Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Emmanuel Benner na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Emmanuel Benner: čo ukazujú návštevy
Najobdivovanejším dielom umelca Emmanuel Benner na WahooArt.com je La Résurrection de la fille de Jaïre, ktoré sa v posledných dvanástich mesiacoch otvorilo 100krát, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení. Ďalší v rade: Young Woman in a Costume from Capri a At the Water's Edge. Spolu 1 100 návštev, 1 000 na stránku umelca a 100 na jeho diela. Pozornosť rastie o 300%, od Sep 2026 do Okt 2026. Júl 2026 si priťahol najväčšie publikum: 500 návštev. Návštevníci uprednostňujú Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 100% ich návštev, pričom katalóg má podiel 48%.
3 najobľúbenejších diel umelca Emmanuel Benner, ktoré obdivujú návštevníci
Každé nasledujúce umiestnenie odráža počet návštev na WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov; číslo 1 predstavuje najčastejšie navštevované dielo umelca Emmanuel Benner.
Kedy navštevujú obdivovatelia stránku Emmanuel Benner?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
100
Aug 2026
100
0
Sep 2026
100
0
Okt 2026
400
0
Kedy sú autorské diela umelca Emmanuel Benner vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si medzi prácami vyberajú oboželiavatelia umelca Emmanuel Benner?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
50,0%
50,0%
Klasika
25,0%
50,0%
Dramatické
25,0%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
62,5%
50,0%
Pokojná
12,5%
50,0%
Dramatický
12,5%
0,0%
Zúfalý a vážny
12,5%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
42,9%
33,3%
Mäkký tieň
57,1%
66,7%
Mierny jas
0,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
57,1%
66,7%
Subtelné tóny farieb
23,8%
0,0%
Vyvážene jemná
14,3%
33,3%
Výrazná prítomnosť farieb
4,8%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
57,1%
66,7%
Vyvážené
38,1%
33,3%
Sýte
4,8%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
14,3%
0,0%
Jemný
14,3%
0,0%
Vyvážený
23,8%
33,3%
Výrazný
28,6%
66,7%
Vyhlásenie
19,1%
0,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
14,3%
0,0%
jemne prepojená paleta
4,8%
0,0%
Vyvážená harmónia
0,0%
0,0%
Silná farebná jednota
47,6%
100,0%
Jednotná paleta
33,3%
0,0%
Aké sú obľúbené diela Emmanuel Benner podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Nude by a River
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
At the Water's Edge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer Evening
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Leda and the Swan
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Jérôme
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jeune fille couchée sur un…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Young Woman in a Costume fr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hunters in wait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Reclining nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky ovláda obožinovateľ Emmanuel Benner?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
200
66,7%
slovensky
100
33,3%
Koľko návštev za deň má Emmanuel Benner a čo prichádza potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
100
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
200
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
100
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
100
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
0
pi 6 Nov
0
so 7 Nov
100
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
100
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
100
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
100
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
100
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
100
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
100
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
100
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
100
pi 27 Nov (predpoveď)
0
so 28 Nov (predpoveď)
100
Čo sa návštevníci pýtajú o Emmanuel Benner
Aké diela Emmanuel Benner si návštevníci otvárajú najčastejšie?
Na prvom mieste je La Résurrection de la fille de Jaïre s 100 návštevami, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 3 diel.
Aké je publikum Emmanuel Benner na WahooArt.com?
1 100 návštev za dvanásť mesiacov: 1 000 na stránke umelca, 100 na dielach.
Aké diela umelca Emmanuel Benner najlepšie zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získavajú 100% návštev pre 48% katalógu.