Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Daniel van Heil na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Daniel van Heil: divákov v skratke
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Daniel van Heil na WahooArt.com diel Fall of Troy: 600 návštev, čo predstavuje 86% pozornosti venovanej tvorbe tohto umelca. Nasleduje ich Winter Landscape. Umelec celkovo získal 500 návštev: 100 návštev stránky umelca a 400 návštev stránok jednotlivých pláten. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 500 návštevami. Zákazníci sa orientujú na Tmavé tóny (Paleta farieb): predstavuje to 100% návštev, hoci takéto plátna tvoria 20% umeleckej tvorby umelca.
2 najčítanejších pláten od Daniel van Heil
Na základe skutočných návštev za posledných dvanástich mesiacov ide o 2 diel umelca Daniel van Heil, ktoré kolecionári na WahooArt.com otvárajú najčastejšie.
Koľko ľudí navštevuje stránku Daniel van Heil každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
100
400
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Koľko pozornosti získavajú plátna od Daniel van Heil?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké plátna si vyberajú návštevníci Daniel van Heil?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
75,0%
100,0%
Nostalgický
12,5%
0,0%
Pokojný
12,5%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Dramatický
75,0%
100,0%
Nostalgický
12,5%
0,0%
Pokojný
12,5%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
41,7%
0,0%
Mäkký tieň
25,0%
85,7%
Mierny jas
16,7%
14,3%
Svetlá rovnováha
16,7%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
41,7%
14,3%
Subtelné tóny farieb
25,0%
0,0%
Vyvážene jemná
16,7%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
16,7%
85,7%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Tmavé tóny
20,0%
100,0%
Zemité tóny
60,0%
0,0%
Neutrálne tóny
20,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
66,7%
14,3%
Vyvážené
25,0%
85,7%
Sýte
8,3%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
25,0%
0,0%
Jemný
16,7%
0,0%
Vyvážený
8,3%
0,0%
Výrazný
33,3%
100,0%
Vyhlásenie
16,7%
0,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
8,3%
14,3%
jemne prepojená paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
0,0%
0,0%
Silná farebná jednota
41,7%
0,0%
Jednotná paleta
50,0%
85,7%
Ktoré plátná od Daniel van Heil lákajú najviac návštevníkov, môcť po mesiaci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Italian Seaport
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ved høje bjerge ligger en i…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Winter Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Ruins
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fire in Antwerp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fire in Antwerp with the Tr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The fire of the Antwerp Tow…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fall of Troy
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
0
Dutch Town sacked by the Sp…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fire at the powder factory…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta tvorba Daniel van Heil?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko denných návštev má Daniel van Heil a čo sa očakáva v nasledujúcom období?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
0
Často položené otázky o Daniel van Heil
Ktoré plátna od Daniel van Heil sú najpopulárnejšie?
Fall of Troy sa umiestňuje na prvom mieste s 600 návštevami (86% všetkých zobrazení umelca Daniel van Heil). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 2 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Daniel van Heil na WahooArt.com?
V posledných dvanástich mesiacoch získal/a Daniel van Heil celkom 500 návštev: 100 na stránke umelca/ky a 400 na jednotlivých plátnach.
Ktorý typ plátna od Daniel van Heil majú návštevníci najradšej?
Preferujú Tmavé tóny (Paleta farieb): 100% návštev oproti 20% v katalógu.