Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Eustache Le Sueur na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Eustache Le Sueur: kľúčové údaje
MESSE DE SAINT MARTIN je najobľúbenejším dielom umelca Eustache Le Sueur: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 14% celkovej pozornosti. nasleduje LE PAPE VICTOR III CONFIRME L'INSTITUTION DES CHARTREUX a Saint Paul preaching at Ephesus Eustache Le Sueur získal 4 800 návštev: 1 500 na stránke umelca, 3 300 na plátnach. Najnavštevovanejším mesiacom bol Júl 2026 (3 600 návštev). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (94%) a telefóny (6%). Jedna preferencia je jasná: Duchovná (Emocionálny tón) si predstavuje 65% návštev z len 22% katalógu.
Eustache Le Sueur: 10 najčastejšie otvorených pláten
Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Eustache Le Sueur na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa mensia záujem o Eustache Le Sueur v jednotlivých mesiacoch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť podrobné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
0
Júl 2026
1 200
2 400
Aug 2026
100
400
Sep 2026
0
500
Ako sa celkovo prezentujú jednotlivé plátna od Eustache Le Sueur?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo majú návštevníci Eustache Le Sueur najradšej v katalógu?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť podrobné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
55,6%
70,0%
Klasika
22,2%
30,0%
Pokojná atmosféra
11,1%
0,0%
Elegantný
11,1%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
22,2%
65,0%
Dramatický
33,3%
10,0%
Pokojná
22,2%
5,0%
Zúfalý a vážny
0,0%
15,0%
Radostný
11,1%
5,0%
Kontemplatívny
11,1%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
30,0%
14,3%
Mäkký tieň
40,0%
54,3%
Mierny jas
24,0%
28,6%
Svetlá rovnováha
6,0%
2,9%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
18,0%
8,6%
Subtelné tóny farieb
48,0%
28,6%
Vyvážene jemná
28,0%
31,4%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
31,4%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
78,0%
70,6%
Tmavé tóny
9,8%
26,5%
Neutrálne tóny
12,2%
2,9%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
34,0%
14,3%
Vyvážené
60,0%
54,3%
Sýte
6,0%
31,4%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
14,0%
5,7%
Jemný
22,0%
14,3%
Vyvážený
4,0%
14,3%
Výrazný
32,0%
20,0%
Vyhlásenie
28,0%
45,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
2,0%
5,7%
jemne prepojená paleta
20,0%
2,9%
Vyvážená harmónia
10,0%
5,7%
Silná farebná jednota
44,0%
71,4%
Jednotná paleta
24,0%
14,3%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Eustache Le Sueur v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť podrobné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Muses: Melpomene, Erato…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Gathering of Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
St Bruno Appearing to Comte…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DESCENTE DE CROIX
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Presentation of the Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muse Terpsichore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muses: Clio, Euterpe an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Birth of Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Rape of Tamar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CALLIOPE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Sú diela umelca Eustache Le Sueur videné na telefónoch alebo počítačoch?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť podrobné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
4 500
93,8%
telefóny
300
6,2%
Aké jazyky dominujú medzi čitateľmi Eustache Le Sueur?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť podrobné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
japonsky
300
100,0%
Ako vyzerajú denné návštevy u Eustache Le Sueur a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť podrobné údaje
Deň
Návštevy
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
500
st 7 Okt
100
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
100
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
100
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
100
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
100
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
Eustache Le Sueur: vaše otázky
Ktoré plátno od Eustache Le Sueur má najviac zobrazení?
MESSE DE SAINT MARTIN: 500 návštev, čo predstavuje 14% celkového počtu zobrazení umelca Eustache Le Sueur. Zoznam vyššie pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Eustache Le Sueur?
4 800 za dvanásť mesiacov, rozdelených medzi stránku umelca (1 500) a plátna (3 300).
Navštevujú návštevníci Eustache Le Sueur cez telefóny alebo počítače?
Návštevy sa delia na pou počítače (94%) a telefóny (6%); najviac ich predstavuje pou počítače s podielom 94%.
Preferujú návštevníci určitý druh plátna od Eustache Le Sueur?
Áno, Duchovná (Emocionálny tón): 65% návštev z 22% katalógu.