v období Aug 2026. Najnavštevovanejším mesiacom bol Sep 2026 (3 200 návštev). Jazyky publika: anglicky (75%), španielsky (8%) a česky (5%). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (53%), telefóny (42%) a tablety (5%). Jedna preferencia je jasná: Vyvážené (Intenzita farieb) si predstavuje 50% návštev z len 30% katalógu.

Frank Stella: 10 najčastejšie otvorených pláten

Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Frank Stella na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.

  1. The Fountain 1 The Fountain, 1992 900 návštev · 20,5%
  2. Darabjerd III 2 Darabjerd III, 1967 600 návštev · 13,6%
  3. Tahkt-I-Sulayman Variation II 3 Tahkt-I-Sulayman Variation II, 1969 500 návštev · 11,4%
  4. Hyena Stomp 4 Hyena Stomp, 1962 400 návštev · 9,1%
  5. Manteneia II – Frank Stella 5 Manteneia II – Frank Stella 400 návštev · 9,1%
  6. Untitled (AQZTY3) 6 Untitled (AQZTY3), 1967 300 návštev · 6,8%
  7. Quaqua Attaccati La 7 Quaqua Attaccati La, 1985 200 návštev · 4,5%
  8. Die Fahne Hoch! 8 Die Fahne Hoch!, 1959 200 návštev · 4,5%
  9. Marrakech 9 Marrakech, 1964 200 návštev · 4,5%
  10. Wolfeboro IV 10 Wolfeboro IV, 1966 100 návštev · 2,3%

Ako sa mensia záujem o Frank Stella v jednotlivých mesiacoch?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť podrobné údaje
MesiacStránka umelcaStránky diel
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 20262001 500
Aug 2026300800
Sep 20262 800400

Ako sa celkovo prezentujú jednotlivé plátna od Frank Stella?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Frank Stella v priebehu roka?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť podrobné údaje
DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
Gran Cairo000000000000
Hyena Stomp00000000010000
Basra Gate III000000000000
Die Fahne Hoch!00000000010000
The Marriage of Reason and…000000000000
Manteneia II – Frank Stella0000000001001000
Composition (S/1)000000000000
The Fountain00000000090000
Maquette for the Mural in t…000000000000
Shoubeegi000000000000

Sú diela umelca Frank Stella videné na telefónoch alebo počítačoch?

Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

Zobraziť podrobné údaje
ZariadenieNávštevyZdieľať
pou počítače3 20053,3%
telefóny2 50041,7%
tablety3005,0%

Aké jazyky dominujú medzi čitateľmi Frank Stella?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Zobraziť podrobné údaje
JazykNávštevyZdieľať
anglicky4 50075,0%
španielsky5008,3%
česky3005,0%
poľsky3005,0%
rusky2003,3%
taliansky1001,7%
portugalsky1001,7%

Ako vyzerajú denné návštevy u Frank Stella a aký je prognóza?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť podrobné údaje
DeňNávštevy
so 26 Sep200
ne 27 Sep800
po 28 Sep600
ut 29 Sep100
st 30 Sep600
št 1 Okt400
pi 2 Okt300
so 3 Okt100
ne 4 Okt200
po 5 Okt900
ut 6 Okt200
st 7 Okt600
št 8 Okt200
pi 9 Okt0
so 10 Okt200
ne 11 Okt100
po 12 Okt0
ut 13 Okt100
st 14 Okt500
št 15 Okt300
pi 16 Okt600
so 17 Okt (predpoveď)100
ne 18 Okt (predpoveď)200
po 19 Okt (predpoveď)300
ut 20 Okt (predpoveď)100
st 21 Okt (predpoveď)300
št 22 Okt (predpoveď)200
pi 23 Okt (predpoveď)200
so 24 Okt (predpoveď)100
ne 25 Okt (predpoveď)100
po 26 Okt (predpoveď)200
ut 27 Okt (predpoveď)0
st 28 Okt (predpoveď)200
št 29 Okt (predpoveď)100
pi 30 Okt (predpoveď)100
so 31 Okt (predpoveď)0
ne 1 Nov (predpoveď)100
po 2 Nov (predpoveď)100
ut 3 Nov (predpoveď)0
st 4 Nov (predpoveď)100
št 5 Nov (predpoveď)100
pi 6 Nov (predpoveď)100

Frank Stella: vaše otázky

Ktoré plátno od Frank Stella má najviac zobrazení?

The Fountain: 900 návštev, čo predstavuje 20% celkového počtu zobrazení umelca Frank Stella. Zoznam vyššie pokračuje až po 10. miesto.

Koľko návštev získava Frank Stella?

6 000 za dvanásť mesiacov, rozdelených medzi stránku umelca (3 300) a plátna (2 700).

Navštevujú návštevníci Frank Stella cez telefóny alebo počítače?

Návštevy sa delia na pou počítače (53%), telefóny (42%) a tablety (5%); najviac ich predstavuje pou počítače s podielom 53%.

Je Frank Stella dostupný v niekoľkých jazykoch?

Áno: anglicky (75%), španielsky (8%) a česky (5%). Na čele je anglicky s podielom 75%.

Preferujú návštevníci určitý druh plátna od Frank Stella?

Áno, Vyvážené (Intenzita farieb): 50% návštev z 30% katalógu.