Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Édouard Manet na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Édouard Manet: divákov v skratke
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Édouard Manet na WahooArt.com diel Édouard Manet: 43 200 návštev, čo predstavuje 16% pozornosti venovanej tvorbe tohto umelca. Nasleduje ich A Bar at the Folies-Bergere a Obídzka na tráve. Umelec celkovo získal 295 000 návštev: 49 200 návštev stránky umelca a 245 800 návštev stránok jednotlivých pláten. Záujem rastie: počet návštev sa zvýšil o 30% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 160 200 návštevami. Publikum si stránku číta v anglicky (20%), nemecky (14%) a poľsky (11%). Záujemcovci o kolekcieské kúsky pochádzajú najmä z Nemecko (22%), Švédsko (13%) a Francúzsko (9%). Publikum si prezera diela na pou počítače (66%), telefóny (31%) a tablety (3%). Zákazníci sa orientujú na Vyvážené (Intenzita farieb): predstavuje to 61% návštev, hoci takéto plátna tvoria 44% umeleckej tvorby umelca.
10 najčítanejších pláten od Édouard Manet
Na základe skutočných návštev za posledných dvanástich mesiacov ide o 10 diel umelca Édouard Manet, ktoré kolecionári na WahooArt.com otvárajú najčastejšie.
Koľko ľudí navštevuje stránku Édouard Manet každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
500
5 200
Júl 2026
13 000
147 200
Aug 2026
15 400
40 700
Sep 2026
20 300
52 700
Koľko pozornosti získavajú plátna od Édouard Manet?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké plátna si vyberajú návštevníci Édouard Manet?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
17,0%
31,7%
Elegantný
40,4%
25,4%
Nostalgický
0,0%
17,1%
Pokojný
29,8%
13,2%
Pokojná atmosféra
6,4%
8,6%
Romantický
4,3%
1,6%
Klasika
0,0%
1,4%
Zemitý
0,0%
0,3%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
31,2%
25,8%
Melancholický
22,9%
21,5%
Dramatický
0,0%
17,2%
Pokojná
16,7%
9,9%
Tajomný
2,1%
7,2%
Pokojný
10,4%
6,3%
Romantický
8,3%
5,4%
Zúfalý a vážny
2,1%
2,7%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
16,0%
18,4%
Mäkký tieň
30,0%
34,5%
Mierny jas
32,0%
36,7%
Svetlá rovnováha
14,0%
7,6%
Luminózny
8,0%
2,8%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
38,0%
52,5%
Subtelné tóny farieb
34,0%
27,1%
Vyvážene jemná
24,0%
19,2%
Výrazná prítomnosť farieb
4,0%
1,2%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
54,0%
52,0%
Neutrálne tóny
37,8%
44,6%
Tmavé tóny
5,4%
2,2%
Monochromatické
2,7%
1,2%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
42,0%
35,8%
Vyvážené
44,0%
61,3%
Sýte
14,0%
2,9%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
10,0%
3,8%
Jemný
28,0%
8,2%
Vyvážený
0,0%
8,4%
Výrazný
14,0%
20,1%
Vyhlásenie
48,0%
59,5%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
12,0%
20,9%
jemne prepojená paleta
22,0%
13,7%
Vyvážená harmónia
12,0%
15,3%
Silná farebná jednota
34,0%
42,7%
Jednotná paleta
20,0%
7,4%
Ktoré plátná od Édouard Manet lákajú najviac návštevníkov, môcť po mesiaci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Édouard Manet
0
0
0
0
0
0
0
0
100
12 900
14 000
12 600
Obídzka na tráve
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4 900
3 300
5 500
A Bar at the Folies-Bergere
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5 500
4 200
8 200
Železničná doprava
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
700
1 700
Nana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
800
1 500
Obidíň na tráve
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
300
500
Ulitsa Mosnier s vlajkami
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
800
700
Bar v Folies-Bergère
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
1 200
800
Hudba v Tuilerijskom záhrad…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
700
1 500
Jeseň (štúdia Žane Demarsy)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
300
1 100
Aké zariadenia používajú obožovníci na sledovanie Édouard Manet?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
193 900
65,7%
telefóny
91 200
30,9%
tablety
9 900
3,4%
V akých jazykoch sa číta tvorba Édouard Manet?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
6 900
20,1%
nemecky
4 900
14,2%
poľsky
3 900
11,3%
rusky
3 100
9,0%
švédsky
2 800
8,1%
taliansky
2 500
7,3%
francúzsky
1 900
5,5%
španielsky
1 800
5,2%
česky
1 100
3,2%
bulharsky
900
2,6%
Koľko denných návštev má Édouard Manet a čo sa očakáva v nasledujúcom období?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
so 26 Sep
4 000
ne 27 Sep
3 800
po 28 Sep
3 700
ut 29 Sep
4 600
st 30 Sep
5 300
št 1 Okt
5 800
pi 2 Okt
2 300
so 3 Okt
2 600
ne 4 Okt
4 600
po 5 Okt
4 100
ut 6 Okt
7 100
st 7 Okt
3 900
št 8 Okt
5 300
pi 9 Okt
3 600
so 10 Okt
4 100
ne 11 Okt
8 500
po 12 Okt
5 800
ut 13 Okt
7 000
st 14 Okt
7 000
št 15 Okt
5 900
pi 16 Okt
5 800
so 17 Okt (predpoveď)
5 100
ne 18 Okt (predpoveď)
8 100
po 19 Okt (predpoveď)
6 500
ut 20 Okt (predpoveď)
9 000
st 21 Okt (predpoveď)
7 800
št 22 Okt (predpoveď)
8 200
pi 23 Okt (predpoveď)
5 600
so 24 Okt (predpoveď)
5 700
ne 25 Okt (predpoveď)
9 000
po 26 Okt (predpoveď)
7 200
ut 27 Okt (predpoveď)
9 900
st 28 Okt (predpoveď)
8 600
št 29 Okt (predpoveď)
9 000
pi 30 Okt (predpoveď)
6 200
so 31 Okt (predpoveď)
6 100
ne 1 Nov (predpoveď)
9 700
po 2 Nov (predpoveď)
7 800
ut 3 Nov (predpoveď)
10 700
st 4 Nov (predpoveď)
9 300
št 5 Nov (predpoveď)
9 700
pi 6 Nov (predpoveď)
6 700
Často položené otázky o Édouard Manet
Ktoré plátna od Édouard Manet sú najpopulárnejšie?
Édouard Manet sa umiestňuje na prvom mieste s 43 200 návštevami (16% všetkých zobrazení umelca Édouard Manet). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 10 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Édouard Manet na WahooArt.com?
V posledných dvanástich mesiacoch získal/a Édouard Manet celkom 295 000 návštev: 49 200 na stránke umelca/ky a 245 800 na jednotlivých plátnach.
Na akých zariadeniach si zberatelia prezerali Édouard Manet?
Zberatelia si vyhľadávajú Édouard Manet na zariadení pou počítače (66%), telefóny (31%) a tablety (3%); zariadenie pou počítače predstavuje 66% návštev.
V akých jazykoch si návštevníci čítajú o Édouard Manet?
V anglicky (20%), nemecky (14%) a poľsky (11%); najviac návštevníkov je v jazyku anglicky (20%).
Ktorý typ plátna od Édouard Manet majú návštevníci najradšej?
Preferujú Vyvážené (Intenzita farieb): 61% návštev oproti 44% v katalógu.